بیش از 200 ، 000 تخلیه به سیل و رانش زمین اعتصاب جنوب غربی ژاپن

ژاپن در آژانس هواشناسی با صدور وخیم هشدار جاری شدن سیل و رانش زمین برای دو استان در جنوب غربی بخش هایی از ژاپن به عنوان یک اقدام بی سابقه سیل گشوده جمعه به شنبه.

حدود 203,200 مردم در سخت ضربه استان از کوماموتو و Kagoshima تحت تخلیه سفارشات با حدود 126,500 مردم گفته بودن به تخلیه در یاماگوچی شهر تنهایی با توجه به Kyodo News.

تبلیغات

این روزنامه گفت: بیش از یک دوجین می ترسید مرده است.

این کوما رودخانه که جریان را از طریق کوماموتو استان افزایش یافته است و بالاتر از آن بانک ها, شستن دور حداقل یک پل و قطع کردن شهروندان از نجات خدمه است.

در پاسخ به جاری شدن سیل در این JMA صادر بالاترین درجه هشدار برای سیل و رانش زمین در دو استان. به گزارش آژانس این اولین بار است که این دو منطقه که قرار است تحت این هشدارها.

هشدارهای صادر شد پوشش کوماموتو شهرهای Amakusa, یاتسوشیرو و ایوامیزاوا و بخش هایی از Kagoshima از جمله شهرهای Isa و اکون.

با توجه به بارش باران سنج دیتا در مجاورت سنگین ترین بارش باران گزارش ها از 16 تا 18 اینچ از بارش باران کاهش یافت و در منطقه بین بعد از ظهر جمعه و ظهر روز شنبه.

به عنوان یک نتیجه, حساب های متعدد از لغزش ها و رودخانه های عمده جاری شدن سیل گزارش شده در این مناطق است.

مقامات دولتی گزارش داده اند که برخی از 10,000 اعضای Self-Defense Force در حال اعزام به منطقه برای کمک به در حال انجام عملیات نجات و امداد رسانی به سیل تلاش.

متاسفانه طوفان سیستم مسئول بارش سنگین ادامه خواهد داد به یک تهدید در سراسر بسیاری از مناطق در سراسر ژاپن در طول تعطیلات آخر هفته و به روز در روز سه شنبه.

“خاک ادامه خواهد داد به جریان به جنوب غربی ژاپن را از طریق حداقل در اوایل هفته پیشرو به دور روزانه از باران و رعد و برق که برخی از آنها را می توان سنگین است. این می تواند باعث تشدید هر مداوم و جاری شدن سیل مشکلات و شاید ایجاد امکانات جدید در حالی که همچنین به شدت کاهش نجات و بهبود تلاش های” AccuWeather هواشناس رنه داف توضیح داد.

شهروندان و کسانی که کمک حال انجام تلاش های امدادی نیاز به باقی می ماند در حالت آماده باش به عنوان تهدید اضافی بارش باران که می تواند باعث جاری شدن سیل و رانش زمین, نگرانی همچنان ادامه دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de