بیش از 5 میلیارد دلار در فدرال کمک شده است بسیار مهم به یوتا و کسب و کار و مقامات می گویند اما ممکن است آن را یک بار شات

سالت لیک سیتی — با یک مهلت نهایی فقط روز دور برخی از 50,000 یوتا کسب و کار را در مجموع تایید شده برای بیش از $5.2 میلیارد دلار به طور بالقوه بخشایش بودجه اضطراری از طریق فدرال حمایت, چک, حفاظت از برنامه.

بی سابقه اقتصادی تزریق نگه داشته است کسب و کار شناور و سود جریان به یوتا کارگران در میان COVID-19 شیوع اما این که آیا آن را به اندازه کافی برای تقویت اقتصاد از طریق موج دوم این بیماری همه گیر باقی می ماند یک سوال پاسخ داده نشده.

در کنگره ایالات متحده بن McAdams, D-یوتا گفت: بودجه تبدیل به “خون در رگهای اقتصاد یوتا” در حالی که نگه داشتن کسب و کار شناور و پول جریان به صدها نفر از هزاران نفر از کارگران محلی و خانواده خود را.

“من فکر می کنم آن را ایمن می گویند آن است که یک راه نجات برای یوتا کوچک کسب و کار و کارکنان خود را” McAdams گفت. “آن را نگه داشته و مردم پرداخت شود که در غیر این صورت نمی توانست و اجازه به آنها برای قرار دادن غذا روی میز پرداخت اجاره مسکن و … و کمک به آن دسته از افراد و خانواده خود را به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو است.”

چک حفاظت از برنامه فدرال وام های تضمین شده برای واجد شرایط کسب و کارهای کوچک در مقدار تا 10 میلیون دلار است و ممکن است بخشایش. موجود تامین مالی ارائه می کنند کسب و کار که استخدام 500 یا کمتر مردم با بودجه 2.5 برابر بار این شرکت به طور متوسط ماهانه حقوق و دستمزد هزینه. برنامه راه اندازی در اوایل مارس با کمک مالی از 2.2 تریلیون دلار بسته محرک اقتصادی فدرال تصویب شده توسط کنگره در اواسط ماه مارس و بعد از آن مسترد توسط قانونگذاران فدرال. تا کنون تلاش کرده است مورد تایید وام به 4.7 میلیون ایالات متحده کسب و کار در مجموع حدود 515 میلیارد دلار است.

نمک دریاچه مجلسی, رئيس جمهور و مدیر عامل درک میلر گفت: بودجه بوده است بحرانی مالی backstop برای کسب و کار است که محدود یا به طور کامل تعطیل توسط COVID-19 محدودیت های هر دو در ایالت یوتا و در سراسر کشور است.

“من فکر می کنم این امر می تواند دشوار به غلو چقدر مهم چک برنامه حفاظت از وام گرفتند نه فقط به اقتصاد یوتا اما واقعا برای کل کشور” میلر گفت. “بودجه ذخیره شده کسب و کار و با گسترش مشاغل مرتبط با آن کسب و کار و توسعه که معیشت بسیاری از افراد و خانواده ها در ایالت یوتا است.”

میلر گفت: دولت فدرال نمی خواهد بود قادر به ارائه کمک های مالی در یک سطح است که می تواند تعادل تعطیلی کامل از اقتصاد ایالات متحده, اما از طریق برنامه نویسی مانند چک حفاظت از برنامه و تلاش های دیگر قادر به کمک بلانت بدترین اثرات اقتصادی آورده رمان coronavirus بیماری همه گیر.

او همچنین اشاره کرد که تغییرات ساخته شده به برنامه مانند گسترش مجاز پنجره برای صرف بودجه اضطراری کمک خواهد کرد که اطمینان حاصل شود که به عنوان بسیاری از یوتا کسب و کار که ممکن است می توانید کسب درآمد کامل بخشش از وام.

یوتا انجمن بانکداران رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Howard vicki batman گفت: عمق و وسعت از کمک های فدرال است که بی سابقه بود اما لازم است برای مطابقت با شدت به همان اندازه فوق العاده بحران بهداشت عمومی.

“این (چک Protection Program) بود مدرج برای جبران بسیار چشمگیر و گسترده بحران اقتصادی” vicki batman گفت. “فرض کنید ما می تواند حرکت ما راه خروج از این مرحله آن را پاک من فکر می کنم ما به عقب نگاه در این برنامه به عنوان سود قابل توجهی برای جبران تاثیر قابل توجهی از COVID-19.”

Vicki batman گفت: او است اما نگران آن است که یک شکست به سلطنت در گسترش این بیماری می تواند منجر به بازنگری وخیم اقتصادی شرایط با تجربه در اوایل این بیماری همه گیر اما بدون منابع آنها را به آدرس.

“اگر ما تا پایان لغزش عقب من نمی توانم پیش بینی ما دیدن یکی دیگر از برنامه های مثل این” vicki batman گفت. “و اقتصاد ما خواهد بود و این چیزی است که ما نگران کننده در این نقطه است.”

McAdams اشاره کرد که چک حفاظت برنامه بودجه را به پایان می آید در روز سه شنبه و هیچ پیگیری بودجه تلاش در حال حاضر تحت بررسی توسط کنگره است. او گفت که او انتظار می رود که هر یک پس از آن بودجه اضطراری و یا برنامه های وام خواهد بود بیشتر متمرکز شده و به احتمال زیاد در دسترس را به یک مقدار کوچکتر از نامزدها. او همچنین نگرانی در مورد اثرات فدرال COVID-19 مربوط به بودجه بود در بدهی های ملی است.

“من همچنان نگران انجام آنچه که ما نیاز به از طریق این بحران” McAdams گفت. “اما من هم خیلی نگران این سطح که به ما بدهی در حال افزایش است.”

یوتا جمهوریخواه ایالت میت رامنی مشترک و مشابه در هر redux از چک حفاظت از برنامه در یک سیلیکون دامنه رویداد در اوایل این هفته اشاره کرد هر بیشتر فدرال برنامه نویسی که نیاز به دقت طراحی شده برای پیدا کردن حمایت در میان همکاران خود را. و او و McAdams همچنین توافق دارند که 600 دلار دستمزد فدرال شده است که buttressing صرف توانایی کسانی که فشار بر روی نرخ بیکاری رول تمدید نمی شود فراتر از آن زمان ژوئیه 31 تاریخ پایان.

یک نقطه توافق میان کسانی که به تماشای اقتصاد یوتا و کشور است که اهمیت یک تعهد جمعی به دنبال هدایت مقامات بهداشت عمومی.

میلر با اشاره به مجلسی به تازگی راه اندازی یک برنامه با هدف “اطلاع رسانی و حمایت از کسب و کار در زیر COVID-19 دستورالعمل از یوتا وزارت بهداشت است.” McAdams گفت: با پوشیدن یک ماسک و پیروی از دستورالعمل ها پایین آمد به یک ماده ساده از “نشان دادن مراقبت و دلسوزی برای شما همکار همسایه.”

و در یک روز که در آن جدید یوتا COVID-19 نفر رسید و در عین حال یکی دیگر از رکورد بالا vicki batman هشدار داد که میلیاردها دلار در فدرال بودجه اضطراری می تواند ارائه مسئله توسط یک ویروس تجدید حیات.

“ما می تواند از دست دادن همه به نفع $5.2 میلیارد اگر ما نمی توانیم به نحوی حفظ نوعی از سطح معقول از عفونت” vicki batman گفت. “این بودجه تلاش … همه چیز را ما انجام داده ایم این است که بر اساس این فرض از یک وضعیت موقت. ما نیاز به انجام همه چیز ما می توانیم برای حفظ اعتبار که فرض است. همه ما می توانید شروع به قرار دادن یک ماسک. اگر فرض ثابت نامعتبر وجود دارد مقدار زیادی درد بیشتر از آنچه که مردم در حال آماده برای راه آینده ما.”