بیش از 60 گروه های زیست محیطی در یکشنبه خواست قانونگذاران دموکرات برای حمایت از جارو نرم افزار اتحادیه نرم افزار به عنوان یک گام جسورانه نسبت به پیشبرد یک اقتصاد در حمایت از “هر دو نفر و این سیاره است.”

امضا شده توسط سازمان از جمله ActionAid ایالات متحده آمریکا, NRDC و طلوع آفتاب حرکت جدید نامه (pdf) حمایت از قانون تنظیم برای یک رای در مجلس پنج شنبه—می گوید: افزایش نشانه هایی از بحران آب و هوا و انفجار نابرابری ثروت هستند “به موازات روند [که] منعکس کننده اقتصاد ساخته شده است برای خدمت به منافع یک گروه کوچک از افراد بسیار ثروتمند و قدرتمند نه مردم یا این سیاره است.”

کلیدی برای رفع این مسئله است که “تضمین این که کار مردم باید یک صدا در اقتصاد و کسب درآمد عادلانه روز پرداخت منصفانه و کار به روز می گوید:” این نامه است. “هیچ راهی وجود دارد برای ساخت یک سبزتر بیشتر فراگیر اقتصاد بدون قوی پر رونق اتحادیه های کارگری.”

این قانون به طور رسمی به نام حفاظت از حق سازماندهی عمل کمک خواهد کرد اطمینان حاصل شود که اتفاق می افتد. همانطور که اشاره شد در اندازه گیری های رسمی به طور خلاصه عمل می کنند:

  • اصلاح تعریف “کارمند” و “سرپرست” برای جلوگیری از کارفرمایان از طبقه بندی کارکنان به عنوان معاف از قانون کار حمایت;
  • گسترش ناعادلانه شیوه کار شامل ممنوعیت در برابر جایگزینی و یا تبعیض علیه کارگران شرکت کننده در اعتصاب;
  • باعث می شود آن را ناعادلانه کار عمل به نیاز یا اجبار کارکنان به حضور در جلسات کارفرما طراحی شده برای تضعیف اتحادیه عضویت اجازه کارگران برای شرکت در جمعی و یا کلاس اقدام دادخواهی;
  • اجازه می دهد تا دستورات در برابر کارفرمایان درگیر شدن در ناعادلانه شیوه های کار مربوط به تخلیه و یا اقتصادی جدی آسیب به یک کارمند;
  • گسترش مجازات برای نقض قانون کار از جمله تداخل با ملی روابط کار هیئت مدیره و یا باعث جدی اقتصادی آسیب به یک کارمند; و
  • اجازه می دهد تا هر کسی را به یک اقدام مدنی برای آسیب های ناشی از نقض قانون کار ناعادلانه و یا شیوه کار.

“سیاره ما و جوامع ما تحت عظیم تهدید” در این نامه می افزاید. “ما باید به فوریت برای مقابله با خطرات اعمال شده توسط تغییر آب و هوا از جمله تضمین این که کار مردم به عدالت رفتار شود و کمک به رهبری انتقال به یک نمایشگاه اقتصاد سبز است. نرم افزار Act را کمک به پیشبرد این هدف و کمک به ما در بازسازی اقتصاد ما به تابع برای هر دو نفر و این سیاره است. بنابراین ما مصرانه از شما را به رای دادن به نفع این نرم افزار عمل می کنند.”

سبز گروه ” فراخوان به آمریکا می آید تنها چند روز پس از بیش از 100 مترقی دیگر گروه های حمایت به نمایندگی از زايمان نظير عدالت و مسائل زیست محیطی به طور مشابه خواست نمایندگان مجلس به تصویب PRO قانون برای کمک به کارگران بیشتر به راحتی در مجموع مقرون به صرفه و سازماندهی.

“حفاظت از حقوق کارگران از طریق نرم افزار عمل ضروری است برای توانمند سازی کارگران به سازماندهی خود و جوامع خود” جنیفر اپس-ادیسون, co-مدیر اجرایی مرکز برای محبوب دموکراسی در بیانیه ای گفت: روز سه شنبه. “اتحادیه های کلیدی mobilizers از مردم به مبارزه علیه منافع شرکت های بزرگ و دولت ما بیشتر پاسخگو به منافع همه مردم است.”

“اتحادیه های خوب برای جوامع ما و خوب برای ما دموکراسی” او گفت:.

نرم افزار قانون در حال حاضر 218 همکاری حامیان مالی. با توجه به تپهآن شمارش پیشرو دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری سنسور. برنی ساندرز (I-Vt.) و الیزابت وارن (D-جرم.), سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg و سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن در میان هواداران آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de