بیش از 830,000 مجبور به فرار از شمال غربی سوریه از دسامبر

Feb. 15 (UPI) — بیش از 830,00 سوریه مجبور به فرار از شمال غرب کشور از دسامبر U. N. آمار و ارقام نشان می دهد.

تعداد پناهندگان رسیده بود بیش از 830,000 U. N. سخنگوی استفان نواز گفت: جمعه از جمله 143,000 در سه روز اخیر با جنگ جاری در سراسر شهرستان ادلب و حلب پس از ماه دسامبر است.

دفتر سازمان ملل برای هماهنگی امور انسان دوستانه به حال منتشر شد گزارش روز شنبه نشان داد که از روز شنبه تعدادی از پناهندگان پس از ماه دسامبر در حال حاضر در صدر 800,000.

“زنان و کودکان – که به نمایندگی از 81 درصد از تازه آوارگان – – دوباره در میان کسانی که رنج می برند بیشتر” در این گزارش اعلام کرد.

تخمین زده می شود برخی از 60 درصد از پناهندگان و فرزندان و چند تن از آنها کردهاند با توجه به دمای انجماد.

پناهنده شده اند و در حال فرار تشدید در جنگ بین روسیه و ایران-حمایت ارتش سوریه و گروه های مخالف که برخی از ترکی پشتیبانی می کند.

در اوایل این ماه ترکیه نیروهای نظامی انتقام در برابر دولت سوریه پس از بشار اسد سربازان کشته شدن چندین سرباز ترک و غیر نظامیان در جنگ زخمی استان ادلب.

نیروهای دولتی سوریه شده اند در تلاش برای درهم شکستن آخرین شورشی سنگر و استحکامات در این کشور نه سال جنگ داخلی پس از ماه دسامبر است.

توهین آمیز باعث شده است که “یکی از بدترین انسان ساخته شده جابه جایی که ما دیده می شود در هر نقطه در جهان در سال” گفت: Sven Jurgenson استونی سفیر در سازمان ملل سخن گفتن به نمایندگی از اعضای اتحادیه اروپا.

اعضای اتحادیه اروپا از شورای امنیت سازمان ملل در نیویورک درخواست بسته-درب مذاکرات در بحران است.

“ادامه حملات شامل اهداف غیرنظامی را در پرجمعیت مناطق امکانات پزشکی و شهرک سازی برای آوارگان داخلی,” Jurgenson به خبرنگاران گفت: پس از بسته-درب نشست. “این حملات باید فورا متوقف.”

پناهنده شده اند به سمت مرز ترکیه. ترکیه در حال حاضر میزبان 3.6 میلیون پناهنده و می گوید که نمی تواند میزبان بیشتر است.

“میلیون ها نفر از شهروندان باقی می ماند به دام افتاده در منطقه اکثریت قریب به اتفاق از آنها زنان و کودکان” Jurgenson گفت. “آنها در مواجهه با شرایط سخت زمستان بدون اینکه قادر به پوشش نیازهای اساسی برای سرپناه و آب و غذا و بهداشت و درمان.”

که “قیام اخیر در جنگ” مختل کامیون های حامل تجهیزات به این منطقه از ترکیه در اوایل این هفته باعث شده تا 24 ساعت استراحت در توزیع اضطراری کمک های غذایی است که پس از سر گرفته برنامه جهانی غذا در بیانیه ای گفت جمعه.

“ما عمیقا نگران سرنوشت هزاران نفر از خانواده هایی که مجبور به ترک خانه های خود در دمای انجماد در جستجو برای ایمنی در اردوگاه ها که در حال حاضر به سر می برند” WFP مدیر منطقه ای Muhannad هادی در بیانیه ای گفت:. “در سوریه غیر نظامیان ادامه خواهد داد به پرداخت قیمت برای ادامه جنگ است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر