آشکارا نژادپرستانه تهمت بالند هیچ رئیس جمهور انجام داده است و بیش از او برای جامعه سیاه و سفید ‘از آبراهام لینکلن’

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شده است آشکارا نژادپرستانه و سیاسی شکل پس قبل از مصرف و ادامه داد که الگوی پس از پیروزی در انتخابات در سال 2016.

با وجود آن ثبت شده است exhaustively مستند (برای شروع در اینجا, اینجا و اینجا)—مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه اعلام کرد در اواسط بعد از ظهر جیر که دولت او “انجام داده است و بیشتر به صورت سیاه و سفید جامعه بیش از هر رئیس جمهور پس از آبراهام لینکلن.”

به نظر می آید فقط یک روز پس از اینکه دولت تا به حال صلح آمیز Black Lives Matter معترضان در میدان لافایت—مسالمت آمیز مونتاژ برای محکوم کردن نژادپرستی و خشونت پلیس—خشونت جاروب کردن خیابان ها در یک شلیک از لاستیک گلوله های گاز اشک آور و نارنجک فلش.

در میان مغلوب ساختن پیشی جستن در جریان حمله به قانون اساسی ایالات متحده و مداوم تهدیدات را به ارتش ایالات متحده به تحمل در برابر جنبش اعتراضی در سراسر کشور این ادعا به عظمت یک مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش کرده است را بارها و بارها—مواجه شد با تمسخر.

و بسیاری دیگر که کمتر دقیق در سیاست خاص, نقاط, اما بیشتر موجز در واکنش عاطفی. “ما نفرت شما نژادپرست قطعه گه” گفت: یک جواب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im