‘مدیون یک عذرخواهی به هر کارگر ضروری’: پنس زیر آتش برای امتناع از پوشیدن ماسک صورت در کلینیک مایو در

در تخلف از کلینیک مایو سیاست, معاون رئیس جمهور, مایک پنس حاضر به پوشیدن ماسک صورت در حالی که بازدید از سازمان مینه سوتا ستاد سهشنبه و تعامل با بیماران و کارگران طراحی خشم از متخصصان پزشکی که گفت که او بی پروا افزایش خطر گسترش Covid-19.

“این است که خودخواه, نمایش توسط مایک پنس بی توجهی کلینیک مایو سیاست با پوشیدن ماسک ایم” دکتر راب Davidson, مدیر اجرایی کمیته حفاظت از مدیکر. “به عنوان یک ER, doc به نمایندگی از کارکنان با آنها کار می کنم فکر می کنم او مدیون یک عذرخواهی به هر کارگر ضروری نگه داشتن چیزهایی که رفتن و تلاش برای مریض است.”

فیلم از یک ماسک-کمتر پنس راه رفتن در اطراف در داخل مرکز و صحبت کردن با کارکنان به سرعت رفت و ویروسی در رسانه های اجتماعی. یک کلینیک مایو سخنگو گفت: پنس و کارکنان خود را ساخته شده بودند “آگاه از سیاست ما در مورد پوشش.” هر کس در پنس همراهان به جز معاون رئیس جمهور خود را به تن صورت پوشش.

تماشا کنید:

سی ان ان گزارش داد که پنس “آیا جلوگیری از تکان خوردن دست او از آرنج ضربه ای به جای آن با پزشکان و مقامات است.”

رفته به ادامه مطالب

اما سخاوت شما بسیار مهم است برای بقای ما.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

“اما او ماسک-کمتر به عنوان او تشکر کارگران اعطا با مدیران بیمارستان و صحبت با مایو کلینیک کارمند بود که اهدای پلاسما بعد از اینکه تشخیص داده Covid-19 در پایان ماه مارس” سی ان ان اشاره کرد.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که مردم ماسک در مکان های عمومی, اما از آن است که فدرال مورد نیاز است. رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به دنبال دستورالعمل CDC.

در پاسخ به خشم خود را بیش از موازین از کلینیک مایو روشن ایمنی پروتکل پنس به خبرنگاران گفت که او نمی پوشیدن ماسک به خاطر او است “آزمایش coronavirus به صورت منظم و هر کس که در اطراف من است آزمایش برای coronavirus.”

“از آنجا که من نمی باید coronavirus” پنس گفت: “من فکر کردم این امر می تواند یک فرصت خوب برای من به اینجا قادر به صحبت می کنند به این محققان این باور نکردنی بهداشت و درمان پرسنل و نگاه آنها را در چشم و می گویند با تشکر از شما.”

“زمانی که من هشدار داد هر کس در ماه فوریه که پنس را باور نمی کند در علم و نباید مسئول Covid پاسخ من به معنای آن را ایم” Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.). “اما من اعتراف نداشت ‘VP بازديد Covid بیماران بدون پوشیدن یک ماسک’ در یکنوع بازی شبیه لوتو بازی هیئت مدیره است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im