مارس 7 (UPI) — دو Rastafarian زندانیان که حاضر به قطع dreadlocks گرفته شده از سلول انفرادی در زندان پنسیلوانیا پس از مبارزه برای تغییر سیاست خود در نوارهای مو و موهای بافته به دلایل مذهبی.

اریک مک گیل جونیور-که به پیروی از “nazirite نذر” گرفته شده توسط سامسون در کتاب مقدس برای جلوگیری از برش مو خود را — تا به حال شده است در لبنان تادیبی شهرستان امنیتی واحد مسکن پس از ورود او در ژانویه. 19, 2019. Leonttayy پرات شده بود قرار دارد وجود دارد برای بیش از چهار ماه.

برای بسیاری از زندانیان این سیاست هنوز هم اجازه می دهد تا مو تنها در صورتی از آن گره خورده است تا و یا فرسوده در یک موی دم اسبی به نگه داشتن آنها را از پنهان قاچاق و برای اطمینان از تمیزی. این نسخه می افزاید: معافیت به مقررات برای زندانیان با “صمیمانه برگزار شد اعتقادات مذهبی” است که نیاز به آنها را می پوشند و موهای خود را در یک سبک خاص.

سیاست تغییر ناشی از طرح دعوی در دادگاه واصل در سال گذشته در ایالات متحده دادگاه منطقه ادعا مک گیل قرار دادن در سلول انفرادی نقض متمم اول قانون اساسی حق به ورزش از دین و مذهبی استفاده از زمین و نهادینه افراد عمل می کنند که میله های زندان ها و زندان از دادن خودسرانه و یا محدودیت های غیر ضروری در عمل دینی.

کت و شلوار نیز مدعی قرار دادن در سلول انفرادی نقض مک گیل سمت راست زیر 14 متمم دادرسی بند به رایگان از مجازات به عنوان یک پیش از محاکمه بازداشت شدگان. 27 سال است که در انتظار محاکمه به اتهام ناشی از یک تیراندازی که مجروح و چهار نفر

“من احساس می کنم مثل من درست” مک گیل گفت: در یک بیانیه نوشته شده است پس از تغییر سیاست. “من ساخته شده یک تفاوت نه فقط برای من بلکه برای دیگران که نمی باید یک صدا.”

کت و شلوار به دنبال مک گیل فوری قرار دادن در عمومی زندان جمعیت و نامشخص مقدار پول برای پرداخت غرامت و خسارت تنبیهی. پس از تغییر در سیاست خود را وکیل انصراف خود را حرکت برای یک دستور مقدماتی که مورد نیاز خواهد بود به حرکت در خارج از امنیت واحد مسکن در انتظار حل کت و شلوار.

پرات که نیز پیش از محاکمه بازداشت شدگان منتقل شد چرا که او یک شبیه طرح دعوی در دادگاه در انتظار در برابر مقامات زندان.

هر دو زندانی هستند که به نمایندگی به صورت رایگان از پنسیلوانیا نهادی قانون پروژه غیر انتفاعی است که فراهم می کند کمک به افراد کم درآمد که زندانی هستند و یا نهادینه شده در پرونده های مدنی که ادعا حقوق اساسی نقض شده است.

انتقال به کلی جمعیت به پایان نرسیده یا کت و شلوار. این پروژه به دنبال حکم دادگاه به حذف “نژادپرستانه” تمایز میان موهای بلند و راست و مدل های دیگر از جمله dreadlocks که عمدتا فرسوده توسط مردم سیاه و سفید.

مدیریت وکیل الکساندرا مورگان-کرتز گفت: زندانیان باید اجازه داشته باشد dreadlocks به دلایل دیگر از دین است.

“ما فکر می کنیم وجود دارد بدون هیچ دلیل منطقی است که مردم باید اجازه داده شود به موهای بلند و راست است اما اگر آنها dreadlocks, آنها را مجبور به انتخاب بین سلول انفرادی و یا برش آنها را” مورگان-کرتز گفت.

در حالی که او در امنیت مسکن واحد مک گیل اجازه داده شد که از سلول خود بیرون تا یک ساعت در روز و پنج روز در هفته بین نیمه شب تا 2 صبح برای تفریح و سرگرمی با توجه به کت و شلوار خود را. او محدود به یک سفر یک هفته تا حداکثر 30 دقیقه این کت و شلوار را می گوید و چراغ در این واحد شد و در 22 دقیقه در روز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im