Pac-12 پیش بینی فوتبال: اورگان و USC — شاید ایالتی آریزونا — کرم محصول اما یوتا می تواند در ترکیب

SALT LAKE CITY — اخبار ورزشی شده است افسرده می بینم. و آن را حتی سخت تر به هضم هر گام رو به جلو به نظر می رسد همراه با دو گام به عقب.

NBA slogging از طریق این فرایند دشوار در حال حاضر. همانطور که همه ما فکر ملی حباب انجمن راه اندازی شد برای یک پایان ماه ژوئیه بازگشت در اورلاندو فلوریدا — به عنوان طولانی به عنوان بازیکن ماندن در پادشاهی سحر و جادو حباب برای به حداقل رساندن coronavirus خطر برخی از بازیکنان شروع به چالش کشیدن ایده که آیا زمان مناسب است تا دوباره به دادگاه به دلیل در جریان همه گیر و گسترده فشار برای برابری نژادی و اجرای قانون اصلاحات.

کالج فوتبال قطعا نیست ایمنی بدن به این هر دو.

که آشکار بود جمعه. سه روز قبل از دانشگاه یوتا و دیگر Pac-12 مدارس شروع به خوش آمدید دانشجو-ورزشکاران بازگشت به دانشگاه به صورت داوطلبانه تمرینات آن اعلام شد که شش دانش آموز ورزشکار در دانشگاه هوستون تشخیص داده شد با کروناویروس پس از بازگشت به دانشگاه برای آماده سازی برای فصل آینده است.

فقط می خواهم که هوستون خود را به حالت تعلیق داوطلبانه برنامه تمرین. لازم به ذکر است که آه نیست آزمون دانشجو-ورزشکاران قبل از بازگشت آنها به تمرینات در اوایل این ماه. در مقابل Pac-12 نیاز هر فرد درگیر در آن مدارس’ تمرینات به دنبال بهترین عمل توصیه در شرایط تست, تماس, ردیابی, نظارت, اجتماعی, فاصله, بهداشت, اقدامات, مواد غذایی, خدمات قرنطینه و آموزش و پرورش که دوشنبه آغاز می شود.

آن را بیش از حد کشش از تخیل به تعجب می کنم اگر بیشتر حوادث مانند این یکی در هوستون را پرتاب آچار در بازگشت واقعی کالج ورزشی این سقوط و بدتر اگر بیشتر مردم درگیر با ورزش کالج خواهد قرارداد coronavirus.

برای برخی از دلیل آن شش پاراگراف به نظر می رسید لازم است قبل از اقدام با موضوع واقعی این ستون. که نیمه افسرده شده توسط خود را. حتی اگر وجود دارد بسیاری از ابهامات در حال حاضر و آن را می توانید احساس presumptive و کمی بی پروا به سادگی با تمرکز بر فوتبال آن است که سرگرم کننده را به مجموعه ای از چیزهای سنگین را کنار گذاشته و نگاه به جلو به کالج فصل با چک کردن پیش بینی های صورت (امیدوارم) آینده 2020 فصل است.

ضربان تماشای اخبار تلویزیون برای چند دقیقه که برای اطمینان حاصل کنید.

یکی از اولین چیزهایی است که شروع به پریدن کرد به من به عنوان خوانده شده سالانه Athlon ورزشی پیش بینی مقاله است که Pac-12 یک تکه خوبی از کیفیت quarterbacks که اغلب به نظر می رسد در این مورد. جاستین هربرت و تایلر هانتلی از بین رفته اند اما وجود دارد هیچ کمبود بالقوه ستاره به درخشش در غیبت خود را. پیشرو: USC دوم کدن Slovis های 2019 Pac-12 دانشجوی سال اول از سال است. خود را دریافت سپاه است به اندازه کافی برای هر دفاعی هماهنگ کننده تنفس فوق العاده سنگین به ماسک خود را بیش از حد — و این است که حتی پس از با استعداد اشتباه اول Kyle فورد گزارش پاره خود را در لیگ قهرمانان آسیا این هفته است.

دانشگاه استنفورد (میلز دیویس), UCLA (Dorian تامپسون-Robinson) کال (تعقیب Garbers), ایالتی آریزونا (Jayden دانیلز) و آریزونا (Grant Gunnell) بازگشت همه آنها quarterbacks به ظاهر به آنها اولیه لبه بیش از تیم های است که به برخی از پرسش های اطراف خود را QB موقعیت مانند یوتا اورگان Oregon State, واشنگتن, واشنگتن و کلرادو است.

علی رغم از دست دادن بزرگ پشت مرکز اورگان به نظر می رسد در بهترین شکل از آن گروه به انتخاب کنید تا جایی که آن را ترک کردن — برنده Pac-12. جالب Athlon می گوید این اردک مربی ماریو کریستبل دفاعی است که باعث می شود آنها را مورد علاقه را می توان در موقعیت برای اجرا در کالج فوتبال حذفی. (طرف دیگر توجه داشته باشید مورد علاقه: سابق سنت جورج دبستان ستاره Penei Sewell, اورگان سمت چپ از طریق مقابله با بیابان, تپه بالا در نظر گرفته شده است به بهترین بازیکن در Pac-12 در این فصل است.)

این Utes باید یک بازیکن خوب در کارفرمایی بین کارولینای جنوبی گراد انتقال جیک بنتلی و فریبنده کامرون, افزایش, اما عظیم گردش مالی در دفاع — شش NFL نه استارت رفته و از دست دادن تمام-وقت-پیشرو متهور زاک خزه را متقاعد Athlon prognosticators که Utes خواهد شد-اما-نه-بزرگ خاک در این فصل است.

یوتا برداشت شده به چهارم-بهترین گیرنده گسترده واحد (خوش آمدید, بریتانیا Covey!), سوم-بهترین خط حمله (چهار بازگشت استارت), شماره 4 خط دفاعی (حتی بدون سه بزرگ) و شماره 3 به طور کلی تیم در بخش جنوبی آن پس از دو سال سلطنت در بالا.

دیگر Utes ذکر شده در پردازنده های Athlon مقاله: Kyle Whittingham (مربی سال) پشت دفاعی کلارک فیلیپس III (Top دانشجوی سال اول) و بنتلی (به اتفاق آراء بالا تازه وارد).

با تشکر از بازگشت خود را به ردیف بالا QBs USC و ایالتی آریزونا بینی به دوک آن را برای شانس به صورت اورگان در Pac-12 بازی مسابقات قهرمانی. UCLA, آریزونا و کلرادو در حال برداشت در آن منظور در انتهای جنوبی در حالی که در شمال پیش بینی شده است را به پایان برساند: 1. اورگان; 2. کالیفرنیا (بله, شما در حال خواندن است که راست); 3. واشنگتن (مجله دوست جیمی دریاچه استخدام مربی); 4. دانشگاه استنفورد (دفاع نیاز به کمک); 5. Oregon State; و 6. واشنگتن (مایک صافی هوشمندانه, نقل قول, ظاهرا نه تنها چیزهایی است که خواهد شد از دست رفته در پولمن).

یک نگاه سریع در 247Sports.com’s پیش بینی ها نشان می دهد در مورد همان انتظارات برای Pac-12 پاییز امسال با یک زن و شوهر از چین و چروک است. برای یک چیز, آنها, یوتا, برنده نه بازی و به پایان رساندن دوم پشت ایالتی آریزونا نه USC در جنوب. چرا خورشید شیاطین ؟ این “فضای موفقیت” ساخته شده توسط هرم ادواردز به همین دلیل است. USC خشت Helton نمی شود اعتماد کرد, اگر شما بخواهید سایت ملی خبرنگار براندون Marcello.

مربیگری نیز به همین دلیل 247Sports.com بالاتر است در Utes از برخی ممکن است: “چیزی به من می گوید یوتا را رها نمی کردن تا آنجا که بسیاری معتقدند به دلیل, دوباره, یک جانباز مربی Kyle Whittingham سیستم و فرهنگ های جاسازی شده در Utes’ DNA است.”

UCLA, آریزونا و کلرادو نیز دور از نیمه پایین از جنوب پیش بینی در حالی که شمال باید بازی را به عنوان از جمله: 1. اورگان; 2. Cal; 3. واشنگتن; 4. واشنگتن; 5. استنفورد; 6. ایالت اورگان.

و آنها بسیار بالا در اردک آنها پیش بینی Pac-12 باید اول آن CFP شرکت کنندگان پس از سال 2016.

بهترین آمار از این مقالات?

این 247Sports.com پیش بینی ها تا به حال 332 نظر در دو روز. معلوم است من تنها کسی که می خواهم به جای بحث در مورد فوتبال کالج از coronavirus.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im