Pac-12 می پیوندد بزرگ ده با کنفرانس-تنها برنامه برای سقوط ورزش

جولای 10 (UPI) — کمتر از 24 ساعت پس از ده بزرگ اعلام کرد آن را در یک کنفرانس-تنها برنامه برای تمام سقوط های ورزشی این سال Pac-12 کنفرانس رای جمعه به دنبال همان طرح در میان coronavirus بیماری همه گیر.

Pac-12 مدیر عامل گروه تصمیم نیز تاخیر شروع فصل پاییز — از جمله فوتبال مردان و زنان فوتبال و والیبال زنان — تا زمانی که “یک سری از سلامت و شاخص های ایمنی که به تازگی trended در جهت منفی ارائه شده کافی مثبت داده برای فعال کردن یک حرکت به مرحله دوم بازگشت-به-بازی بازی های فعالیت است.”

تبلیغات

“سلامت و ایمنی ما دانشجو-ورزشکاران و همه کسانی که متصل به Pac-12 ورزش همچنان به عنوان اولویت شماره یک ما,” Pac-12 کمیسر لری اسکات در بیانیه ای گفت جمعه.

“ما تصمیم گیری خواهد شد و هدایت علم و اطلاعات و بر روند و شاخص گذشته روز روشن شده است که ما نیاز به ارائه خود را با حداکثر انعطاف پذیری به برنامه و برای به تاخیر انداختن هر حرکت به مرحله بعدی از بازگشت به بازی و فعالیت.”

Pac-12 حرکت به یک کنفرانس-تنها برنامه در این پاییز به معنی رقبای نوتردام و USC نمی خواهد در فوتبال برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم است. این مبارز ایرلندی و تروجان ها یکدیگر بازی کرده اند در هر فصل از سال 1926 به جز 1943-45 به دلیل جنگ.

به دلیل بزرگ ده تصمیم از شنبه, نوتردام خود را از دست بدهند بازی رقابت در برابر استنفورد که صورت گرفته است هر سال از سال 1988 — به جز 1995 و 1996. ایرلندی مسابقه در برابر ویسکانسین در Lambeau Field نیز اتفاق نمی افتد.

Colorado State, UNLV, یوتا, دولت, BYU و FCS عضو پورتلند دولت برنامه ریزی شده بود به بازی هر دو بازی برابر Pac-12 مدارس این سقوط. هاوایی راه اندازی شد برای بازی سه بازی Pac-12 مخالفان این سال است.

Pac-12 گفت: دانشجو-ورزشکاران که تصمیم می گیرید در برابر شرکت کننده در دو و میدانی بین دانشکده در سال تحصیلی آینده به دلیل نگرانی های ایمنی و بهداشت در مورد COVID-19 ادامه خواهد داد که خود را بورسیه افتخار توسط خود دانشگاهها و باقی خواهد ماند در ایستاده خوب با تیم های خود را.

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>