PAHO: آمریکا بیش از اروپا را به عنوان COVID-19 کانون

26 مه (بی بی سی) — آمریکا پیشی گرفته اند اروپا برای تبدیل شدن به جدید کانون بیماری همه گیر کوروناویروس که سازمان بهداشت پان آمریکا گفت: در حالی که تماس در آن کشورها برای حفظ جنبش محدودیت برای جلوگیری از عفونت.

R. F. اتین PAHO مدیر و سازمان بهداشت جهانی برای آمریکا گفت: در یک کنفرانس رسانه های جمعه که برخی از 2.4 میلیون عفونت و بیش از 143,000 مرگ و میر گزارش شده در آمریکا ساخت آن جدید کانون COVID-19 شیوع.

او گفت: در جنوب امریکا برزیل بود از نگرانی خاص به عنوان در هفته گذشته تعداد موارد جدید ثبت شد “بالاترین برای هفت روز پس از وقوع شروع” در اوایل ماه دسامبر هر چند هر دو کشور پرو و شیلی نیز دچار عفونت بالا نرخ.

برزیل پریدم به دوم در سراسر جهان در coronavirus موارد این هفته tallying حدود 400,000 عفونت و بیش از 24,500 مرگ و میر به این ویروس از اوایل روز چهارشنبه با توجه به live tracker ویروس توسط دانشگاه جانز هاپکینز است که اندکی شیوع جهانی در حدود 5.6 میلیون نفر.

پرو در محل 12th با حدود 130,000 عفونت و شیلی در تاریخ 15 با بیش از 84,000 بیماران. اما جهان ما در داده ها است که در اجرا از دانشگاه آکسفورد محاسبه این سه کشور به عنوان بالاترین هفت روز به طور متوسط در مورد سرانه.

“برای بسیاری از کشورهای در آمریکا در حال حاضر زمان برای استراحت محدودیت و یا مقیاس استراتژی های پیشگیرانه,” او گفت:. “در حال حاضر زمان به ماندن قوی هوشیار باقی می ماند و به شدت با اجرای اثبات بهداشت عمومی اقدامات است.”

ترکیب این مسئله برای منطقه از آمریکایی ها است که یکی از چهار در معرض خطر است از درد و رنج شدید اثرات ویروس ها با توجه به شرایط بهداشتی اساسی مانند دیابت او گفت: همچنین با دعوت از این کشورها به شدت تلاش برای جلوگیری از آنها را از گرفتن بیمار است.

“ما هرگز شاهد چنین مرگبار ارتباط بین بیماری عفونی و بیماری های غیر واگیر,” او گفت:. “برخی از اطلاعات واقعا نگران کننده است. به خصوص برای منطقه ما که در آن NCDs فراگیر است.”

کشورها باید حفاظت از زنجیره تامین برای داروهای ضروری و اطمینان حاصل شود کسانی که داروهای توزیع شده موثر برای کسانی که به آنها نیاز دارید, او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de