فلسطینی زندگی موضوع: بزرگ یهودی-عربی با تجمع در تل آویو برنامههای نتانیاهو طرح به ضمیمه 1/3 از غرب بانک

Arab48 گزارش می دهد که برخی از 6000 اسرائیلی با تجمع در میدان رابین در تل آویو در روز شنبه در اعتراض به دولت نتانیاهو طرح به ضمیمه یک سوم فلسطین غرب بانک.

گردهمایی خطاب شد از طریق ویدئو توسط سناتور برنی ساندرز که گفت:

آن را هرگز مهم تر بوده است به ایستادن برای عدالت و مبارزه برای آینده همه ما سزاوار است. من بسیار heartened برای دیدن که بسیاری از شما اعراب و یهودیان به طور یکسان در حال ایستاده هم امشب برای صلح و عدالت و دموکراسی است.” “این است که به همه ما به ایستادن به رهبران مستبد و کار با هم برای ایجاد یک آینده صلح آمیز برای هر فلسطینی و هر اسرائیل. مانند شما, من باور دارم که آینده از اسرائیل و فلسطینی ها در حال در هم پیچیده و همه فرزندان خود را شایسته برای زندگی در امنیت و آزادی و برابری. که ممکن است این طرح به طور غیر قانونی ضمیمه هر بخشی از غرب بانک باید متوقف شود; این شغل باید به پایان رسید و ما باید با هم کار کنند به سوی یک آینده و یا برابری و کرامت برای همه مردم در اسرائیل و فلسطین. من می دانم که در روز هنگامی که ما در نهایت در جشن استقرار دولت مستقل فلسطینی در کنار اسرائیل از آن خواهد شد چرا که افرادی مانند شما ایستاده بود تا برای عدالت ایستاده بود تا برای دموکراسی و ایستاده بود تا برای حقوق بشر است. در کلمات دوست من Ayman عوده “تنها آینده است آینده ای مشترک. ما آن را با هم ساخت.”

عوده خود را رهبر تا حد زیادی فلسطینی-اسرائیلی مشترک لیست ائتلاف نیز صحبت در تصویری زیرا او خود quarantining چون از رمان coronavirus.

او گفت: “ما در یک چهارراه. یکی از جاده منجر به یک مشترک جامعه با دموکراسی حقیقی و مدنی و ملی برابری برای شهروندان عرب. دوم جاده ما را به نفرت و خشونت و الحاق نژادپرستانه و تبعیض نژادی است. ما می تواند به توقف الحاق اما این مستلزم آن است که همه ما در مبارزه با آن با هم. وجود خواهد داشت هرگز عدالت اجتماعی اگر ما به پایان اشغال, برای دموکراسی است نه تنها برای یهودیان.”

آنچه که من اسمش فلسطینی-اسرائیلی را تشکیل می دهند بیش از 20 درصد از جمعیت اسرائیل اما در حال شهروندان درجه دوم. مشترک لیست برنده 15 کرسی از 120 عضو کنست یا پارلمان در انتخابات اخیر اما حذف شده است به طور کامل از هر گونه می گویند در سیاست های ملی.

رئیس مرکز-چپ Meretz, پارتی, Nitzan Horowitz خطاب به تظاهرات گفت: “الحاق یک جنایت جنگی جنایت علیه بشریت و علیه صلح و جنایت علیه دموکراسی یک جنایت است که هزینه خواهد شد ما خون است.” او افزود: “افرادی که می شده اند و انتظار می رود به تشکیل یک جایگزین–افرادی که برنده ما رای– داد و پیوست طرف دیگر.” او پاره Benny Gantz و آبی و سفید ائتلاف و همچنین حزب کارگر که به دست آورده کابینه صندلی با پیوستن به حزب لیکود است بنیامین نتانیاهو در دولت وحدت ملی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

جمعیت شعار علیه الحاق طرح در برابر ادامه اشغال و محروم کردن فلسطینی ها از حقوق اولیه و برابر هفته گذشته کشته شدن یک نوجوان مبتلا به اوتیسم فلسطینی توسط اسرائیل نگهبانان مرزی در شرق اورشلیم ، بسیاری از این جمعیت نیز متهم کرد نتانیاهو از بین بردن اسرائیل دموکراسی است.

پلیس به قتل در آمریکا از جورج فلوید نیز محکوم کرد در این تجمع است.

آن را بزرگترین تظاهرات توسط اسرائیل و جناح چپ در سال های بسیاری قابل توجه بود برای آن مخلوط شخصیت یهودی و فلسطینی و اسرائیلی ها بیرون می آید.

اگر هدف از این رویداد بود به ممانعت از الحاق آن محکوم به شکست است پس از آمریکا آرا در پارلمان برای رفتن به جلو و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تشویق پیشرو بخش به دور از جناح راست حزب لیکود به رهبری دولت است. الحاق را به طور کامل در پایان هر چشم انداز چیزی شبیه واقعی فلسطین و رسمی برای دهه های آینده اسرائیل آپارتاید در فلسطین غرب بانک است که حمله اسرائیل به اشغال نظامی.

تحت شرایط کوشنر طرح نتانیاهو به نظر می رسد مایل به اعلام برخی از مرتب کردن بر اساس از ضعیف فلسطینی مدیریتی که فاقد هر یک از امتیازات واقعی دولت “فلسطین” است که خشم بسیاری از اسرائیلی ها به خود حق است.

فلسطینی ها در واقع بدون تابعیت و عدم کنترل بر خود را از هوا و آب و خاک و عدم اساسی حقوق بشر است.

برخی از انواع آپارتاید به طول انجامید در آفریقای جنوبی از سال 1910 تا سال 1991 و از دیدگاه سال 2020 به نظر می رسد احتمال وجود دارد که اسرائیل آپارتاید خواهد شد که ضرب و شتم رکورد ماندگاری قابل ملاحظه ای بیش از 80 سال است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im