فلسطینی از اعضای پارلمان اسرائیل تماس دموکرات برای مخالفت با الحاق

تمام 15 عضو کنست اسرائیل مشترک لیست باید با ارسال نامه ای به کنگره دموکرات ها را به مخالفت با الحاق. مشترک لیست جناح یک ائتلاف عربی-اکثر احزاب سیاسی در کشور است.

“ما اعضای لیست مشترک سوم بیشترین حمایت حزب در انتخابات اخیر به نمایندگی از اقلیت فلسطینی در اسرائیل را به عنوان به خوبی به عنوان مترقی یهودیان در حال نوشتن برای به اشتراک گذاشتن نگرانی های ما در مورد قریب الوقوع برنامه های پیشرفته توسط دولت اسرائیل و پشتیبانی شده توسط دولت آمریکا به ضمیمه قطعات از اشغال فلسطین غرب بانک. با توجه به موافقت نامه های در داخل اسرائیل و ائتلاف حاکم در اعمال الحاق می تواند شروع در روزهای آینده” آغاز می شود نامه.

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت میانه تیم شده است در جلسه این هفته برای تعیین نحوه رسیدگی به اسرائیل دولت پیشنهاد الحاق برنامه. بسیاری از ناظران که آنها را به طور موثر به بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل چراغ سبز اگر چه آنها بنا به گزارش ها قادر به رسیدن به یک تصمیم در این هفته.

در علاوه بر این به دعوت دموکرات کنگره برای مبارزه با الحاق و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت “طرح صلح” مشترک لیست نامه همچنین خواستار بایدن دولت به اتخاذ یک موضع قوی در این نیست که اگر او برنده انتخابات در ماه نوامبر: “ما مصرانه از شما را به یک شرکت ایستادن در برابر این اقدام و استفاده از تمام ابزارهای در اختیار قانونگذاری و عمومی به آن را متوقف کند.”

اگر چه او علنا مخالف اسرائیل الحاق طرح بایدن اشاره است به مفهوم مطبوع کمک های نظامی به این کشور به عنوان یک “عظیم اشتباه” و “کاملا ظالمانه است.”

“سومین حزب سیاسی در اسرائیل کنست در حال حاضر به طور مستقیم درخواست از کنگره برای اقدام و مجموعه عواقب. دموکرات ها باید یک تصمیم. آنها را نگه دارید wringing دست خود و ابراز ‘نگرانی’ و یا آنها را به انجام کاری در مورد آن ؟ یا آنها را به گوش دادن و در نهایت محافظت از حقوق فلسطینی یا آنها خواهد شد در تاریخ به عنوان همدست در قرن 21 آپارتاید” Jewish Voice for Peace, اقدام, دولت, مدیر امور بث میلر گفت Mondoweiss.

آمریکا در حال حاضر در حال گردش یک نامه در مخالفت با الحاق اما آن عبارت است بر اساس اطراف نگرانی برای امنیت اسرائیل و هیچ اشاره ای به برگزاری این کشور پاسخگو برای هر یک از اقدامات خود نسبت به فلسطینی ها است. نامه طراحی و توسعه توسط حزب دموکرات در اوایل سال جاری نشان داد که ایالات متحده آمریکا/اسرائیل رابطه می تواند تهدید الحاق اما هیچ اشاره ای از این امکان به سرعت برداشته شد.