همه گیر ایجاد عمل بسته بندی تعطیلات آخر هفته در اروپا مسابقه اسب

جولای 3 (بی بی سی) — یک آخر هفته شبیه هیچ دیگر — به — در انتظار مسابقه اسب طرفداران در اروپا و انگلستان به عنوان تغییرات برنامه مجبور COVID-19 همه گیر پیدا کردن Investec دربی و اوکس هر دو اجرا در روز شنبه در اپسم فراز و فرانسه معادل زیر فقط یک روز بعد در سراسر کانال در Chantilly.

و برای شکر و تخم مرغ در کیک دو بار قطر Prix de l’arc de Triomphe برنده فعال — را تکذیب کرد سه گانه در یاد مسابقه در سال گذشته — به محض بازگشت او کمپین یکشنبه در مرجان-گرفتگی در سندون.

تبلیغات

همه گیر واقعا خرابی ایجاد شده در مسابقه و دربی برای اولین بار اجرا خواهد شد بدون تماشاگر در می ایستد و یا حتی در مجاورت تپه های بلند محبوب با racegoers. اما این دو روز از مسابقه خواهد بود چیزی به یاد داشته باشید.

در اینجا یک نگاه:

دربی

برنامه تاخیر تحت فشار قرار دادند 241st در حال اجرا از گروه 1 Investec دربی پشت یک ماه به چهارم جولای-که البته فقط 4 جولای در انگلستان, sans آتش بازی و پرچم.

اما وجود خواهد داشت مقدار زیادی از آتش بازی در دور مسابقه به عنوان 16 3-ساله خط برای کلاسیک. مورد علاقه انگلیسی است شاه یک Camelot کلت متعلق به بجورن نیلسن که همچنین مبارزات ستاره stayer استرادیواریوس. انگلیسی شاه پشت سر هم بر روی صحنه با یک پیروزی در Lingfield دربی دادگاه در تاریخ 5 ژوئن تنها سوم خود را شروع.

فرانکی Dettori شروع خواهد شد پادشاه انگلیسی از شماره 1 دروازه همیشه مطلوب ترین سکوی پرتاب است. پس از ظهور شروع اصطبل در سال 1967 تنها سه اسب برنده از داخل غرفه. آن می توانست بدتر به عنوان Nos. 2 و 11 و 16 گیتس هنوز به تولید یک برنده است.

تبلیغات

همچنین در oddsmakers’ برگه است Kameko. بچه گربه شادی کلت تربیت توسط کلومت مزرعه در کنتاکی برنده گروه 1 Vertem اینده جایزه در ماه نوامبر گذشته و بازگشت با یک پیروزی سختی در گروه 1 Qipco 2000 Guineas در ژوئن 6. Oisin مورفی سواری برای مربی اندرو ریزش مو و صاحب قطر مسابقه.

پس از آن یکی دیگر از Aidan اوبراین متحرک. ایرلند مبتنی بر مربی در حال حاضر هفت بار دربی برنده خواهد شد زین شش در این تاریخی تجدید مسابقه.

سه نفر از آنها به خوبی حمایت در اوایل wagering: مغول چهارم در Vertem اینده و چهارم دوباره در اولین اجرا خود را در این سال در Royal Ascot اما با این وجود انتخاب اوبراین شماره 1 اسب دوانی, Ryan Moore; روسیه امپراتور برنده گروه 2 همپتون دادگاه سلطنتی نشست و شهر واتیکان دوم در گروه 1 Tattersalls ایرلندی 2,000 Guineas.

مغول را تلاش برای شکستن ادم که بدشانسی میاورد از شماره 2 دروازه همانطور که در بالا اشاره شد. Kameko جلب winless شماره 11.

اوبراین نیز در زمینه های دیگر شانس مار افسانه ای و Amhran Na Bhfiann.

گالیله ستاره stallion of the worldwide Coolmore عملیات می تواند تبدیل به تمام زمان پیشرو پدري از دربی برندگان باید یکی از پنج غذای درود می فرستم.

او در حال حاضر دارای چهار برندگان خود را به اعتبار قرار دادن او را در یک شش راه کراوات با 1787 دربی برنده Sir Peter Teazle, 1793 دربی برنده مومی, Blandford, Cyllene و Montjeu. گالیله شمارش به تاریخ شامل رویکرد جدید فرمانروای جهان, استرالیا و برنده سال گذشته آنتونی van Dyck.

یادآوری: اوبراین روت گالیله که برنده دربی در سال 2001.

تبلیغات

وجود دارد مقدار زیادی زنده دیگر شانس در این سال دربی تا حدودی به دلیل بسیاری از دوندگان تا به حال تنها محدود شانس خود را برای نشان دادن شکل. Pyledriver برای مثال در دو رقمی شانس در اکثر تابلوهای حتی اگر او برنده گروه 2 پادشاه ادوارد هفتم در Royal Ascot-یک مسابقه که در آن مغول گزارش چهارمین البته در زمین نرم.

اوکس

گروه 1 Investec اوکس در اپسم دارای یک زمینه از هشت 3 ساله fillies. سه نفر از کسانی که از جمله سنگین مورد علاقه, عشق, در حال ارسال توسط o’brian.

آن شده اند که چهار نفر از نه اما Ballydoyle استاد تصمیم گرفتند برای ارسال گروه 1 ایرلندی 1,000 Guineas برنده صلح آمیز به فرانسه برای Prix de دایان با استناد به کاهش شیب دار در کیف پول در این سال به زبان انگلیسی در مسابقه. این حرکت هم البته به او یک شانس برای پیروزی در هر دو مسابقه معتبر.

عشق دیگر مشغول گالیله برنده گروه 1 Moyglare گل میخ سال گذشته در ایرلند و آغاز سال 2020 با یک و نه تحمیل, 4 1/4-طول پیروزی در گروه 1 Qipco 1000 Guineas در نومرکت در تنها قبلی شروع این سال است. مور باقی می ماند روی برای اکس.

عشق نمی خواهد که walkover هر وسیله ، همچنین در این زمینه این است که رک و پوست کنده عزیزم یک فرانکل دختر شوخ و جوان که خروجی یک پیروزی در گروه 2 Ribblesdale سهام در Royal Ascot. Dettori سواری برای مربی جان Gosden.

بقیه اوبراین تیم Ennistyman و شور و دوم و سوم جای مانكن در Ribblesdale. هر دو توسط-شما حدس زده آن-گالیله.

تبلیغات

Prix du سوارکار اسب دوانی شدن باشگاه

هفده مجموعه به مسابقه نسخه فرانسوی از دربی روز یکشنبه در Chantilly.

داغ مورد علاقه در اینجا Godolphin homebred ویکتور Ludorum یک پسر Shamardal که موفق به کسب چهار پنج قبلی شروع می شود برای مربی آندره Fabre.

او برنده گروه 1 امارات Poule d’Essai des Poulains فرانسه 2000 Guineas در آخرین تفرج ژوئن 1 با قوی اواخر رالی. در آهن است Mickael Barzalona هنوز شعرم از نیش بر روی پا وارد شده توسط یک اسب در طول آموزش در آخر هفته گذشته.

اوبراین نیز دارای نمایندگی قوی در اینجا برای Coolmore “بیابان” اما بالا انتخاب کنید از Coolmore نوشته حداقل در اوایل wagering, است, اقیانوس, Atlantique آمریکایی فرعون کلت آموزش توسط Fabre.

اقیانوس Atlantique دو برد و دو ثانیه از چهار شروع می شود, همه در فرانسه و در گذشته دیده می شد برنده شدن در یک مسابقه ذکر شده در دوویل 5 طول.

همچنین در اینجا پالو آلتو یک Intello کلت که شکست اقیانوس Atlantique در گروه 3 Prix la Force May 14.

اوبراین است منظور از استرالیا و در عین حال یک دوشیزه اما چهارم در گروه 1 Dubai Duty Free ایرلندی دربی و فورت مایرز یک کنتاکی-تربیت از گالیله مره شگفت انگیزی که دو برد از هفت شروع می شود هر دو در تمام آب و هوا آهنگ های.

Prix du دایان

همانطور که اشاره شد ایرلندی 1,000 Guineas برنده صلح آمیز گالیله یک دختر شوخ و جوان, دارای یک شات خوب در فرانسه معادل اوکس بعد از اینکه جایگزین در سراسر کانال در جستجوی بیشتر ثروت و شهرت.

تبلیغات

دیگران در دایان نگاه وسوسه انگیز بیش از حد. آلپ ستاره دریایی ماه دختر شوخ و جوان از Rahy مره آلفا Lupi آموزش دیده توسط جسیکا Harrington می رسد در بازگشت از 4 1/2-طول های برنده شدن در گروه 1 تاجگذاری سهام در Ascot.

Raabihah دریای ستاره ها شکست نخورده و در دو گردش اما اقدامات در کلاس در اینجا. دریا ماه یک دختر دریا ستاره. و تخفیف نیست صحبت از شیطان یک دختر ووتن بست که دوم شد و در Poule d’Essai des Pouliches یا فرانسوی 1,000 Guineas.

مرجان-Eclipse

دوستدار فوتبال نمی خواهد که فرصتی برای هضم نتایج 3 ساله نژاد قبل از آنها دریافت درمان از تماشای فعال بازگشت به عمل در سندون در مرجان-گرفتگی است.

مربی جان Gosden شده است آوردن 6 ساله Nathanial مره همراه عاقلانه و آگاه از درهم برنامه در این فصل و با چشم خود متمرکز بصورتی پایدار و محکم در قوس این پاییز.

او در گذشته قادر به ارسال سلطنتی شال گردن حساب سندون بهتر نقطه برای اولین مسابقه پس از این ضایعه دلخراش را به Waldgeist در Arc در Oct. 6.

مرجان-گرفتگی شد و در واقع قادر به بازگشت به مسابقه سال گذشته پس از 2018 قوس پیروزی و تکان دهنده پیروزی جادویی در Longines Breedres’ جام چمن که ماه نوامبر در Churchill Downs.

او رفت و در سال گذشته به گروه من پادشاه جورج ششم و ملکه الیزابت Qipco سهام در Ascot و گروه 1 Yorkshire police pure dna زنانه اوکس دوباره بیش جادویی قبل از بازده به Waldgeist در بسته متری از Arc.

تبلیغات

نه خیلی آسان می آید در مسابقه و پس از آن به صورت فعال در سندون.

در این بازدید تیم زمینه Ghaiyyath 5-ساله پسر Dubawi تازه از پیروزی بر 2019 دربی برنده آنتونی ون دیک در گروه 1 تاجگذاری سهام.

اوبراین اتحاد ژاپن 4 ساله توسط گالیله که برنده یک جفت از گروه 1 وقایع سال گذشته پس از یک سوم در دربی و گرز سحر و جادو 5 سال گالیله دریای که تا به مبارزه با بهترین جاهای دوردست که دلار هنگ کنگ و استرالیا و دبی و ایالات متحده است.

خداوند شمالی می آید به مرجان-گرفتگی برنده سه مستقیم اخیرا گروه 1 شاهزاده ولز سهام در Royal Ascot. و مره Deirdre برنده سال گذشته گروه 1 قطر ناسائو سهام در Goodwood می آید و دوم-پایان محل مورد ضرب و شتم فقط یک سر غنی با شرایط مسابقه در undercard از 20 میلیون دلار عربستان جام on Feb. 29.

اگر فعال کردن می توانید مسئولیت رسیدگی به این میدان خواهد بود به خوبی در راه خود را به پیروزی سوم در Arc.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>