همه گیر نشان می دهد نوشیدن الکل سوء استفاده می تواند مشکل در هر سنی

سالت لیک سیتی — بیشتر مردم شده است نوشیدن در خانه در طول همه گیر افزایش نگرانی در میان کارشناسان است که این روند خواهد شد در نتیجه بیشتر مردم در حال تبدیل شدن از نظر جسمی و عاطفی وابسته به الکل است.

الکل و COVID-19 را بدترین در هر یک از دیگر. COVID-19 به نظر می رسد برای افزایش نوشیدن آن افزایش خطر جدی برای سلامت پیامدهای اگر کسی به خطر بیافتد توسط الکل قرارداد COVID-19.

“داده ها نشان می دهد که کاملا در گیر ما بیشتر مردم به نوشیدن. همه ممکن است مشکل نوشیدن و یا نوشیدن بیش از حد هر روز, اما قطعا بیشتر مردم در حال نوشیدن” گفت: مه آلود مک اینتایر Goodsell مدیر تحقیقات و توسعه در اودیسه خانه که در عمل برنامه های درمان.

“مردم می تواند تبدیل به مصرف کنندگان مشکل در هر سنی,” او اضافه شده است.

افزایش نوشیدن دشوار است برای تعیین کمیت. برخی از آنها آن را انجام می دهند بی سر و صدا در خانه. و گزارش می دهد که برنامه های درمان در حال دیدن افراد جدید به دنبال درمان هستند و مقابله با افرادی که دور ماندن از هر گونه مراقبت از تنظیمات برای جلوگیری از ویروس کارشناسان می گویند.

اما دکتر جورج Koob مدیر موسسه ملی سوء مصرف الکل و اعتیاد به الکل گفت: الکل فروش ارائه سرنخ است که بیشتر مردم در حال نوشیدن در خانه در حال حاضر. در قضیه الکل فروش رفت پایین وقتی که میله بسته شده و مردم آغاز شده اجتماعی فاصله اما خرده فروشی که در آن مردم به خرید الکل به مصرف جاهای دیگر بالا رفت: فروش الکل بودند تا 5 ٪ و 10 ٪ در ماه آوریل است. مه و ژوئن ارقام نیست هنوز.

“برخی از مردم به وضوح به نوشیدن بیشتر و برخی ممکن است نوشیدن کمتر,” او گفت: Deseret News.

Koob می بیند باعث نگرانی شروع با استفاده از الکل الگوهای. افرادی که “آسیب پذیر در لبه از سوء استفاده از الکل” ممکن است تحت فشار قرار دادند بیش از این است که لبه توسط pandemic مربوط به تنش. تنهایی و جدایی ممکن است افزایش دهد و منجر به آنچه که او خواستار یک چرخه معیوب از استفاده از الکل برای رفع مشکل و سپس احساس شپشو روز بعد و نوشیدن به رفع آن است. از آن شده است سختتر شدن درمان در این بیماری همه گیر ،

با مردم بیشتر احتمال دارد به در خانه آنها همچنین باید زمان بیشتری را به فکر کردن در مورد چیزهایی که آنها دوست ندارند به حمایت از خانواده آنها ندارد و یا گاهی اوقات مشکلات در خانواده آنها فراموش کرده اند. مصرف الکل ممکن است افزایش یابد که در آن افرادی که نمی توانید همراه با هم هستند بیشتر و یا در خانه با هر شکل از خشونت گفت: Goodsell.

افرادی که هرگز نوشابه از جمله کودکان و نوجوانان ممکن است تبدیل به مشروبات الکلی در تلاش برای مقابله با سوء استفاده است. نامطلوب دوران کودکی رویدادهای یک خطر شناخته شده برای سوء استفاده از مصرف الکل.

“و الکل است که تا کنون در فرهنگ ما و جامعه ما ساده ترین مواد مخدر برای دسترسی به,” او گفت:.

امریکا imbibes

استفاده از الکل شایع در آمریکا است. 2018 بررسی ملی استفاده از مواد مخدر و سلامت یافت 86.3 درصد از کسانی که 18 سال مصرف الکل در برخی از نقطه در حالی که 70 درصد گفت: آنها نوشید در سال گذشته است. و 55.3 درصد گفت: آنها نوشید در ماه گذشته است. بیش از یک چهارم گزارش نوشیدن شراب خواری تعریف شده به عنوان داشتن چندین نوشیدنی در نشستن و مست.

این نظرسنجی نشان داد 14.4 میلیون بزرگسال با آنچه که اکنون به نام “الکل استفاده اختلال” که موسسه ملی به نام یک بیماری است که توسط “کنترل نشده آشامیدنی و اشتغال ذهنی با الکل است.” نه کاملا 8% مبتلا به این اختلال در سال گذشته برای درمان آن است.

علاوه بر این بیش از 400000 جوانان 12-17 سال تا به حال به استفاده از الکل اختلال; 5% از آنها تحت درمان قرار گرفتند که بدان معنی است که 95 درصد نیست. زنان جوان تا به حال یک نرخ بالاتر از این اختلال از مردان جوان, برخلاف روند در مصرف کنندگان که در آن مردان تسلط اما زنان می گرفتن.

هر سال حدود 88,000 مردم از الکل-علل مربوط به این موسسه می گوید. مستی رانندگی و مرگ و میر حدود یک سوم از تمام وسایل نقلیه موتوری مرگ و میر.

مصرف الکل اتاق اورژانس مربوط به نوشیدن و بستری شدن در بیمارستان باید همه افزایش یافته و از سال 2012 با توجه به مطالعه منتشر شده در مجله Alcoholism: Clinical و تجربی.

این موسسه می گوید: درمان ممکن است نیاز به رفتار درمانی و داروها, پزشکی, سم زدایی و دراز مدت حمایت متقابل قرار گرفتند.

COVID-19 پیچیده است همه از آن. بسیاری از پشتیبانی جلسات منتقل شده آنلاین است که کمک نمی کند افرادی که فاقد فن آوری و یا احساس نمی راحت با استفاده از آن. آنلاین درمان و یا حمایت ممکن است کمتر احساس شخصی به عنوان به خوبی. و به دنبال فوری در فرد کمک شده است مانع از ارائه دهنده مراقبت های بهداشتی سیاست های طراحی شده برای محدود کردن COVID-19 گسترش یافته است.

سنین و مراحل

هر چند Koob, تماس, استفاده از الکل در اختلال یک “کارفرما فرصت های برابر” تأثیر مردم از همه نژادها و سنین و مناطق او اشاره می کند برخی از آنها بیشتر آسیب پذیر است. اگر هر دو پدر و مادر سوء استفاده از الکل وجود دارد احتمال بالاتر کودکان خود همان را انجام خواهد داد. که در معرض خطر با افرادی که تجربه ترومای دوران کودکی و حتی سال بعد. هر عمده استرس می تواند به افزایش مصرف الکل است که همچنان حتی پس از استرس خود را.

استرس القا همه گیر می تواند تاثیر الکل با استفاده از الگوهای برای مدت زمان طولانی اگر مردم هر دو از نظر جسمی و عاطفی وابسته به الکل است.

چقدر مردم نوشیدنی نیز باعث افزایش احتمال مصرف الکل مشکل ساز خواهد شد. افرادی که بیش از دستورالعمل های غذایی — تا هفت نوشیدنی برای زنان یک هفته و 14 برای مردان هیچ یک از آن در binges — در مراتب خطر بیشتر است.

این 2015-2020 دستورالعمل های غذایی برای آمریکایی ها می گویند برای جلوگیری از الکل به طور کامل اگر داروها و یا شرایط پزشکی می تواند ارتباط برقرار کردن بد با الکل; اگر شما زیر سن قانونی; اگر شما قصد راه اندازی یک وسیله نقلیه یا ماشین آلات; اگر شما می خواهید به انجام هر کاری نیاز به مهارت و هماهنگی و یا هوشیاری; اگر شما در دوره نقاهت بعد از استفاده از الکل اختلال و یا نمی توانید کنترل چقدر شما می نوشند; و یا اگر شما حامله هستید و یا تلاش برای باردار شدن.

Goodsell گفت: مردم می توانند با نوشیدن بیش از حد در هر سنی است. در اواخر دوران نوجوانی و جوانی مغز نیست به طور کامل شکل گرفته اما زندگی باز است. بچه ها خانه را ترک کنند; آنها همچنین دسترسی بیشتر به مشروب. ترکیبی از بودن خود به خود معاشرت با الکل و فشار از شغل و یا مدرسه و یا روابط می تواند منجر به سوء استفاده از مصرف الکل.

در 20s خود را از طریق 40s Goodsell گفت: افراد ممکن است مصرف کنندگان مشکل چرا که آنها درد عاطفی و چالش های آنها نمی دانند که چگونه برای مدیریت. اتصال به دیگران احساس خوبی در مورد زندگی و داشتن مسئولیت و اعتبار محافظ در برابر سوء استفاده از الکل هر چند آنها آن را تضمین نمی کند الکل هرگز مشکل می شود.

مردم می توانند احساس قطع زمانی که لانه خالی و یا سبب شیوع توسط مراقبت از پیری پدر و مادر بیمار یا زن و شوهر با مسائل مربوط به سلامت. نگرانی در مورد چیزهایی مانند پول همچنین می توانید ایجاد یک مشکل با مصرف الکل گفت: Goodsell. مردم در 50s و 60s ممکن است مقابله با تغییرات در زندگی خود و روابط با نوشیدن بیش از حد.

او گفت: برنامه های درمان دیدن بسیاری در 20s و 30s و کمتر در 40s, 50s و 60s. شاید بخشی از آن, او گفت: از آنجا که مصرف کنندگان سنگین ممکن است مرد از اعتیاد خود و آنها می میرند دهه زودتر از افراد دیگر انجام دهد.

بارها و COVID-19

تگزاس reclosed میله آن به تازگی پس از آنها باز شود به طور خلاصه به دولت منتقل شده به jumpstart اقتصاد است. کشورهای دیگر دارند و یا با توجه به انجام همان.

Koob گفت: داخل میله مشکل ساز هستند وقتی که می آید به کاهش COVID-19.

نوشیدن disinhibits مردم, او گفت:, به طوری که آنها کمتر به احتمال زیاد به فاصله اجتماعی و یا به پوشیدن ماسک. آنها تمایل به صحبت می کنند بلندتر و اگر آن را پر سر و صدا بلندتر و هنوز هم. که نشان داده شده است برای افزایش و گسترش قطرات تنفسی. مشتریان نیز کمتر احتمال دارد به نگرانی در مورد ویروس زمانی که آنها در حال نوشیدن.

مردمی نیاز را با خطرات جدی Koob گفت. او مدیر وبلاگ اشاره می کند که “سوء استفاده از مصرف الکل هر دو فعال شدن سیستم ایمنی بدن باعث التهاب و تداخل با بدن پاسخ ایمنی به عفونت های باکتریایی و ویروسی.” بیش از حد الکل خسارت سلول های مخاط ریه و می تواند منجر به سندرم زجر تنفسی حاد. اختلال در سیستم ایمنی بدن و متعاقب آن هر بیماری تنفسی می تواند COVID-19 شدید و یا حتی کشنده او نوشت.

Koob گفت: او گفت: نه خطر همان است که در یک رستوران و یا شاید خارج از جدول که در آن آنها به لحاظ اجتماعی دور از دیگران است. “اما برای رفتن به طور منظم نوار صحنه است که به وضوح مشکل و من فکر می کنم ما شاهد این هستیم که در سراسر ایالات متحده در حال حاضر.”

موسسه بازاندیشی نوشیدن وب سایت اطلاعات در مورد سوء استفاده از مصرف الکل, اختلال COVID-19 و موضوعات دیگر. برای افرادی که می خواهید اطلاعات در مورد گرفتن کمک به این موسسه ارائه می دهد یک آنلاین درمان ناوبر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>