وحشت همه گیر: چگونه استرس مؤثر است مغز کودک و آنچه که شما می توانید در مورد آن انجام

سالت لیک سیتی — درخواست هر پدر و مادر با فرزندان جوان چگونه آنها در حال دست زدن به خود را 24/7 همه گیر-ایجاد خانواده و آنها به احتمال زیاد ذکر است که چگونه استرس زا است.

آیا خانواده ها در برخورد با بیماری و مرگ و از دست دادن شغل و یا فقط دیوانگی از تلاش برای حرکت به مدرسه در منزل وجود دارد مقدار زیادی نگران باشد.

کارشناسان می دانید استرس می تواند اثرات ماندگار در کودکان مغز در حال توسعه اما آنها همچنین می دانیم که انواع مختلفی از استرس است.

استرس مثبت است چه اتفاقی می افتد در حالت عادی و تکامل سالم لحظات نگرانی احساس عصبی در اولین روز از مدرسه یا پاسخ بدن به واکسن شات.

در پایان مقابل سمی است استرس و یا چه اتفاقی می افتد زمانی که یک کودک مواجه شدید و اغلب مزمن چالش — از جمله چیزهایی مانند سوء استفاده از غفلت قرار گرفتن در معرض خشونت مراقب بیماری های روانی و یا شدید فقر است.

خود را مغز می شود overtaxed و تلاش برای پاسخگویی به نقاط عطف رشد است که می تواند باعث فوری تاخیر به علاوه تنظیم صحنه برای عمده مشکلات بعدی در زندگی می گوید: دکتر روحانی Ressler, افسر ارشد علمی در بیمارستان مکلین و استاد روانپزشکی در دانشکده پزشکی هاروارد.

پس از آن وجود دارد قابل تحمل استرس است که در جایی در وسط.

در حالی که عوامل استرس زا ممکن است شدید مانند عمده آسیب یا یک بیماری همه گیر و یا حتی همان استرس سمی تولید این زمان کودک به محبت پدر و مادر یا مراقبان که ارائه ساختار و کمک به “بافر” استرس با آموزش کودک سالم راه هایی برای کنار آمدن. قابل تحمل استرس می شود یک فرصت برای ایجاد انعطاف پذیری و حتی می تواند تبدیل به یک سنگ پله به موفقیت های آینده.

این به این معنا نیست استرس بدون درد است اما نه آن است که ظریف و اثرات آن فردی — و نه فقط چیزی که همیشه در تمام هزینه های اجتناب می گوید Ressler. در نظر گرفتن تمام جوانان این سرزمین که زندگی می کردند از طریق جنگ جهانی دوم او می گوید.

“این یک مقدار زیادی از تروما” او می گوید: “اما به شرطی اخلاق کاری قوی و اخلاقی ستون فقرات این کشور برای چندین دهه به دنبال دارد. چگونه ما کمک به بچه های ما باید قوی و انعطاف پذیر است که واقعا وظیفه ما به عنوان پدر و مادر.”

درک مغز ما

یکی از عمده مغز سیستم های درگیر در استرس مقررات آمیگدال — ابتدایی بخشی از مغز ما و منبع ما, مبارزه, پرواز, یا, یخ, احساسات, توضیح می دهد که مارگارت Semrud-Clikeman یک استاد طب اطفال در دانشکده پزشکی دانشگاه مینه سوتا.

که سیستم کاملا کاربردی است و در هر دو کودکان و بزرگسالان به این معنی که بدون توجه به سن و سال ما را, ما می توانیم احساس ترس و عصبی و ناراحت و یا تاکید کرد.

هنگامی که بزرگسالان تاکید کرد ما به نوبه خود به سیستم دیگر — ما به طور کامل شکل گرفته بجلو cortexes به بحث خودمان را از ما استرس فضایی و احساسات ما بیشتر منطقی می گوید Semrud-Clikeman.

اما بچه ها را نمی توانید. که بخشی از مغز خود را نمی تواند انجام پخت و پز تا زمانی که آنها حداقل 25.

به این معنی که تا آن زمان آن را پدر یا مادر یا مراقب کار به بافت زندگی پر استرس, حوادث برای کودکان.

بزرگسالان کمک بسیار مهم است چرا که مغز یک کودک نیاز به کار بر روی چیزهای دیگر می گوید جودی کامرون یک استاد روانپزشکی در دانشگاه پیتسبورگ و مدیر کار برای کودکان و نوجوانان.

در حالی که بچه های مغز همیشه در حال توسعه وجود دارد زمانی که فردی در سیستم های مغز بیشتر در تمرکز — مانند مهارت های حرکتی که به شدت توسعه یافته برای پنج سال اول زندگی, مهارت های ارتباطی, که تاکید در مغز برای اولین هفت کامرون می گوید. بیشتر کودکان و نوجوانان با استفاده از آن مغز در طول مسیر خاص رشد و نمو پنجره قوی تر این مهارت تبدیل شده است.

دلیل استرس می تواند بسیار منفی برای کودکان است که آنها “انجام کارهای مختلف زمانی که آنها تاکید کرد از زمانی که آنها در حال افزود:” کامرون می گوید.

در این سهشنبه, مارس 31 سال 2020 عکس یک خرس عروسکی نشسته بر روی یک چرخ از یک ماشین در خارج از خانه در, Christchurch, New Zealand. زلاند نو به استقبال یک جنبش بین المللی است که در آن مردم در حال قرار دادن خرس عروسکی در ویندوز خود را در طول coronavirus مستندات به روشن خلق و خوی و کودکان را برای بازی با لکه بینی خرس در محله خود.
Mark Baker, آسوشیتد پرس,

در نظر بگیرید دو فرزند که تجربه یک گردباد و پیامدهای آن.

یکی 6 ساله ممکن است آنقدر نگران در مورد آنچه اتفاق می افتد در اطراف آنها است که آنها منفجر کردن خواندن — به این معنی که آنها در حال ایجاد و یا تقویت آن خواندن مسیر در مغز خود را در یک زمان بحرانی.

به عنوان یک نتیجه توانایی خواندن آنها ممکن است رنج می برند. آنها همیشه می توانید کار بر روی کسانی که بعد از آن اما در خارج از عمده توسعه و پنجره و پیشرفت کندتر است کامرون می گوید.

دیگر 6 سال ممکن است پاسخ به همان گردباد با خواندن nonstop — راه خود را از تلاش برای کنار آمدن. این خواندن فرزند مدار خواهد شد بسیار قوی کامرون می گوید اگر چه شاید خود اجتماعی مدارات ممکن است کمی ضعیف تر است.

“چگونه کودک در پاسخ به استرس است که واقعا چه چیزی تعیین تاثیر استرس بر مغز” کامرون می گوید: “نه استرس قرار گرفتن در معرض نفسه.”

این می گذارد کار سختی برای پدر و مادر — برای ساخت یک سیستم پشتیبانی در سراسر فرزندان ما تا پاسخ خود را سالم بماند و استرس باقی می ماند قابل تحمل — سمی نیست.

در اینجا پنج ایده از کارشناسان در مورد چگونگی ساخت خود خانواده بافر.

ایجاد یک برنامه

شاید شما آغاز شده اما آن را از هم پاشید بعد از روز سوم. پیش بروید و دوباره سعی کنید. اگر چه آن ممکن است دشوار باشد “بیشتر سازگار از یک روال شما می توانید نگه دارید بهتر است کودک را در مقابله با” وضعیت استرس زا می گوید: کامرون.

دانستن اینکه چه چیزی را باید انتظار هر روز کاهش می دهد یک منبع روزانه نگرانی برای کودکان (و والدین) و اجازه می دهد آنها را می دانیم که پدر و مادر باید این را نمیفهمد.

در عین حال در این برنامه انعطاف پذیر باشد. شاید این بدان معناست که کاهش انتظارات و یا تنظیم نظم و انضباط. خود را ببخش و فرزندان خود را برای کمتر از ستارگان روز یا نگرش است. اگر قوانین نیاز به تغییر که OK می گوید: کامرون اما اضافه می کند که تنظیم چند قانون است “بسیار متفاوت تر از از بین بردن تمام ساختار است.”

آن را می گویند با صدای بلند

پدر و مادر ممکن است احساس مانند آنها انتقال قدرت, اما آنها همچنین نیاز به را, نقطهنظرات که. اغلب خود را بگویید بچه ها چیزی شبیه به: “همه چیز ممکن است احساس ترسناک و آن را OK به کمی عصبی اما مادر و پدر (یا مادر بزرگ و پدر بزرگ و یا هر کس مراقب است) کردم چیز نمیفهمد. میخوای خوب خواهد بود.”

هدف این است که به ارائه پشتیبانی به اندازه کافی و ساختار پس از یک تخیل کودک را ندارد و بیش از رویا تا سناریو که بسیار واضح تر و خطرناک تر از واقعیت واقعی کامرون می گوید.

با بچه های بزرگتر این می تواند بیشتر از یک مکالمه از یک بیانیه می گوید Semrud-Clikeman اما این بسیار مهم است که بچه ها هنوز هم شنیدن کلامی اطمینان. این بدان معنا نیست که شما چشم پوشی از حقایق زندگی و یا هرگز بحث در مورد اخبار, اما به یاد بچه های که شما می خواهید انجام دهید این نگرانی تا مغز خود را می توانید تمرکز بر روی دیگر رشد و نمو کارهای در دست.

از خودتان مراقبت کنید

کودکان و حتی نوزادان — در حال آگاه از پدر و مادر خود را خلق و بر این اساس واکنش نشان می دهند. اگر پدر و مادر عصبی و وحشت زده نه تنها می توان آن را سخت تر برای آنها را به کمک به فرزندان خود می گوید کامرون, اما آنها ممکن است احساسات خود را در آینه با فرزندان خود که مغز نیز ممکن است بازگشت به مبارزه با-پرواز و یا در حالت یخ. این به این معنی والدین خود مراقبت nonnegotiable — فکر می کنم از آن را مانند گرفتن یک حیاتی روزانه دارو.

در حالی که این ممکن است صدای غیر ممکن است پدر و مادر باید سعی کنید بهترین خود را به گرفتن به اندازه کافی خواب نوشیدن آب به اندازه کافی غذا خوردن یک رژیم غذایی سالم (فوق العاده راحتی غذاهای خوب هستند اما نگه داشتن آن را معقول و منطقی) و رسیدن برای پشتیبانی. ورزش — در هر صورت ممکن است در حال حاضر است که بسیار مهم است برای ذهن و بدن است.

نیز وجود دارد چیزی ترمیمی در مورد گرفتن در طبیعت می گوید Semrud-Clikeman که اغلب توصیه می کند که او جوان اضطراب بیماران در خارج از منزل و تنها بود.

برای پدر و مادر که احساس اضطراب خود و یا که از فرزندان خود را در حال رسیدن به پاکسازی سطوح صحبت کردن با یک پزشک یا مشاور می گوید Semrud-Clikeman. هیچ شرم در نیاز به حمایت اضافی در حال حاضر و یا تا کنون

قدرت تمرکز حواس

یک بررسی از نزدیک 35,000 رهبران و مصاحبه با صدها نفر از مدیران اجرائی نشان داد که سه ویژگی یک رهبر بودند تمرکز حواس خود گذشتگی و محبت.

اگر چه پدر و مادر در حال اجرا هستند خانواده — نه شرکت — حضور ذهن باقی می ماند یک راه یقین برای هر کسی که به افزایش انعطاف پذیری خود را در مواقع استرس گفت: لیبی هوازده ارشد تسهیل و مشاور با پتانسیل پروژه, ایالات متحده آمریکا یک رهبری جهانی آموزش شرکت که متخصص در انعطاف پذیری آموزش.

“مدرن مغز است که به شدت پریشان,” او می گوید. “این بسیار پریشان قبل از این حتی آغاز شده است. می توان آن را بسیار ناراحت کننده به صورت سطح حواس پرتی و چگونه سرگردان ذهن ما هستند … اما اگر شما قادر به در حال حاضر با هر کسی … وجود دارد بسیار گسترده پیامدهای منفی.”

در حال حاضر و با تمرکز بر فوری در اینجا و در حال حاضر توقف ذهن از کله پاچه بیش از گذشته یا نگرانی در مورد آینده و به یاد داشته باشید یک ذهن سرگردان است ناراضی ذهن است.

اگر شما در حال حاضر با استفاده از یک نرم افزار یا برنامه ای برای تمرکز حواس آن را امتحان کنید وجود دارد مقدار زیادی از آنهایی که رایگان در دسترس است. حتی چند دقیقه در هر روز می تواند کمک کند. دعوت از بچه های خود را به انجام آن را با شما.

چاق, لیس زدن Egan-Stark, 13, چپ, به سلامتی با برادران لئو 8 و لوکاس 10 و اچ میا Skiena, 13, راست پس از عبور راننده به صدای خوک یا گراز خود شاخ در پاسخ به نشانه های خود را درخواست رهگذران به “مبارک” در میان شیوع کروناویروس پنج شنبه, آوریل 9 سال 2020 در سیاتل. کودکان دریافت کرده بود 137 honks از عبور اتومبیل بیش از چند روز از تشویق مردم ،
ایلین تامپسون آسوشیتد پرس

کمک که در آن شما می توانید

پس از بحران محققان می دانند که یکی از مهم ترین عوامل استرس تبدیل شدن سمی است که “آیا این احساس خارج از کنترل است یا نه ؟ می گوید:” Ressler دانشگاه هاروارد روانپزشک.

در حالی که این بیماری همه گیر قطعا به نظر می رسد به سقوط در “خارج از کنترل” دسته وجود دارد چیزهایی که ما می توانید انجام دهید — نگه داشتن ما فاصله, اقامت, خانه, شستن دست ما اهدا غذا و پول یا خون به علاوه اتصال عملا با همسایگان و دوستان و عزیزان.

این اقدامات می تواند احساس توانمند سازی و کمک به بچه ها بافر استرس — به جای نشستن در خانه و تماشای بیش از حد اخبار و اجازه دادن به نگرانی های مارپیچی خارج از کنترل می گوید Ressler.

در واقع آموزش و با استفاده از فعال و سالم مهارت های مقابله ای و انجام آنچه ما می توانیم — اجازه می دهد تا کودکان به بیرون آمدن از موقعیت های استرس زا “نسبتا صدمه ندیده می گوید:” Ressler.

“این به این معنا است که ما می خواهید این در هر یک از ما,” او می گوید: “اما ما باید از این فرصت به عنوان یک جامعه و به عنوان پدر و مادر برای کمک به کودکان ما باید این را به عنوان یک امتیاز مثبت در مقابله فرصت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de