همه گیر آمار نشان می دهد یوتا می توانید تعظیم

سالت لیک سیتی — اگر حاوی همه گیر شد, رقابت های ورزشی, یوتا خواهد بود رهبری به پلی آف.

من در مورد شما نمی دانم, اما سعی کنید و ایجاد حس از آنچه که من می خواهم به نگاهی به آمار و در این سن از آنی اطلاعات وجود دارد مقدار زیادی از آمار به نگاه.

در ضمن سایت بسیار عالی نگهداری شده توسط یوتا وزارت بهداشت — coronavirus.utah.gov — یکی دیگر من در حفظ و باز کردن در لپ تاپ نامیده می شود worldometer یک مرجع سایت که آهنگ تعداد موارد مرگ و میر, بهبود, تست, و غیره. در زمان واقعی به عنوان آنها اتفاق می افتد در سراسر جهان است. من نمی دانم که چگونه آنها آن را انجام دهد اما پس از آن من نمی دانم چه سیری را به رسمیت می شناسد صدای من یا.

Worldometer ردیابی فرد متحده در ایالات متحده آمریکا به وضوح نشان می دهد که در رابطه با بقیه کشور هر چه یوتا در حال انجام این کار است.

به عنوان تعطیلات آخر هفته یوتا در رتبه پنجم ایالات متحده در حداقل مقدار COVID-19 مرگ و میر سرانه (13 برای هر میلیون نفر); پنجم در آزمون داده شده (نزدیک به 30000 نفر در هر میلیون); و دوم در مهم دسته از مرگ و میر به عنوان یک درصد از موارد (فقط داکوتای جنوبی بهتر است). به عبارت دیگر اکثریت قریب به اتفاق Utahns که آن را بهتر است به عنوان مخالف به مرگ.

اگر coronavirus مهار شد, ژیمناستیک, دیدار, یوتا, قطعا در پشت تریبون در تمام اطراف.

به دلیل چیزهایی که رفته اند تا نسبتا خوب طبیعی فرض است که یوتا با جوانترین جمعیت از 50 ایالت بود سالم برای شروع, به خصوص وقتی که می آید به فاکتورهای تنفسی.

یوتا دارای کمترین تعداد افراد سیگاری در کشور (8.9% پایین ترین تا کنون) و رتبه شماره 4 در کمترین تعداد افراد چاق (25.3 درصد از Utahns در نظر گرفته بیش از حد اضافه وزن, با توجه به مراکز کنترل بیماری ها; تنها کالیفرنیا و هاوایی و کلرادو را لاغر جمعیت. ملی چاقی متوسط برای بزرگسالان در امریکا است که 35% و کوهنوردی که احتمالا باید به همچنین واجد شرایط به عنوان یک بیماری همه گیر).

اما تا آنجا که آمار می توانید از یک نظریه خوب آنها همچنین می توانید با پرتاب یک ابر در یک.

در بررسی دقیق این worldometer آمار ایالات متحده متوجه شدم که دیگر دولت به عنوان خوب یا بهتر است به عنوان یوتا در همه گیر scorekeeping است, West Virginia.

غرب ویرجینیا رتبه در بالا 10 در کمترین مرگ و میر در هر میلیون (17 رفتن به تعطیلات آخر هفته نسبت به یوتا 13) و در coronavirus موارد در هر میلیون (کمی کمتر از 600 یا نیمه یوتا نرخ از 1 ، 200-plus).

و در عین حال کوه دولت صفوف 50 عنوان در بدترین حالت, در, سیگار, سرانه (26%) و چاقی سرانه (38.1%) — علاوه بر داشتن قدیمی ترین جمعیت در امریکا است. در این دسته بندی یوتا و غرب ویرجینیا مستقیم اضداد است.

خاراندن سر من بیش از این من به نام یوتا وزارت بهداشت برای دیدن اگر من می تواند برخی از حس آن.

اپیدمیولوژی کیگان McCaffrey در زمان من تماس بگیرید. McCaffrey است که بخشی از این تیم از دانشمندان که به حفظ اعداد تا به امروز در coronavirus.utah.gov.

می دانید چه McCaffrey گفت: وقتی از او پرسیدم چرا یوتا و غرب ویرجینیا را شبیه coronavirus نیومده ؟ ؟ ؟

“هممم که یک سوال بزرگ است.”

او در مورد آن فکر کمی طولانی تر و سپس گفت: “من واقعا نمی دانم.”

او ادامه داد: “در بسیاری هنوز نمی دانیم در مورد این ویروس. آن را بسیار, جدید, و ما واقعا فقط گرفتن آغاز شده است. بسیاری از این راز من فکر می کنم ما باید یاد بگیرند که بسیاری در مورد در ماه های آینده و سال است.”

علاوه بر McCaffrey نه به حال زمان به نگاه و یا اندیشیدن به آنچه در جای دیگر — در غرب ویرجینیا و یا هر جای دیگری.

او تا به حال سر خود را از ژانویه کار روز 12 ساعت خرد یوتا اعداد.

“ما شده است ردیابی این پس از گرفتن بروید,” او گفت:. “من فکر می کنم آنچه که ما قادر به انجام کار برجسته کردن نقاط قوت ما در نظام سلامت در ایالت یوتا است. ما گزارش ساز و در محل است که اجازه می دهد ما برای دریافت اطلاعات روزانه به مردم و سیاستگذاران.”

داده است که راه و منجر به مستند اجتماعی فاصله پناهگاه در محل پادمان بودند که به سرعت به محل قرار داده بیش از یک ماه پیش و ساخته شده اند یوتا یک رهبر ملی در coronavirus پاسخ و موفقیت است.

“آنچه که ما در حال دیدن واقعا پایدار مورد شمارش از اوایل مارس حتی به عنوان تست را افزایش می دهد” گفت: McCaffrey. “آنچه که ما دیده نشده است که رشد نمایی ما واقعا نگران در مورد آنچه که ما را دیده اند اگر ما تا به حال به انجام مداخله زود هنگام است.

“ما یک راه طولانی جلوتر از ما. من نمی خواهم ما را به تکان دادن پرچم پیروزی فقط رتبهدهی نشده است. اما آنچه که ما در حال انجام کار است. این چیزی است که اعداد نشان می دهد. این چیزی است که اتفاق می افتد در اینجا.”

او می داند زیادی در مورد آن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de