همه گیر متوقف نخواهد شد BYU football برنامه از حرکت رو به جلو مربی Kalani Sitake می گوید طرفداران در زوم جلسه

پروو — اگر 2020 کالج, فوتبال, فصل بازی, BYU مربی تیم فوتبال Kalani Sitake گفت که او در Cougars را به عنوان آماده شده و آماده که هر تیم در کشور است.

“ما بازیکنان من یک مقدار زیادی از اعتماد به نفس در آنها است که آنها را به کار وجود دارد (در طول همه گیر) خود را به” Sitake گفت: “Zoomin’ با Cougs” بخش است که بخشی از مدرسه مجازی و رسانه های اجتماعی جشن های این هفته است.

“حتی در طول زمستان توپ (که لغو شد پس از شش شیوه) ما انجام اهداف ما” Sitake گفت. “ما در مسیر گرفتن که در آن ما نیاز به. من صادقانه می گویند قرنطینه متوقف نخواهد شد که از رفتن به جلو است.”

Sitake حمله هماهنگ کننده جف Grimes دفاعی هماهنگ کننده Ilaisa Tuiaki, تنگ پایان مت آبادی و linebacker اشعیا Kaufusi شرکت در 65 دقیقه پرسش و پاسخ جلسه در زوم ویدئو کنفرانس سایت.

هیچ کس خواسته یا پیش بینی, اگر فصل را شروع سپتامبر. 3 در یوتا به عنوان برنامه ریزی شده است اما تمام صحبت خوش بینانه در مورد انتظارات خود را برای یک تیم که رفت 7-6 سال گذشته و سقوط 38-34 به هاوایی در یک کاسه بازی در شب کریسمس.

“مکان های دیگر در حال وحشت زیرا آنها نگران هستند در مورد گرفتن بچه ها خود را آموزش و گرفتن آنها را در شکل” Sitake گفت. “من احساس می کنم واقعا اعتماد به نفس در آنچه که بچه ها انجام می دهند و مسئولیت است که آنها خود را نگه دارید و به هر یک از دیگر. عشق است که آنها با یکدیگر است. انتظارات که طرفداران ما باید برای این مردان جوان ما و مربیان ما هیجان زده است.”

او پس از شمردن با وارد کردن پیش نویس NFL اما تصمیم به بازگشت آبادی خواسته شد آنچه که امید خود را برای آخر فصل در پرووو.

“ما فقط خسته از عقب افتادن به متوسط فصول” آبادی گفت. “ما می خواهیم بود. ما می خواهید یک برنامه است که می ایستد و بهترین است. بنابراین بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد ما به امید دریافت (بازی) هر بازی و امید به همه طرفداران وجود دارد وجود داشته باشد با ما و تجربه این فصل است. ما مریض و خسته از متوسط بودن و ما می خواهیم به بزرگ و برنده برخی از بزرگ زمان بازی های فوتبال و فقط بازی را با بهترین.

“ما قطعا با انگیزه تر از همیشه در حال حاضر” آبادی به این نتیجه رسیدند.

Kaufusi گفت: این تیم تا به برخی از “به وضوح تعریف اهداف” است که در آن نوشته شده است و انتظار برای به انجام رساندن. هر دو بازیکنان گفت بازی آنها به دنبال به جلو به ترین درب بازکن در ایالت یوتا است.

“امیدوارم ما می توانیم بازی هر تیم ما در برنامه” Kaufusi گفت. “من فقط به جلو نگاه به بازی فوتبال به طور کلی, اما قطعا وجود دارد یک دایره در اطراف این اولین بازی است و ما به بازی امیدوار است که یکی برای اطمینان حاصل کنید.”

گفت: Bushman: “من می خواهم بگویم آن است که ایالت یوتا است. من رفته 0-3 برابر آنها و من واقعا به دنبال به جلو به بازی آنها را من ارشد سال است. آره من فقط می خواهم به در بالا آمده و نشان می دهد آن دسته از بچه ها چیزی که ما واقعا در حال ساخته شده است.”

بازیکنان گفته است: “در ارتباط با موقعیت خود مربیان به صورت روزانه. سابق بازیکنان مانند linebacker راب موریس و offensive lineman جان Tait سخن گفته اند به موقعیت مربوطه خود گروه از طریق زوم.

“من با چشم خودم در ممکن است که بازیکنان ما قوی تر هستند در حال حاضر و از نزدیک در حال حاضر از آنها در سال گذشته است. که احساس بزرگی برای من و این که چرا این بچه ها می خواهید برای دریافت به که برای اولین بار بازی و رسیدن به فصل” Sitake گفت. “ما مردم انتقال و تنظیم و بازیکنان داشته است.”

گرایمز و Tuiaki نشان داد نقش از سال گذشته و برخی از بهار شیوه های برجسته بالا بازگشت بازیکنان انتخاب به تمرکز بر روی آنها به جای تازه واردان که در مورد هیجان زده.

“اول از همه ما باید واقعا خوب تیم” Tuiaki گفت. “من واقعا هیجان زده در مورد این تیم است. … ما خیلی دامن زده به عقب بر گردیم در مسیر و فقط به انجام معامله ما نیز باید این فرصت را به رقابت بپردازند.”

تازه تراشیده Grimes که شده چند عکس در رسانه های اجتماعی در قرنطینه از او بازآفرینی در backcountry با ریش گفت: امیدواریم برای سال 2020 تیم است که آن را قوام می یابد و توانایی را به پایان برساند که فاقد سال گذشته است.

“ما در اینجا نشان داده شده است که ما می توانیم با کسی” Grimes گفت. “هنگامی که ما در ما می توانید با هر کسی در اطراف. ما فقط نیاز به بیشتر به طور مداوم. من فکر می کنم که تجربه ما را به چیزی برای انجام با آن. من فکر می کنم که ما انعطاف پذیری و چقرمگی را به چیزی برای انجام با آن. من فکر می کنم ما خواهد شد نشان می دهد که ما می توانید انجام دهید که بیشتر بر یک پایه منسجم در این فصل است.”

پرسیده شده توسط یک فن به نام خود تمام زمان های مورد علاقه BYU football پیروزی Sitake گفت: هر پیروزی که به پایان می رسد با طرفداران عجله این زمینه است. Tuiaki گفت: 2018 ناراحت و سپس-شماره 6 ویسکانسین در حالی که Grimes گفت: BYU را 33-31 برنده بیش از یوتا در سال 2006 هنگامی که او در Cougars’ خط حمله مربی و اضافه کاری بیش از پیروزی USC فصل گذشته.

Kaufusi گفت: این پیروزی بیش از ویسکانسین و 2019 پیروزی در تنسی بودند تاپ برای او در حالی که آبادی با اشاره به برنده بیش از USC و بویزی امور خارجه سال گذشته است.

در مورد سلامت این تیم Tuaki گفت: “دفاعی ما بسیار سالم” و ذکر بازده مورد انتظار از آسیب دفاعی پشت Keenan الیس Troy وارنر کریس فروردین و Zayne اندرسون. او گفت: linebacker Payton Wilgar از دست رفته بهار اردوگاه به دلیل بیماری (نه coronavirus) است اما به طور کامل بهبود یافتند.

گرایمز گفت: در حال اجرا پشت Sione Finau (زانو) تنگ پایان هنک Tuipulotu (زانو) و مرکز جو Tukuafu (پا) از دست رفته بهار, شیوه اما باید در دسترس خواهد بود در پاییز امسال اگر وجود دارد یک فصل است.

“من پیش بینی ما باید همه پشت هم زمان با فصل رول در اطراف” Grimes گفت.

هر زمان که ممکن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htulvis.netshrtco.de