کم زندگی میخوام پایین زندگی است. عکس از اوان Vucci/AP

در چه بود یک روز خوب اگر شما غنی سفید ارتکاب جنایات و “حقوقی آشغال آتش” اگر شما هر گونه طولانی پاره ای از باور به حاکمیت قانون Mobster-In-Chief فقط عفو و یا تبدیل جملات یک دسته از محکوم یقه سفید مجرمان به دلیل کم عمری میخوام پایین زندگی است. روز فوق العاده حقوقی حمله رعد اسا ارائه شده و در عین حال اثبات بیشتر اگر ما به آن نیاز به راه انداخته پس از تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن – با تشکر از سوزان کالینز – مصمم است به “به یک انگشت وسط به عدالت” مفهوم سرعت در حال ناپدید شدن نه با تخلیه ضرب المثلی باتلاق اما با انتشار هر باتلاق مخلوق او می تواند – و terrifyingly او می تواند به جهان است.

بنابراین بینهایت باتلاقی دریافت کنندگان خود را سخاوتمندانه: Michael Milken, “آشغال پیوند پادشاه” که شد چهره فاسد تجارت خودی در 1980s به اعدام محکوم شده برای اوراق بهادار تقلب و فرار از پرداخت مالیات درآمد او به عنوان “یکی از پرکارترین مالی جنایتکاران در تاریخ ایالات متحده”; کاخ سفید بیانیه boldy نام او را “یکی از بزرگترین سرمایه داران.” NFL صاحب ادوارد DeBartolo جونیور آیا قمار و رشوه خواری طرح. سابق NYPD کمیسر برنی Kerik شد به اعدام محکوم و در نه فقره تقلب مالیاتی و انسداد عدالت با کمک از اراذل و اوباش است ؛ قاضی لعنتی از “اپرا” دامنه جنایات خود که “بی اندازه آسیب به اعتماد عمومی است.”

Former فرماندار ایلینوی و “epically غیر اخلاقی” مشهور شاگرد سرحال راد Blagojevich به همین اتهام “به طور کامل defrauding اعتماد عمومی را” با جنایات که برخی از Chicagoans گفت “را آبراهام لینکلن رول بیش از در قبر او” حتی در یک وضعیت که در آن چهار نفر از آخرین 10 فرمانداران انجام داده اند زمان برای فساد. نه تنها Blago معروف سعی کنید به فروش اوباما “دختران طلایی” سنا صندلی; او سعی کردم به لرزش مدیر عامل یک بیمارستان کودکان خودداری 8 میلیون دلار در بودجه دولت تا زمانی که او یک $50,000 در مبارزات انتخاباتی سهم. پاره کردن کودکان بیمار: Fیا تهمت که تبدیل او 14 سال گذشته چه بود ؟

رفته به ادامه مطالب

شرکت های بزرگ رسانه ای قرار می دهد منافع 1% جلوتر از همه ما است. که اشتباه است. ما ماموریت ؟ برای اطلاع رسانی. برای الهام بخشیدن به. به آتش تغییر جهت منافع مشترک.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

بسیاری را دیدم روز هدیه به چاق-گربه ستاره از فساد به عنوان گرم کردن برای مغلوب ساختن پیشی جستن عفو سنگ Manafort Flynn, و هر کس دیگری که در مناقصه خود را خم یا شکست قانون است. برخی پیشنهاد تهمت بزرگ جنگنده در برابر فساد بود و نصب و راه اندازی یک فساد رویای تیم همفکر scumbags. دیگران فکر که می شود بعد در Grifters’ رژه از عفو: Bernie Madoff Hannibal Lecter, فردی کروگر, این Unibomber, بانی و کلاید, John Wilkes Booth, جفری اپستین/چارلز منسون (پس از مرگ) شاید به دنبال مدال آزادی است ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن در توضیح عمل خود را با نوعی بینش و فصاحت. حکم برای Blagojevichکه به اعدام محکوم شده در 17 اتهامات “شواهد” و که تجدید نظر به دیوان عالی کشور بود “فوق العاده قدرتمند و مسخره جمله در نظر من” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن. او همچنین اشاره کرد او می خواهم دیده می شود Blagojevich را در فاکس نیوز و بچه ها نمی مانند دیدن پدر خود را در یک jumpsuit نارنجی. “او به نظر می رسد مانند یک فرد بسیار خوب,” او گفت:. “او را نمی دانم.”

 

چه dumbass به دلیل رفت و آمد این جمله را از یک مرد که نقض اعتماد عمومی است. خدا یدکی ما از این bumbling كرديد. #trumppardons #DumpTrump2020 https://t.co/8Mv8vY4Bve

— لاک پشت بزرگ خوراکی (@Snappin76928646) فوریه 18 سال 2020

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im