پدر و مادر ترس بهره برداری به عنوان زمان روی صفحه نمایش کودکان به شدت افزایش 500% در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

به عنوان کودکان در سراسر ایالات متحده در ارتباط با معلمان خود را از طریق فن آوری در حالی که مدارس باقی می ماند توقیف به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس یک بررسی جدید نشان می دهد بسیاری از پدر و مادر به شدت نگران به شدت افزایش یافته است وقت کودکان صرف آنلاین و در مقابل صفحه نمایش.

پدر و مادر ملی به رهبری سازمان ParentsTogether منتشر شد نتایج نظرسنجی پنج شنبه نشان می دهد که نزدیک به نیمی از کودکان آمریکا در حال حاضر هزینه حداقل شش ساعت در روز آنلاین در مقایسه با حدود 8% قبل از coronavirus همه گیر شروع به گسترش در سراسر ایالات متحده آمریکا—نزدیک به 500% افزایش دهد.

بیش از یک چهارم از کودکان و نوجوانان در حال گذراندن هشت ساعت یا بیشتر آنلاین در حالی که 30 درصد از کودکان در حال گذراندن حداقل چهار ساعت با استفاده از اینترنت.

“خانواده های ما نیاز به سیستم عامل رسانه های اجتماعی و دستگاه های به ماندن متصل در حال حاضر. ما نباید به خطر افشای بچه های ما برای شکارچیان جنسی, قلدر بی پروا تبلیغات نژادپرستانه و جنسیتی عضو شورای نظارت مدت و سیستم عامل است که به عمد معتاد آنها.”
—جاستین روبن, ParentsTogether

نتایج این نظرسنجی که در آن ParentsTogether نظرسنجی 3,000 پدر و مادر در سراسر کشور موجب نگرانی بیش از ایمنی کودکان آنلاین—به خصوص که بسیاری از کودکان در حال گذراندن دوره های طولانی از زمان استفاده از اینترنت بدون نظارت بزرگسالان.

این گروه صحبت کرد و به پدر و مادر که بچه ها مواجه جنسی شکار و قلدری آنلاین و با استفاده از نرم افزار و سیستم عامل است که جمع آوری کودکان را داده است.

“خانواده های ما نیاز به سیستم عامل رسانه های اجتماعی و دستگاه های به ماندن متصل در حال حاضر گفت:” جاستین روبن مدیر شرکت ParentsTogether. “ما نباید به خطر افشای بچه های ما برای شکارچیان جنسی, قلدر بی پروا تبلیغات نژادپرستانه و جنسیتی عضو شورای نظارت مدت و سیستم عامل است که به عمد معتاد آنها.”

بیش از نیمی از پدر و مادر گفت: آنها نگران هستند کودکان خود را تبدیل به معتاد به رسانه های اجتماعی بازی ها و یا دیگر بر روی صفحه نمایش فعالیت به عنوان یک نتیجه از این بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان خود را با استفاده از صفحه نمایش به سرعت در حال به شدت افزایش.

علاوه بر مواد آموزشی کودکان تا حد زیادی هزینه های زمان حاضر با استفاده غیر آموزشی سایت ها و برنامه های. بیش از 78 درصد از والدین گزارش شده فرزندان خود را با استفاده از یوتیوب غالبا. نزدیک به نیمی از کودکان خود را با استفاده از Netflix و بیش از یک سوم گفت: کودکان خود را با استفاده از Infinite.

رفته به ادامه مطالب

هیچ راهی وجود دارد در اطراف آن است. بدون تبلیغات است. هیچ میلیاردرهای. فقط کسانی که معتقدند در این ماموریت و کار ما است.

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل بسیار حیاتی است برای انجام این نوع از روزنامه نگاری دیده بان است که از یک دموکراسی سالم نیاز دارد لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

نتایج این تحقیق آمده است یک هفته پس از 33 گروه های جهانی نوشت: نامه سرگشاده ای افزایش نگرانی ها در مورد حقوق کودکان که در حال یادگیری از راه دور برای آینده قابل پیش بینی.

این “با عجله تصویب تکنولوژی” توسط مدارس که تا به حال به راه اندازی آموزش از راه دور برنامه ها در یک ماده از روز به عنوان همه گیر ایجاد یک اورژانس جهانی “خطرات تضعیف زبان آموزان و حقوق کودکان در یک اقدام بی سابقه با سرعت و مقیاس” گروه های از جمله کمپین های تجاری رایگان دوران کودکی نوشت.

با مدارس با تکیه بر بسیاری از راه دور رایگان آموزش محصولات که اغلب بهره برداری از اطلاعات دانش آموزان و یا تبلیغ برای کودکان, تنها 14 درصد از پدر و مادر مورد بررسی توسط ParentsTogether گفت: آنها احساس کردند این شرکت در پشت این محصولات و وب سایت های در حال انجام به اندازه کافی برای محافظت از کاربران جوان است.

هشتاد و پنج درصد از پدر و مادر گفت: کنگره باید شامل حمایت از کودکان حاضر در قانون رسیدگی به coronavirus بحران از جمله قرار دادن محدودیت در تبلیغات فریبنده و گسترش کودکان حفاظت از حریم خصوصی آنلاین عمل می کنند که در حال حاضر محافظت از کودکان زیر سن 13.

“این یک مشکل نیست که پدر و مادر می تواند به حل خود ما” گفت: Ruben. “ما نیاز به سیستم عامل اولویت بندی ایمنی کودکان و کنگره شامل آنلاین اقدامات ایمنی برای کودکان ما در آینده بسته محرک.”

در اوایل این ماه سن. Ed Markey (D-جرم.) معرفی یک لایحه برای مبارزه با “تجاریسازی” از وب سایت های مورد استفاده توسط کودکان و “دستکاری” طراحی وب سایت مانند Netflix و یوتیوب, با هدف نگه داشتن کودکان و نوجوانان آنلاین دیگر.

“با بچه ها در خانه گیر کرده و صرف زمان بیشتری را بر روی صفحه نمایش این است که فوری” Markey گفت: در هفته گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de