آنچه شما می توانید انتظار به پرداخت پس از آخرین دیزنی لند افزایش قیمت? آیا شما آنچه در آن طول می کشد به بازی یک ابرقهرمان در انتقام جویان پردیس شیرین کاری نشان می دهد ؟ چرا میکی موس خود را به حال هرگز خود سوار ؟ ما باید تمام جزئیات در این هفته پارک زندگی عضویت در خبرنامه.

افزایش قیمت

بهترین و بدترین زمان برای بازدید از دیزنی لند جدید با 5 لایه بلیط سیستم ؟ چقدر می تواند به دیزنی لند هزینه بلیط 2030 2040 و 2055? چه خواهد شد و طرفداران را به نگه داشتن دیزنی لند سالانه عبور می کند ؟

مفهوم هنر از مارول سوپر قهرمان عمل زندگی می کنند نشان می دهد به تصویر می کشد کاپیتان امریکا و بیوه های سیاه انجام stunts در امتداد پشت بام ها از Avengers پردیس. (دیزنی)

در حال حاضر استخدام

Avengers پردیس شیرین کاری نشان می دهد در دیزنی کالیفرنیا ماجراجویی است که به دنبال خوب چند ابرقهرمانان مارول.

میکی و مینی فراری راه آهن بی راهه سوار تاریکی اولین در سال 2022 در میکی Toontown بخش از آناهایم پارک.

فراری راه آهن

دیزنی جدید میکی و مینی فراری راه آهن بافت دو داستان را به یک سوار. به علاوه: چرا شده است وجود دارد هرگز یک میکی موس سوار شدن در یک Disney theme park.

“سرآشپز بالا” دونده تا شرلی چانگ خواهد بود بخشی از اولین براوو را بالا آشپز غذا و شراب جشنواره در استودیو یونیورسال هالیوود شامل بازیگران همه ستاره مسابقه که ایجاد خواهد شد ظروف برای یک منوی خاص در طول این رویداد در مارس 19-20. (عکس از آنا Venegas اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

بالا آشپز

استودیو یونیورسال هالیوود برگزار خواهد شد, اولین براوو را بالا آشپز غذا و شراب جشنواره شامل فهرستی از فارغ التحصیلان از واقعیت تلویزیون نشان می دهد.

NBCUniversal را طاووس جریان خدمات میزبان دو روز طاووس های زنده! رویداد در مارس 28-29 در استودیو یونیورسال هالیوود است. (عکس Kevork Djansezian گتی ایماژ)

طاووس زنده

جدید طاووس های زنده رویداد آمدن به استودیو یونیورسال هالیوود خواهد شد از ویژگی های پارک پانل های روز Halloween Horror Nights و جهان ژوراسیک جاذبه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im