سالت لیک سیتی — تماس با جنایات خود “یک مادر بدترین کابوس” یک قاضی روز دوشنبه محکوم شد یک لب گنده به حداقل 20 سال و به زندگی در, آدم ربایی و تجاوز جنسی از یک دختر که راه رفتن به خانه از مدرسه زمانی که وی او را مجبور به ماشین خود را در knifepoint در ماه ژانویه است.

سوم منطقه قاضی پل پارکر گفت: جامعه و 15 ساله دختر باید محافظت از کیش کول Lujan, 44, تا زمانی که او می شود به وضوح و درمان او نیاز دارد.

“او نیاز به می دانم که او در حال محافظت از شما” پارکر گفت: از نوجوان.

Lujan از غرب دره شهر گناه التماس کرد در ماه مه به اتهام تشدید آدم ربایی و زنای لواط هر دو در درجه اول جنایات. در مقابل او گناه درخواست هشت نفر دیگر به اتهام جنایت او مواجه شده بودند را رد کرد.

یک غریبه به دختر Lujan شده بود رانندگی در نزدیکی هنگامی که نوجوان بود در راه رفتن به خانه از شکارچی دبیرستان on Jan. 27 پلیس گفت:. او بیش از خود چاقو و تهدید به کشتن او اگر او را در ماشین خود را. سپس او را نوار مجرای بیش از کون, محدود, دست و پای او و او را سوار به خانه اش اسناد دادگاه می گویند.

Lujan به حال دختر سه قرص به “آرامش” او امیدوار کننده به او اجازه رفتن 3 p. m. اگر او آنها را در زمان دادستان گفت. پس از آزار او به پلیس گفت که او به او گفت که او سرطان دارد و به امید خدا خواهد او را ببخشد. او بعد از سوار نوجوان به یک اتوبوس را متوقف و اجازه دهید او را.

مادر دختر گفت: از طریق اشک که دختر او منتظر بود در خانه به شنیدن آنچه که او مهاجم حکم خواهد بود.

“دختر من 15 سال است و به رشد می کنند تا با این کار برای بقیه زندگی خود را دانستن این مرد احتمالا می تواند دریافت دوباره,” او گفت که او sobbed. “این فقط درست نیست.”

این Deseret News نیست انتشار نام زن برای جلوگیری از شناسایی کند.

مادر او تا به حال به نام پلیس که بعد از ظهر به گزارش دخترش گم شده و دنبال دختر تلفن همراه به وسط یک جاده در غرب دره شهر. افسران یافت نوجوان حدود یک ساعت بعد, گریه و در حال اجرا دیوانه وار اسناد دادگاه گفت.

یک مفت دوربین نشان داد یک خودرو کشیده با کسی که داخل صحبت کردن به او کردم و در ماشین و آن را دور سوار, پلیس گفت:. دوربین های دیگر را به او نشان دادم اجرا میشه بعد از اینکه منتشر شد و ماموران در دیگر مدارس نزدیک گزارش های نظارت تصویری نشان داد همان خودرو می تواند دیده می شود گردان آن روز.

معاون Salt Lake County District Attorney تونی گراف اشاره کرد Lujan بود که در آزادی مشروط در زمان حمله. Graf استدلال کرد که متوالی جملات مناسب کابوس حمله.

Lujan تا به حال التماس کرد گناه را به قتل اقدام در سال 2009 پس از اینکه پلیس گفت که او تلاش برای کشتن یک هتل خانه دار در کریستال کاروانسرا در غرب دره شهر با گرفتن گردن و خفگی او تا زمانی که او بیهوش بود. او دستور داد برای خدمت به مدت سه سال به زندگی در زندان ایالتی یوتا و از زندان آزاد شد آزادی مشروط در ژانویه 2015.

Lujan ظاهر می شود بیش از تصویری از زندان ایالتی یوتا در یک jumpsuit نارنجی با یک ماسک صورت در اطراف گردن خود را پاک و دور از اشک او به عنوان عذرخواهی به دختر و خانواده اش. او گفت که او می داند که او می تواند بازسازی می شود.

“من دعا می کنم هر روز چندین بار قربانی است که قادر به بازیابی از آنچه اتفاق افتاده است,” او گفت:. “من می دانم که من آن را به حال تاثیر منفی بر زندگی او در بدترین راه ممکن است.”

وکیل مدافع مایکل Colby استدلال ناموفق به صورت همزمان جملات معنی آنها را در همان زمان اجرا — و 10-در سال حداقل برای آدم ربایی اتهام به جای 15. Colby گفت: مشتری “همیشه بسیار پشيمان” و می خواست به مسئولیت.

زمانی که Lujan بود فرزند خود را الکلی ناپدری مورد آزار قرار گرفته او را از نظر جسمی و عاطفی کمک به Lujan به مسائل بهداشت روان, Colby گفت. او نمی دهد جزئیات بیشتر در مورد مشتری خود بیماری روانی است.

Lujan را به خوبی در زندگی بزرگسالی خود را تا زمانی که او تجویز مسکن برای آسیب به ایفای نقش در جنایات خود اما خود مشتری است “و نه صرفا بد” Colby گفت. در حالی که مشتری خود را از اقدامات ظالمانه و غیر قابل قبول او گفت: Lujan است که توانایی برای تبدیل شدن به یک فرد بهتر.

پارکر اشاره کرد Lujan در نهایت اجازه دهید برو دختر گفت او شر است و یا یک “هیولا.”

اما Lujan را “وحشتناک” اقدامات است که روز به دنبال قبلا مورد خشونت و نگاه به عمد: Lujan آماده شد با چاقو نوار مجرای مواد دیگر و تا به حال قرص های او استفاده می شود به قربانی نوجوان است.

“دولت ذکر است که این مادر بدترین کابوس” پارکر گفت. “این واقعا بود.”

پارکر دستور Lujan به دوره متوالی از 15 سال و بالاتر به زندگی در زندان ایالتی یوتا برای تشدید اتهام آدم ربایی و پنج سال به زندگی اجباری لواط شارژ.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net