بخش هایی از شمال شرقی می تواند انتخاب کنید تا 6 اینچ یا بیشتر از مه, برف,

مارس 17 (UPI) — پیش بینی می گویند زمستان های اخیر بازگشت به غرب نشده اند ممکن است آن دیدار نهایی از بهار با وجود باز گشت از درجه خفیف تر این آخر هفته.

طوفان که ریخته رکورد بارش برف در سراسر بخشی از رشته کوه های راکی و دشت های مرکزی روز شنبه به پنج شنبه پیگیری خواهد شد به سمت شرق در سریع سرعت به صبح روز شنبه. یک نوار باریک از انباشته شدن برف حرکت خواهد کرد همراه با طوفان در حاشیه شمالی آن.

“ما انتظار داریم چند اینچ از برف به سقوط به طور عمده در غیر هموار سطوح از شمال ردیف پنسیلوانیا به ردیف جنوبی ایالت نیویورک” AccuWeather ارشد هواشناس برایان Wimer گفت.

“جیب متوسط تا سنگین و انباشته شدن برف نیز می تواند گسترش بیش از Catskills در شرق ایالت نیویورک و همچنین Berkshires در جنوب غربی انگلستان و شاید بخش های جنوبی کوه در ورمونت و نیوهمپشایر” Wimer اضافه شده است.

عمومی 1 اینچ تا 3 اینچ بارش برف پیش بینی شده است از طریق جنوب ایالت نیویورک شمالی و پنسیلوانیا به جنوب ورمونت و نیوهمپشایر ماساچوست و شمال کانکتیکات با 3 اینچ به 6 اینچ در زمین بالاتر. این AccuWeather محلی StormMax از پا است که به احتمال زیاد به دست آورد بیش از ridgetops.

“بسیار کمتر تجمع به کمی دوغاب است به احتمال زیاد به جمع آوری در جاده ها به جز بیش از پشته. حتی جاده های مرطوب می تواند به نوبه خود یخی به طوفان می کشد دور و هوای سرد باعث می شود هوا و سطح جاده درجه حرارت به شیب زیر انجماد” AccuWeather ارشد هواشناس الکس Sosnowski گفت.

اضافه وزن سنگین برف در جوانه زدن درختان می تواند به اندازه کافی برای ضربه محکم و ناگهانی شاخه و باعث جدا شده و قطع برق.

چند اینچ از برف نیز می تواند تجمع در منطقه مترو بوستون عمدتا در غیر هموار سطوح جمعه شب به صبح روز شنبه. در پورتلند مین بزرگترین خطر از جمع بارش برف خواهد بود فقط در جنوب شهر است.

شهر نیویورک و فیلادلفیا و بالتیمور و واشنگتن می تواند پیش بینی همه باران از طوفان اواخر جمعه به شنبه صبح.

برف است به احتمال زیاد به ترکیب با باران در شمال و غرب حومه شهر نیویورک و در نهایت ممکن است به عنوان یک دوره ثابت, مرطوب, برف در بعضی از نقاط به خوبی شمال و غرب است.

شنبه خواهد بود سرد در منطقه در فوری پی طوفان به خصوص که در آن بارش برف وجود دارد بر روی زمین است که اول باید ذوب شود.

“در پی اواخر هفته طوفان مختصری جیب خفیف تر از هوا است که نشات گرفته از اقیانوس آرام حل و فصل خواهد شد در تعطیلات آخر هفته” Sosnowski گفت.

یکشنبه در شکل دادن به گرمترین روز آخر هفته با درجه حرارت بالا می رود به در بموقع سطوح در 50s و 60s F در سراسر منطقه است.

ساکنان در نهایت ممکن است قادر به بخاری یک استراحت و حتی باز کردن ویندوز اجازه دهید تا در هوای تازه در طول بعد از ظهر یکشنبه.

“خفیف و نور آفتاب باعث خواهد شد بسیاری و شاید همه از برف به ذوب شدن در طول روز ساعت” Sosnowski گفت.

دوش می رود برای رسیدن در شرق دریاچه های بزرگ بعد از ظهر یکشنبه به مناسبت ورود کمی خنک هوا را با فشار به سوی جنوب. روز دوشنبه دمای بالا خواهد بود, اصلاح کرده, چند درجه از روز یکشنبه سطوح.

“تقویت کننده پشت سر هم از قطب شمال و هوا و حسن نیت ارائه میدهد از گرداب قطبی به دنبال خواهد داشت برای اوایل هفته آینده” Sosnowski گفت.

این تهاجم قطب شمال است که به احتمال زیاد همراه با باد پر باد و باران و برف دوش و شاید سنگین تر squalls شنبه به یکشنبه هفته آینده.

AccuWeather دوربرد هواشناسان انتظار می رود این افزایش سرد بود و زودگذر به عنوان گرداب قطبی است که هوا به سوی شمال عقب نشینی اواخر هفته آینده خفیف تر اجازه می دهد هوا به موج بازگشت به شرق.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de