‘پنج حزب’ راه اندازی مجدد پس از لغو یک فصل

مارس 17 (UPI) — واحد را لغو کرده است پنج حزب پس از آن فصل اول انواع گزارش شده است. TVLine نیز با تایید این اخبار را با واحد.

راه اندازی مجدد سیستم از پنج حزب برای اولین بار Jan. 8 آن فصل آخر پخش مارس 4.

اصلی پنج حزب زد برای شش فصل در فاکس از 1994-2000. نشان می دهد ستاره دار Matthew Fox, Neve Campbell Scott Wolf and Lacey Chabert به عنوان خواهر و برادر با هم آمدن با یک نوزاد پس از پدر و مادر خود را کشته در تصادف خودرو. جنیفر لاو هیوت همچنین ستاره دار در نشان می دهد.

سازندگان امی Lippman و کریستوفر Keyser بازگشت و با یک به روز رسانی در پنج حزب. در این واحد راه اندازی مجدد Acosta پدر و مادر از مهاجران مستند نشده بود. آنها تبعید به مکزیک ترک فرزندان خود را در ایالات متحده آمریکا

این Acosta خواهر و برادر بودند, بازی های برگزار شده توسط Brandon Larracuente امیلی Tosta, Niko Guardado و Elle پاریس لگسپی همراه با نوزاد خود را به عنوان جوانترین برادر. نشان می دهد پنجه مسائل مانند مهاجرت نژادپرستی IF وضعیت و یخ حملات به عنوان بالا به عنوان مدرسه عشق و پتانسیل سفر به مکزیک است.

با وجود به رسمیت شناختن نام دلتنگی عامل و موضعی محتوا, انواع, گزارش, پنج حزب بود فقط تماشا 250,000 بینندگان زندگی می کنند و یا در همان روز پخش شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im