عبور از عدالت در پلیس عمل یک گام کلیدی برای ریشه کن کردن نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون

واشنگتن – هر آمریکایی سزاوار عادلانه و بی طرفانه اجرای قانون عاری از تعصب نژادی, اما بیش از حد بسیاری هنوز آن را دریافت خواهید کرد. و بیش از حد اغلب به دلیل گرایش به اجرای قانون به پایان می رسد در تراژدی است. عدالت در پلیس عمل 2020 است گام مهمی در ریشه کن کردن نژادپرستی سیستماتیک در اجرای قانون و ما ستایش خانه برای عبور از قانون است. بیشتر خواهد شد و باید انجام شود اما ما باید اول این را اولین گام مهم برای پرداختن به یک رسوایی ملی.

سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. سیاه, افراد مستحق رشد نه فقط زنده ماندن. همان نژاد پرستی است که نفوذ ما سیستم رای گیری تحریم خشونت پلیس. این است که چرا ما باید همچنان به سرمایه گذاری و ساخت قدرت در درون و میان جوامع ما را به جرم اقلیت های پایان دادن به خشونت پلیس و یک پایان به برتری.

مردم به رهبری تظاهرات در سراسر کشور در حال بازتابی از احساس درد توسط بسیاری از پاسخ به شکست آمریکا به روی چیزی حساب کردن با آن نژادپرستانه تاریخچه و تقاضا برای پایان دادن به دولت-تحریم خشونت علیه مردم سیاه و سفید.

تشکر. کارن باس (D-CA) و کنگره سیاه و حزبی شایسته اعتبار زیادی برای خود رهبری در عبور از این مهم و حیاتی قانون. آن است که در حال حاضر به سنا برای تقویت خانه لایحه و تصویب معنی دار پلیس اصلاحات قانون. محلی و سیاست های دولت تغییر حیاتی است اما این مسئولیت ما دولت فدرال برای تنظیم یک استاندارد برای عدالت و پلیس و ایمنی در امریکا است. ما از طریق این بوده است بیش از حد بسیاری از بار و ملی ما رهبران کشیده پاهای خود را بر این برای بیش از حد طولانی است. زمان عمل در حال حاضر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im