Patriot Act با عبور نمود لایحه تصویب مجلس سنا با برخی از حفظ حریم خصوصی جدید پادمان. این خانه نیاز به اضافه کردن بیشتر.

واشنگتن – روز پنج شنبه در سنا رای به reauthorize جارو نظارت قدرت اجازه می دهد امنیت ملی و سازمان های جاسوسی در ارتباطات از میلیون ها نفر از مردم در ایالات متحده است.

این رای در پی چندین تلاش برای ارائه اصلاحات در جهت بهبود حفظ حریم خصوصی پادمان در این لایحه است. تنها قانون برای موفقیت ارائه شده توسط سنسور. Patrick Leahy (D–ورمونت) و مایک لی (R–یوتا), گسترش نقش amici curiae برای محافظت در برابر غیر قانونی FISA هدف قرار دادن گروه های مذهبی و سازمان های سیاسی و مطبوعات است.

این reauthorized جاسوسی اقتدار تاسیس تحت نظارت بر اطلاعات خارجی عمل می کنند و USA Patriot Act, مجموعه بود به غروب آفتاب در اواخر سال گذشته. آن شده است به طور موقت تمدید دو بار به جای دریافت کامل با عبور نمود با توجه به رشد هر دو حزب مخالف به بحث مقامات.

حتی با علاوه بر این از Leahy–لی اصلاحیه مطبوعات آزاد عمل نمی کند و حمایت از این قانون در شکل کنونی آن و خواستار خانه به اتخاذ حفظ حریم خصوصی اضافی پادمان. اگر این لایحه در مجلس سنا گذشت و امروز نیز عبور می کند خانه را سر به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن میز.

مطبوعات آزاد اقدام دولت مدیر روابط ساندرا Fulton ساخته شده این بیانیه به شرح زیر:

“این لایحه باید به قانون مصوب بدون حریم خصوصی بیشتر-تقویت اقدامات است. سنا تصویب Leahy-لی متمم قانون اساسی یک پیروزی بزرگ برای عمران-آزادی قهرمانان, اما از دست دادن این حکم برای حفاظت از تاریخچه مرورگر با توجه به غیبت در رای دادن با حمایت سناتور بود یک ناامیدی بزرگ. این حمایت انتقادی با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن دولت تاریخچه سوء استفاده از جوامع به حاشیه رانده شده و دیگران از رئیس جمهور با توجه به عنوان دشمنان است. اما بیشتر تدابیر لازم هستند.

“بدون امنیت بیشتری است که محدود کردن اطلاعات جاسوسی سازمان می تواند به جمع آوری بدون حکم کنگره ارائه خواهد شد مغلوب ساختن پیشی جستن دولت قدرت snoop در میلیاردها نقاط داده ها برای هر فرد تنها در ایالات متحده است. خوشبختانه بسیاری از جمهوری خواهان پیوستن به دموکرات ها می گویند که اصل قانون انجام نمی دهد به اندازه کافی برای محافظت از همه حقوق و حریم خصوصی.

“این هنوز هم باید غیر قابل تصور به گسترش این جاسوسی قدرت به همان آژانس است که اغلب sidestepped پادمان و نادیده گرفته شده آمریکایی’ اساسی حقوق و حریم خصوصی. این Leahy–لی متمم است که یک گام در مسیر درست است اما ما نمی توانیم به حمایت از هر لایحه ای که نمی رفتن بیشتر است. خانه باید شروع با حفاظت از وب سایت در حال دیدن سایت شما و جستجو در سوابق. در یک لحظه در تاریخ زمانی که ما نیاز به کنگره مراقب باشند وجود دارد هیچ بهانه ای برای عدم حفاظت از حقوق و حریم خصوصی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im