میهنی میلیونرهای تایید اولین سنای آمریکا نامزد و بیشتر در خانه رقبا

واشنگتن – این بعد از ظهر میهنی میلیونرهای اعلام حمایت خود را از دو سنای آمریکا نامزد و چند بیشتر از رقبا در حال اجرا برای مجلس نمایندگان آمریکا در سال 2020 است.

اصلاح جدی و نابرابری در اقتصاد ما سیستم قضایی و نهادهای سیاسی است که به سادگی امکان پذیر نیست و با زمان تعادل قدرت در واشنگتن است. با این تاییدیه ما را به حمایت از نامزد خواهد شد که ایستادگی بر اصول عدالت و فرصت برابر-پول منافع خاص با ظاهر بی حد و حصر منابع خود را کنار بگذارند به فاسد دموکراسی ما.

در تایید نامزد ذکر شده در زیر نمایندگی فرصت خوبی برای پرتاب وحشتناک اعضای کنگره از قدرت اما ما تایید می آید چرا که ما تعیین کرده اند و هر یک به دست آورده است جای خود را به خدمت به مردم خوب است. برای تعهد خود را به مبارزه برای همه آمریکایی ها نه تنها ثروتمند و قدرتمند نامزدهای زیر به دست آورده اند ما تایید شده در سال 2020 چرخه:

کال کانینگهام (NC-SEN)
ابی Broyles (OK-SEN)
Celeste ویلیامز (AR-03)
فیل Arballo (CA-22)
کارولین Bourdeaux (GA-07)
دنی Brzozowski (IL-16)
جاش هیکس (KY-06)
کارا ایستمن (NE-02)
کریستینا Finello (PA-01)
کریستی Gnibus (PA-16)

این چهارمین دور از 2020 تاییدیه از میهنی میلیونرهای. یک لیست از قبلی ما تاییدیه این چرخه را می توان در وب سایت ما در اینجا. در طول چند ماه آینده ما خواهد بود صحه گذاشتن بیشتر با کیفیت بالا و نامزدها.

رفته به ادامه مطالب

روزنامه نگاران ما در حال کار سخت تر از همیشه را به شما روزنامه نگاری است که ضروری است برای بقای دموکراسی ما. اما ما نمی توانیم آن را بدون شما. لطفا برای حمایت از ما 2020 اواسط سال مبارزات انتخاباتی امروز. مخاطرات هرگز بالاتر بوده است.

لطفا انتخاب کنید, اهدای روش:

ما هیجان زده به عبارتند از: اول ما سنای آمریکا نامزد. پس از سالها آشکار خصومت نسبت به منافع مردم کار فعلی اکثریت سنا هیچ موردی را به مردم آمریکا است. آنها باید تعویض شود و ما را در پیوستن به این تعهد عظیم با میلیون ها نفر از آمریکایی ها بر این باورند که در آینده ای بهتر برای کشور ما است.

“گروه ما گفته است که از آغاز – نابرابری اقتصادی است خطرناکی بی ثباتی به ویژه هنگامی که کسانی که در اتاق هستند و بی توجه به نیازهای مردم عادی” گفت: موریس مروارید صندلی میهنی میلیونرهای سابق و مدیر عامل در بلکراک. “همه ما به خصوص افرادی که کار برای زندگی نیاز به یک تغییر شدید و ما در حال رفتن به تغییر ما باید با زمان تعادل قدرت در واشنگتن است. ما نیاز به چهره های جدید و اولویت های جدید و باور نکردنی از نامزدها وعده داده می شود دقیقا همان چیزی است خود را تشکیل و همه ما نیاز دارند.”

“ما مفتخر و هیجان زده می شود تایید شده توسط وطن پرست میلیونرهای گفت:” Kara Eastman, نامزد برای کنگره در نبراسکا 2 منطقه. “من خوشحال می شود قادر به پیوستن به آنها در مبارزه برای برابری درآمد مبارزات انتخاباتی اصلاحات مالی و عادلانه تر و فقط سیستم مالیاتی است.”
 
“من خیلی افتخار می کنم به تایید شده توسط وطن پرست میلیونرهای. برای بیش از حد طولانی ما سیاست های مالیاتی کمک کرده است تا چند نخبگان و چپ زحمتکش خانواده پشت سر گذاشت. این درست است به خصوص در اوکلاهما که در آن حداقل دستمزد تغییر نکرده در بیش از یک دهه گفت:” ابی Broyles نامزد برای آمریکا. “مالی و نابرابری در کشور ما شده است هرگز بیشتر آشکار از طول COVID-19 pandemic به عنوان کارگران را قربانی کرده اند سلامت خود را به نگه داشتن جهان در حال اجرا است.”

“بر خلاف امتیازهای آنها در حال اجرا را در برابر این نامزدها خواهد قهرمان مردم کار و آنها فروش نیست قدرت خود را به بالاترین پیشنهاد” گفت: اریکا Payne رئیس و بنیانگذار میهنی میلیونرهای. “از آن زمان به پرتاب سیب بد از کنگره این کشور در مسیر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de