میهن پرستان دریافت $1.1 M خوب دست پیش نویس انتخاب کنید برای غیر قانونی فیلمبرداری Bengals’ حاشیه

28 ژوئن (فردا) — NFL جریمه جدید انگلستان میهن پرستان 1.1 میلیون دلار و محروم کردن آنها را از یک سوم دور انتخاب کنید در 2021 پیش نویس به عنوان بخشی از حق رای دادن مجازات برای فیلمبرداری Cincinnati Bengals’ حاشیه در طول Dec. 8 بازی NFL سخنگوی مایکل بانوان محترمه تایید یکشنبه.

علاوه بر این میهن پرستان خود را به حال تولید خدمه محروم از فیلمبرداری هر بازی در سال 2020 فصل و ارشد باشگاه مقامات مورد نیاز خواهد بود برای تحت آموزش در لیگ عملیات و بازی سیاست.

تبلیغات

ESPN و NFL رسانه ها گزارش NFL مجازات. با توجه به ESPN New England نخواهد مسابقه NFL را نظم و انضباط.

لیگ نیز به طور نامحدود ممنوع دیوید Mondillo که معلق توسط Patriots در زمان NFL پروب از NFL امکانات. قبل از مجازات میهن پرستان اخراج Mondillo.

در دسامبر میهن پرستان اعتراف کرد که تولید خود را خدمه نامناسب فیلم برداری این زمینه و حاشیه یک بازی بین کلیولند براونز و Bengals. این Browns credentialed سه نفر خدمه فیلم به یک فیلم برای میهن پرستان وب مجموعه ای به نام “کار خود را انجام دهد” اما این سازمان نمی اطلاع NFL یا Bengals.

“تنها هدف از فیلمبرداری بود به ارائه یک تصویر از یک پیشرفت طلایه دار در محل کار در جاده ها” از میهن پرستان در بیانیه ای گفت در آن زمان است. “وجود دارد هیچ وجه قصد استفاده از فیلم برای هر هدف دیگر.”

سر مربی لایحه Belichick و میهن پرستان گفت: خدمه فیلم-که شامل پیمانکاران مستقل — نبود بخشی از حق رای دادن در فوتبال عمل است.

Belichick قبلا جریمه شد $500,000 و میهن پرستان جریمه شد $250,000 — علاوه بر از دست دادن یک دور اول پیش نویس انتخاب کنید — هنگامی که NFL یافت تیم نقض قوانین لیگ با فیلمبرداری New York Jets مربیان در حاشیه در طول یک بازی در سال 2007.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *