مکث در کار میدانی لطمه می زند, دانشمندان,’ طرح هایی برای تحقیقات آتی

سوفیا Horigan قرار بود به مطالعه کولی پروانه در جنوب غربی میشیگان جنگل در این بهار و تابستان است.

در عوض دانشگاه شیکاگو دانشجوی دکترا مشغول به تحصیل است در آپارتمان او که در آن او می چرخد بین یک میز چوبی و خاکستری صندلی.

تبلیغات

با زمینه تحقیقات در میشیگان تعطیل به دلیل همه گیر شده رفته انجام آزمایش بر روی کولی پروانه و جایگزین با استفاده از مدل های ریاضی برای یادگیری در مورد بیماری که کشتن پروانه ها.

“آن را مفید خواهید بود, در پایان, و من احساس می کنم خوش شانس است که من در کل یک وقفه حتی اگر من میدانی رو لغو شد,” او گفت:.

دانشمندان در بوم شناسی ژئوشیمی و زمینه های دیگر اغلب انجام تحقیقات میدانی در بهار یا تابستان است اما بسیاری از این سفرهای تحقیقاتی شده اند ممنوع در حال حاضر با توجه به coronavirus بیماری همه گیر. در حالی که مکث در زمینه تحقیقات دانشمندان اجازه داد به صرف زمان بیشتری را بر روی تجزیه و تحلیل داده ها و خواندن مقالات دانشگاهی, کارشناسان می گویند که کار میدانی است که بخش مهمی از تحقیقات در برخی از زمینه ها و لغو این تحقیقات می تواند تاخیر برخی از دانش آموزان تکمیل خود را در برنامه های دکترا.

Diarmaid O’Foighil صندلی بوم شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه میشیگان گفت: بخش زیادی از گروه خود را به کار می گیرد در این زمینه است.

“و آن اتفاق می افتد در سراسر جهان,” او گفت:. “بنابراین ما باید مردم کار بر روی اکوسیستم در سراسر این سیاره است. هر تابستان وجود دارد عمده خروج از استادان و دانشجویان مقطع فوق دکترا گرادیان دانش آموزان و دانشجویان دوره لیسانس مشغول به کار در این زمینه, و آنها نمی تواند انجام دهد.”

تبلیغات

در ماه مارس میدانی در دانشگاه میشیگان متوقف شد, اما شروع ممکن است 8 محققان اجازه داده شد برای بازگشت به میدان در جنوب شرقی میشیگان. در ژوئن 1, آنها می توانند شروع به انجام تحقیقات میدانی در هر نقطه از کشور.

اما O’Foighil گفت: تنها بخش کوچکی از بخش های نیروی کار می کند تحقیقات میدانی در دولت است.

روز چهارشنبه دانشگاه مجاز محققان شروع به انجام کار میدانی در هر نقطه در ایالات متحده است. آنها باید برای دریافت اجازه از کالج خود را به انجام این کار ،

برای پر کردن وقت خود را دور از میدان برخی از دانشمندان تبدیل شده به رایانه های خود را. Horigan یادگیری زبان برنامه نویسی است که در آن مدل نوشته شده است و بتواند نحوه اجرای مدل.

Horigan گفت: gypsy moth جمعیت به سرعت در حال رشد و سقوط یک بار در هر نه یا 10 سال. ویروس و قارچ هر دو منجر به مرگ حشرات است. مدل های ریاضی محققان اجازه می دهد تا ببینید که چگونه یک پارامتر مثل آسمانی بر متغیر دیگر مانند تعداد پروانه. Horigan گفت: این پارامتر او در حال مطالعه یک بید حساسیت به قارچ اگر آن را در حال حاضر آلوده شده توسط virus. او با استفاده از مدل به اطلاع رسانی در زمینه پژوهش است.

“شما می توانید ببینید که چه مقادیر پارامترهای مختلف در واقع تاثیر داشته که جالب است و سپس شما می توانید این اعداد قرار داده و آنها را به کار میدانی خود را,” او گفت:.

گرگ دوایر ، Horigan مشاور گفت که به طور معمول خود را دانشجویان تحصیلات تکمیلی جمع آوری اطلاعات در این زمینه و سپس ترکیب آن را به یک مدل. در حال حاضر دانش آموزان خود را در حال اجرا هستند مدل های خود را قبل از آنها به جمع آوری اطلاعات در این زمینه گفت.

تبلیغات

Allie Balter یک دانشجوی دکتری ژئوشیمی در دانشگاه کلمبیا قرار بود برای رفتن به آلاسکا برای دو هفته در ماه جولای برای شرکت در جونیو Icefield برنامه.

Balter خواهد اسکی کرده اند در icefield جمع آوری سنگ با دانش آموزان در مقطع کارشناسی. او گفت که این سنگ یک بار و یا در زیر یخچالهای طبیعی و دانشمندان تعیین سن که سنگ شد در معرض هوا به طوری که آنها می توانید پیدا کردن زمانی که یخچال های طبیعی در سمت چپ آن منطقه است. او همچنین می توانست کلاس های درسی به دانش آموزان است. او گفت که او “واقعا bummed” که در زمینه تحقیقات سفر لغو شد.

“من احساس می کنم برای من کار میدانی است که یک دلیل بزرگ چرا من به قسمت کردم من به مانند من واقعا دوست دارم انجام کار میدانی,” او گفت:.

Balter اضافه شده است که او می سازد تفاسیر در این زمینه است. او مشاهده دنباله ای از یخبندان عقب نشینی حوادث هنگامی که او را در این زمینه او گفت:.

به جای انجام تحقیقات در icefield او او را آزمون مقدماتی مورد نیاز برای همه دانشجویان دکترا در اوایل ماه جولای سه ماه بعد از آزمون اصلی تاریخ بود که به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

در طول همه گیر او گفت که او شده است و نوشتن و تحلیل داده ها و خواندن مقالات. او گفت که او skims خلاصه مقالات در رشته یا رشته های مشابه.

“من فکر می کنم آن را فقط به من می دهد بهتر وسعت دانش از هر دو زمینه و مانند زمینه های اطراف به طوری که من می توانید اتصالات و استنتاج از اطلاعات من بهتر است,” او گفت:.

Balter اضافه شده که آن را نیز اجازه می دهد تا او را بیشتر در عمق گفتگو با دانشمندان که نمی مطالعه همین موضوع به عنوان او.

تبلیغات

ویرجینیا Edgcomb یک دانشیار دانشمند با تصرف در جنگل سوراخ اقیانوس شناسی موسسه همچنین صرف زمان در این بهار نوشتن مقالات و ویرایش و همچنین نوشتن برنامه های کاربردی کمک.

Edgcomb زمینه تحقیقات “آمده به توقف کامل است.” او برنامه ریزی شده تا در یک تحقیق میدانی سفر بر روی یک قایق در ماه اوت که احتمالا تحت فشار قرار دادند به بهار سال 2020 است. او گفت که او نیز او مطالعات ترکیب نیترات — یک فرایند است که حذف نیتروژن — در رسوبات زیر صدف و آبزیان و مزارع اما این شهر که در آن پژوهش صورت می گیرد Falmouth, Mass., لغو آن و آبزیان و عملیات در این تابستان.

“هر پروژه ای است که مجموعه ای” Edgcomb گفت.

دانشگاه میشیگان O’Foighil گفت: توقف در زمینه پژوهش “اثرات به ویژه دانشجویان تحصیلات تکمیلی که نیاز به پایان کار خود را به پایان پایان نامه پروژه” را به عنوان به خوبی به عنوان پست-دانشجویان دکترا که با بودجه دولتی توسط کمک های مالی.

کتی دیکسون یک بوم شناسی و تکامل دانشجوی دکتری در دانشگاه شیکاگو گفت که او قرار بود برای رفتن به Missoula منت., در بهار و تابستان به مطالعه یک ویروس که باعث عفونت Douglas-fir کلاله پروانه. سال سوم دانشجوی دکتری برنامه ریزی شده بود در انجام تحقیقات میدانی برای دو بیشتر از تابستان است. اگر او همچنان که با طرح او را مجبور به ماندن در برنامه دکترا برای ششمین سال است.

“و که در طرح من قبل از” او گفت:. “و پس از آن بودجه است که همیشه یک موضوع است. … اما من امیدوار هستم مردم خواهد بود انعطاف پذیر بود و این اتفاق برای بسیاری از مردم است.”

جان Freudenstein صندلی از دانشگاه ایالتی اوهایو وزارت تکامل محیط زیست و Organismal زیست شناسی نیز گفت: برخی از دانشجویان دکترا در گروه خود فکر می کنم آنها ممکن است نیاز به زمان بیشتری به پایان خود دکترا.

تبلیغات

مکث در زمینه پژوهش نیز تاثیر می گذارد دستیار اساتید که در حال تلاش برای کسب تصدی. برای جبران این دانشگاه میشیگان دانشکده ادبیات و علم و هنر و دیگر نهادهای علمی باید با توجه به این اساتید یک سال اضافی برای کسب تصدی.

نه همه زمینه تحقیقات لغو شد در این بهار و تابستان ، داگلاس Buhler دانشگاه ایالتی میشیگان دستیار معاون پژوهشی و نوآوری و دانشگاه مدیر AgBioResearch گفت: برخی از تحقیقات کشاورزی در ایالت میشیگان اجازه داده شده از زمان شروع این بیماری همه گیر.

استفان هسو, دانشگاه, معاون ارشد رئیس جمهور برای تحقیق و نوآوری با ارسال نامه ای به اعضای هیات علمی در 23 مارس گفت که ضروری فعالیت های پژوهشی می تواند همچنان از جمله “فصلی وابسته به کشاورزی و محیط زیست تحقیق میدانی با بحرانی مفاهیم برای سلامت انسان و حیوان و همچنین امنیت غذایی.”

Horigan گفت: در این زمینه محققان استفاده می شود برای برنامه های خود را در حال تغییر است.

“من فکر می کنم که کارشناسان محیط زیست و محققان در زمینه های خاص و نسبتا مورد استفاده برای این واقعیت است که طبیعت پویا است و هیچ چیز را تا کنون به طرح واقعا” او گفت:. “پس امیدوارم من فکر می کنم بسیاری از ما خیلی بیشتر انعطاف پذیر و خلاق در مورد چه باید بکنید هنگامی که این اتفاق می افتد و بنابراین من فکر می کنم این نوع ساخته شده است برخی از انعطاف پذیری برای چیزهایی مانند این.”

رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو (L) عبور کردن ماسک صورت زمانی که او می رسد در گراند سنترال استیشن برای حضور در نزدیکی یک کنفرانس مطبوعاتی برای ورود به فاز 1 از چهار بخش بازگشایی برنامه ریزی در شهر نیویورک در ژوئن 8. عکس از جان nascar / seahawk/مهر | مجوز عکس

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de