پیزان دستگیری مظنون حمله به مبلغ; محققان با توجه به این که آیا آن را یک جنایت نفرت

پیزان — یک سیاه برای کلیسای عیسی مسیح از روز دوم پرستاران بود حمله در پیزان به تازگی و پلیس در حال بررسی این که آیا این حادثه افزایش می یابد به سطح یک جنایت نفرت.

در روز پنج شنبه, سباستین فرانسیس غرب, 19, از پیزان دستگیر شد برای بررسی حمله کیفری و فساد است.

حادثه اتفاق افتاده در Jan. 28 نزدیکی 300 شمالی و 100 شرق در پیزان با توجه به رزرو پلیس استشهاد.

یک مرد که شناسایی خود را به پلیس به عنوان یک “سیاه پاناما” بود با خود همراه برای تدریس به یک خانواده در منطقه استشهاد متحده است. هر دوی آنها با پوشیدن برچسب نام خود را شناسایی به عنوان روز دوم سنت مبلغان.

“همانطور که او و همراه او راه می رفت به سمت خانه خانواده آنها به آموزش آنها مواجه می شوند تقریبا شش نفر. قربانی در پاسخ گفت: ماموران این است که این افراد با پوشیدن پیراهن تیره و که برخی از آنها با پوشیدن لباس قرمز bandanas پوشش خود را پایین تر چهره” استشهاد متحده است.

“قربانی گزارش داد که این افراد با فریاد و cussing. قربانی گزارش به افسران که مظنون شروع به درگیری با او را با فریاد و فحش در او.”

این گروه بارها و بارها به نام مبلغ یک نژادی لکه دار کردن “و گفته او را به خارج از خود” هود “و بازگشت به جایی که او آمد از” پلیس در گزارش خود نوشت:.

یک مرد پس از آن در زمان قربانی تلفن همراه و آن را انداخت به جاده با توجه به پلیس.

“قربانی گفت که زمانی که او رفت به بازیابی تلفن خود مظنون او را دنبال کرد و ادامه داد: فریاد نژادی تهمت و فحش در او. قربانی گفت که یکی از متهمان نیز گفت: او قرار بود به شکاف مادرش ، او گفت که آنها همچنین تمسخر دین خود را به خاطر او به وضوح قابل شناسایی به عنوان یک مبلغ برای کلیسای خود را با تماس او را در یک کلیسا پسر و گفتن او را به ترک محله” استشهاد متحده است.

یکی از متهمان نیز با پوشیدن پنجه بوکس و عمل به عنوان اگر او از رفتن به ضربه مبلغان به گفته پلیس.

“قربانی و همراه او به افسران گفت: که مظنون نیز تشویق هر یک از دیگر در حالی که با تماس قربانی نژادی تهمت و فحش در او. مظنون نیست در هر نقطه ای هدف قرار دادن قربانی همراه است که قفقازی” استشهاد متحده است.

این گروه در نهایت در نقل مکان کرد و با حمله به مبلغ “مشت او را در سر و صورت, لگد زدن او را در تنه و تنه زدن او را به زمین.”

پلیس اشاره کرد در خود استشهاد که “مظنون ‘تقلید’ و ‘وحشت’ به قربانی اطراف او در تماس تلفنی نژادی تهمت و گفتن او را به خارج از خود ” هود “و بازگشت به او از کجا آمد” که متناسب با تعریف یک جرم و جنایت نفرت.

در مارس یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت امضا جنایات نفرت لایحه به قانون با هدف قرار دادن چند دندان به مجازات هنگامی که قربانیان به دلیل انتخاب خود را از نژاد و مذهب و گرایش جنسی و یا سایر ویژگی های شخصی.

در Jan. 9, غرب متهم شده بود در منطقه 4 دادگاه در ارتباط با خشونت حمله.

در آن صورت غرب و “حداقل دو نفر دیگر شروع به پریدن کرد از ماشین آمد و در قربانی و شروع به مشت زدن و لگد زدن به او را در سر و بدن به اندازه کافی سخت به دست کشیدن چندین قربانی دندان شل” با توجه به شارژ اسناد و مدارک.

که اتفاق افتاده است در ماه دسامبر در پیزان دره عمیق و باریک.

“متهم و همراهان او ناودان سر قربانی را مقابل ماشین او را کشیده در سراسر خیابان و در سمت چپ او دروغ گفتن در خیابان در حدود 20 درجه و آب و هوا. درگیر افراد ناراحت شدند مورد گفتگو قربانی تا به حال با یک دختر بچه” اتهامات دولت است.

غرب و وایات جیک اسمیت, 18, پیزان شد هر شارژ با تشدید حمله به یک سوم درجه جنایت در این مورد.

این داستان به روز خواهد شد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر