صلح عمل: یک بار دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن Scoffs کنگره جنگ قدرت با حزب جمهوری خواه کمک

واشنگتن – در پاسخ به وتو توسط رئیس جمهور تهمت دیروز از یک لایحه (S. J. پژوهش. 68) برای اصلاح کنگره جنگ قدرت در رابطه با ایران و پیش بینی شکست امروز مجلس سنا نادیده گرفتن رای, پل, Kawika مارتین مدیر ارشد سیاست و امور سیاسی در صلح اکشن منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“رئیس جمهور تهمت هفتم وتو دیروز نشان دهنده پنجمین بار او را نادیده گرفته و آینده داری در او برای انجام و یا فروش اسلحه به حمایت از قانون اساسی جنگ است. سنا رای گیری امروز موفق به جلب 67 رای نیاز به نادیده گرفتن حق وتو رئیس جمهور به دلیل اینکه اکثر جمهوری خواهان همچنان به چشم پوشی از فمن از رای دهندگان که در مخالفت با جنگ از انتخاب با ایران است.

“کنگره تصویب این لایحه برای تایید قانون اساسی و روشن می سازد: هر رئیس جمهور به خصوص رئیس جمهور تهمت باید به کنگره قبل از رفتن به جنگ با ایران و جلوگیری از هر گونه غیر مجاز فعالیت های نظامی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“این بیماری همه گیر به وضوح نشان می دهد که گران جنگ بی پایان آمریکایی ها کمتر امن به عنوان آنها را وجوه از نیازهای حیاتی مانند مراقبت های بهداشتی.

“این سیاست شکست خورده از حداکثر تحریک به سمت ایران نگه می دارد متحده آمریکا در پرتگاه از یکی دیگر از فاجعه جنگ از انتخاب در خاورمیانه است. رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن یک طرفه خروج از موفقیت توافق هسته ای ایران که مسدود شده و تمام مسیرهای به سلاح های هسته ای و اعمال تحریم های فلج کننده در ایران ایجاد شده بالا تنش ها و ناودان درب در دیپلماسی است. ما نیاز به گفتگو نیست یک فاجعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de