پلوسی: Coronavirus بودجه برای دولت و دولت های محلی در آینده جدید امداد لایحه

مارس 26 (UPI) — مجلس نانسی پلوسی روز یکشنبه گفت که کنگره ارائه خواهد شد coronavirus بودجه برای دولت و دولت های محلی در آینده محرک لایحه.

پلوسی ظاهر می شود در سی ان ان دولت از اتحادیهدر پاسخ به انتقاد از دولت و رهبران محلی از جمله نیویورک رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو که در چنین بودجه را شامل می شود در قانون قبلی از جمله چهارم COVID-19 امداد لایحه امضا شده در روز جمعه.

“فقط آرام” او گفت:. “ما باید دولت و محلی است و ما باید آن را در یک بسیار مهم در راه است.”

او همچنین تشویق دولت های ایالتی و محلی به ادامه آوازی مورد نیاز خود را برای فدرال کمک.

“فرمانداران در حال بی تاب است. من یک فن بزرگ از رژیم صهیونیستی است. Cuomo خود من فرماندار گاوین Newsom شده است به طوری دیدنی, شهردار … ایالتی و محلی انجام داده اند شغل خود را بی نقص. آنها باید بی تاب بی صبری خود را کمک خواهد کرد که ما حتی یک عدد بزرگتر گفت:” پلوسی.

سنا میچ مک کانل رهبر جمهوریخواهان در چهارشنبه مخالف ارائه کمک های مالی برای دولت و دولت های محلی به جای نشان می دهد که آنها درخواست برای ورشکستگی.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفته فاکس نیوز یکشنبه گفت آماده است به ارائه کمک های مالی به دولت های محلی اگر کنگره می تواند رسیدن به یک توافق است.

“اگر ما نیاز به صرف پول بیشتر ما خواهد شد و ما تنها آن را با حمایت هر دو حزب” او گفت:.

Mnuchin نیز در نظر چه مدت او انتظار جدید tranch از $310 میلیارد اضافه شده به چک حفاظت در بسته امضا جمعه گذشته خواهد شد.

“در واقع من امیدوارم که ما را به سرعت به طوری که ما پول را به کارگران جیب,” او گفت:.

دور اول بودجه خسته بود به سرعت و با چند شرکت بزرگ از جمله روت کریس استیک و Shake Shack بودند اعطا وام به کسب و کارهای کوچک قبل از returining وام.

Mnuchin گفت که دولت کار می کنند تا اطمینان حاصل شود که این دور از بودجه خواهد بود “توزیع نسبتا.”

“من فکر می کنم شما در حال رفتن به دیدن این حرکت در مسیر درست است و من فکر می کنم شما هم قصد دیدن اندازه وام به طور متوسط به پایین به طور قابل توجهی” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net