قلم امریکا فایل های کوتاه حقوقی مخالف مغلوب ساختن پیشی جستن تلاش برای جلوگیری از بولتون کتاب

واشنگتن – قلم امریکا با قانون شرکت گیبسون دان & Crutcher دفتر ثبت کوتاهی amicus جمعه در مخالفت با طرح دعوی در دادگاه آورده مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است که به دنبال نوار سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون از انتشارات خود را در آینده کتاب منتشر شد ژوئن 23, که بنا به گزارش استدلال می کند که رئیس جمهور خود قرار داده و انتخاب مجدد او تلاش جلوتر از منافع ملی است.

در اوایل این هفته وزارت دادگستری طرح دعوی در دادگاه در برابر بولتون درخواست یک سی دادگاه فدرال به توقف انتشار خود را بگویید-همه خاطرات این استدلال که بولتون موفق به تکمیل فرایند بررسی مورد نیاز برای مقامات دولتی با امنیت گواهی عدم سوء پیشینه برای انتشار یک کتاب. دولت بعد به دنبال یک دستور موقت برای جلوگیری از انتشار بولتون کتاب برای همیشه از رسیدن به دست مردم است. این نوع از “قبل از خویشتن” قلم امریکا استدلال می کند در آن amicus مختصر مخالفت با طرح دعوی در دادگاه است که “تقریبا قطعی[ly]” به فرض به یک قانون اساسی نقض متمم اول قانون اساسی.

“قلم امریکا پشتیبانی از متمم اول قانون اساسی حق عمومی کارکنان به تولید آثار هستند که در انتقاد از دولت و از خوانندگان خود را برای دریافت چشم انداز منحصر به فرد نامحدود توسط دولت سانسور” مختصر استدلال می کند. آن را در ادامه می گویند که این کتاب به طور کامل بررسی و مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را اعتراض به احتمال زیاد باید کمی با نگرانی های امنیت ملی. “آن را دشوار است برای دیدن آنچه در جریان است” قلم امریکا مختصر استدلال می کند. “رئیس جمهور این است که به کارگیری دستگاه دولت فدرال به مجازات سیاسی خود دشمنان خنثی کردن آزادی بیان و دنبال منافع سیاسی خود در انتخابات سال است.”

“یک جامعه آزاد نمی ماند, دولت خاموش کردن برخی از دیدگاه های قبل از آنها حتی به زبان آمده; مانند سانسور اجرا می شود بر خلاف تصور بسیار از آنچه ما در متمم اول قانون اساسی نوشته شده بود به گارد در برابر” گفت: نورا Benavidez قلم امریکا کارگردان ایالات متحده آمریکا آزادی بیان برنامه های خود را. “هر نتیجه به غیر از اخراج در این مورد خواهد بود توهین به بولتون متمم اول قانون اساسی حق صحبت می کنند و به همه حقوق ما به عنوان اعضای عمومی و به عنوان خوانندگان برای یادگیری در مورد مشاهدات خود را. ما می دانیم که رئیس جمهور یک میل شدید برای lobbing حملات در کسانی که تفسیر او می خواهد به سرکوب. این است که چرا ما شکایت رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سال 2018 به عنوان او مشغول است در یک قانون اساسی الگوی هدف قرار دادن خبرنگاران که پوشش او دوست نداشتن. ما همچنان به مبارزه با این سانسور تاکتیک برای نویسنده ما اعضا و خوانندگان خود را.”

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است در تلاش برای پنهان کردن اطلاعات از نگرانی عمومی از مردم آمریکا گفت:” وکیل تد Boutrous از گیبسون دان & Crutcher LLP. “اجازه دهید روشن است: این فقط در مورد خسارت برای آسیب های گفته می شود ناشی از سخنرانی پس از این واقعیت است. این است که در مورد خاموش کردن بولتون و جلوگیری از خواندن دیدگاه های خود را قبل از او کتاب است و حتی منتشر شده و در دست خوانندگان است. دیوان عالی کشور هرگز تایید قبل از خویشتن داری در سخنرانی در مورد مسائل عمومی و نگرانی نه باید از دادگاه منطقه انجام دهد بنابراین در این مورد است.”

برای نزدیک به یک قرن, قلم امریکا همواره در خط مقدم مبارزه برای محافظت از روزنامه نگاران و نویسندگان و دیگر معماران و طراحان برای بیان افکار خود از تهدید دولت آسیب یا تلافی. اخیرا قلم واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن خود را برای اقدامات تلافی جویانه در برابر پوشش رسانه ای او دوست نداشتن که شامل لغو روزنامه نگاران و مطبوعاتی کاخ سفید می گذرد و هدف قرار دادن رسانه ها و مقامات دیگر برای سخنرانی او با هدف سرکوب.

این amicus مختصر نوشته شده و ثبت شده با نرم افزار رایگان کمک از گیبسون دان & Crutcher دفتر رهبری تد Boutrous.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de