پنس در CPAC: همه در حال حاضر

cpac-trump-impersonator-rt-jef-200227_hp

عکس توسط جاشوا رابرتز/ایسنا

به دلیل آن را مانند وجود دارد هر چیز دیگری که او باید انجام دهند این روزها معاونت مایک پنس صحبت کرد پنج شنبه در CPACسالانه, wingnut نکردم, پارانوئید پر “عصبانی انداز گل در قلب جناح راست تب باتلاق” – با نام مستعار “بزرگترین و تاثیر گذار ترین جمع محافظه کاران در جهان” – که در آن سال این موضوع libs’ “کودتا” علیه ما عالی رئیس جمهور و مرتبط با شر از سوسیالیسم. هرگز در نکات دقیق وظریف این رویداد را سال ویژگی های نورد Avengers-فیلم-مانند پانوراما از کودتا با مضمون انتقام توهمات – از “کودتا در جمهوری: یک مقدمه” به “کودتا: استیضاح – به کرات از Slimes و نانسی Schemer” به “کودتا: یک جادوگر شکار آغاز می شود – هیلاری را بیمه اوکراین سیاست” همه با هدف اثبات این است که “آقای ترامپ درمان شده بسیار ناعادلانه.” نیز وجود دارد که حداقل هشت حوادث خطرات ناشی از سوسیالیسم به دلیل, به عنوان پنس اشاره کرد در اینجا “حزب هری ترومن و JFK است که در واقع در آستانه نامزدی اعتراف سوسیالیستی” گرچه ما هیچ ایده که در آن ممکن است. پنس به نظر می رسد پنج روز پس از terrifyingly و بدون توضیح نام Coronavirus تزار با تشکر قوی خود در زمینه های علمی و ستارگان رکورد در دست زدن به همه گیر. شوخی کردم.

به منعکس کننده خوش بینی خود را, پنس وارد به لحن “همه در حال حاضر” مبارزه با آهنگ برای دانشگاه استنفورد گروه راهپیمایی که در سال 2016 فرستاده تهمت مسخره بس-و-دست برداشتن نامه “فلسفی اساس”; آنها همچنین با اشاره به آهنگ است که در واقع در مورد “یک شخص تلاش به قلاب تا با یک متر خدمتکار” که مادر احتمالا نمی خواهم. اما پنس بود خوش بین ويروس: مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته است “اقدامات بی سابقه ای” برای محافظت از آمریکایی ها و خطر “کم باقی مانده است” و “ما برای هر چیزی آماده است.” هنوز هم او اعلام کرد “این است که هیچ وقت برای تعصب.” سپس او راه اندازی شد و به شدت حزبی spiel: امریکا باید چهار سال دیگر و آزادی کار می کند و ما نیاز به پیروزی نه فقط انتخابات بعدی اما نسل بعدی و چه بزرگ است آن را به انجام با اوباما بود که “ارسال پالت نقدی به تروریست ها در ایران” و ما نیاز به کسانی که کمونیست حزب دموکرات به خصوص یک یهودی. حدود ده دقیقه به پنس اظهارات یک مغلوب ساختن پیشی جستن-مانند معترض با پاره پاره-جوراب زنانه ساقه بلند زن معمولی پرتاب بیش از شانه خود را ایستاده در نزدیکی مقابل مخاطبان و شروع به فریاد در مورد مغلوب ساختن پیشی جستن “سفید برتری.” به عنوان امنیت گرد او و همراهی او, جمعیت شکست را به رفتن به خشن شعارهای “ایالات متحده آمریکا!” “ایالات متحده آمریکا!” – اما بسیار غیر حزبی هستند.

cpac_oup-a-palooza-804x456.jpg

همه بهترین مردم

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>