پنس را تشویق می کند و آکادمی نیروی هوایی فارغ التحصیلان به افزایش به چالش’

مارس 18 (UPI) — معاون رئیس جمهور مایک پنس وزیر دفاع مایک Esper و ارتش ژنرال Mark A. Milley رئیس ستاد مشترک خطاب آکادمی نیروی هوایی اولین مجازی فارغ التحصیلی شنبه.

Esper و Milley خطاب به فارغ التحصیلی دانشجویان از راه دور از پنتاگون اما پنس سفر به کلرادو اسپرینگز به صحبت با دانشجویان در فرد است.

خانواده و دوستان بودند مجاز به حضور در این رویداد با توجه به اجتماعی فاصله دستورالعمل دستورالعمل های لازم توسط coronavirus بیماری همه گیر.

“من می دانم که ما جمع آوری در یک زمان چالش بزرگی در زندگی ملت ما و شما همه در اینجا در تعقیب خود را به کمیسیون و خدمات این کشور باید از طریق بسیاری بوده است. و در حالی که ما کاملا نمی مانند معمول فارغ التحصیلی در آکادمی نیروی هوایی اجازه دهید من به شما بگویم که این منظره عالی” گفت: پنس که سران کاخ سفید را coronavirus نیروی کار.

این رویداد منتقل شد تا چند هفته از اصل آن تاریخ در ماه مه و نقل مکان از شاهین ورزشگاه به یک بزرگتر محل اجازه می دهد تا فضای بیشتری برای اجتماعی فاصله برای 984 دانشجویان.

به تازگی فارغ التحصیل دانشجوی خواهد شد و کمیسیون به عنوان دوم lieutenants و 90 را وارد ایالات متحده’ فضای جدید نیروی.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت که او با حمایت پنس تصمیم به نظر می رسد در این مراسم و همچنین گفت که او قصد دارد به صحبت می کنند در یک جامعه فاصله شروع در آکادمی نظامی ایالات متحده در ماه آینده.

پنس را تشویق فارغ التحصیلان به افزایش برای رسیدگی به مشکلات ارائه شده توسط این بیماری همه گیر.

“آمریکا در حال آزمایش است,” پنس گفت. “اما به عنوان هر یک از شما نشان داده و به عنوان آمریکایی ها همیشه نشان می دهد در به چالش کشیدن زمانی که سختی می آید آمریکایی ها گرد هم می آیند. ما ظهور را به چالش بکشد.”

Milley نیز به طور مستقیم اشاره شده که در جریان همه گیر در سخنان خود.

“هدف شما این است که در واقع در چشم” Milley گفت: “اما سفر خود را تازه شروع شده است. به شما خدمت می کنند کشور خود را در یک زمان از چالش باور نکردنی و افزایش پیچیدگی در استراتژیک جهانی محیط زیست است.”

Thunderbirds پرواز بیش از این مراسم به عنوان فارغ التحصیلان پرتاب کلاه خود را در همراهی با یک نیروی هوایی آکادمی سنت — اما زیر به سلامتی از جشن فارغ التحصیلان قرار دادن ماسک بر چهره خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im