پنس سیاهی ‘پیشرفت های قابل توجهی را علیه coronavirus در نیروی کار جلسه

26 ژوئن (فردا) — معاون رئیس جمهور مایک پنس گفت: دولت فدرال ساخته شده است که “پیشرفت قابل توجه” در برابر COVID-19 همه گیر در روز جمعه در اولین جلسه برگزار شده توسط کاخ سفید coronavirus نیروی کار در تقریبا دو ماه.

پس از ارائه تسلیت برای 126,000 مرگ و میر و 2.5 میلیون عفونت های ثبت شده در ایالات متحده تا کنون معاون رئیس جمهور افزود: “ما واقعا پیشرفت های قابل توجهی را در حرکت ملت ما رو به جلو است.”

تبلیغات

او اشاره کرد که “تمام 50 ایالت” هستند “باز کردن تا با خیال راحت و مسئولانه” یک روز پس از ایالات متحده یک رکورد جدید برای جدید COVID-19 موارد ثبت شده در یک روز.

این جلسه برگزار شد در وزارت بهداشت و خدمات انسانی به جای در کاخ سفید به عنوان قبلی نیروی کار جلسات بودند.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود حاضر نیست در این رویداد است.

در مقابل به شدت قابل مشاهده روزانه جلسات به میزبانی رئیس جمهور در روزهای اولیه از COVID-19 گیر وظیفه نیروی فروکش از نمایش عمومی در هفته های اخیر به عنوان دولت به جای تمرکز آن توجه در بازگشایی اقتصاد است.

وظیفه نیروی عضو Dr. Anthony Fauci, دولت بالا متخصص بیماری های عفونی گفت: ژوئن 16, او تا به حال صحبت برای مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دو هفته گذشته اضافه شده اما این نیروی کار است که هنوز هم ساخت “قابل توجهی” تلاش برای مقابله با این بیماری همه گیر.

رئیس جمهور ادامه داد: به استرس بهبود اقتصادی دوشنبه به tweeting “Coronavirus مرگ و میر در راه پایین. میزان مرگ و میر یکی از کمترین ها در جهان است. اقتصاد ما این است که خروش دوباره و نمی خواهد خاموش شود. ‘Embers” و یا شعله ور شدن یو پی اس قرار داده خواهد شد که لازم است!”

کسانی که اطمینان در آمد که در ایالات متحده ثبت نام بیش از 40,000 عفونت COVID-19 قبل از 24 ساعت با توجه به دو زنده انتقالها مرگبار و عفونت کوروناویروس. که یک رکورد جدید برای موارد ثبت شده در یک روز.

دکتر رابرت Redfield, مدیر CDC گفت: بیش از 20 میلیون نفر از مردم ممکن است آلوده شده اند در کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net