‘Penny Dreadful’ تبدیل Nathan Lane, Natalie Dormer

لس آنجلس, مارس 26 (UPI) — در Penny Dreadful, جان لوگان با استفاده از شخصیت فرانکشتاین, دراکولا, جکیل و هاید و دوریان گری برای ایجاد یک اصلی سری ترسناک. با Penny Dreadful: شهر فرشتگان, اکران روز شنبه در Showtime لوگان تبدیل وحشت خود سری به چیزی جدید را نشان می دهد و بازیگران آن در یک نور جدید.

“این یک داستان جدید با شخصیت های جدید” لوگان ” در تلویزیون انجمن منتقدان پنل به تازگی. “به غیر از یک بازیگر, Rory Kinnear, این بازیگران جدید و کاملا جدید چشم انداز است.”

مجموعه ای در سال 1938 لس آنجلس شهر فرشتگان ستاره ناتان لین به عنوان کارآگاه لوئیس Michener و Daniel Zovatto خود را به عنوان تازه کار شریک Tiago وگا. نقش Michener نیز تبدیل معمولا کمدی خط به چشمگیر منجر شود.

“این همه بازیگری” لین گفت. “این فقط یک فوق العاده غنی شخصیت پیچیده یک مرد که در [Los Angeles Police Department] برای یک زمان بسیار طولانی است. او بسیاری از مسائل و او را گرفته این کارآگاه جوان در زیر بال خود را به خاطر هیچ کس دیگری را شریک با او. من فکر می کنم او می داند آنچه که یک خارجی است.”

در سال 1938 لس آنجلس در تلاش برای ساخت یک آزادراه از طریق یک مکزیکی جامعه است. Tiago پاره شده بین همسایگان خود و نیروی پلیس است که در خدمت این شهر است.

“آن را به طور کامل تغییر پویا بین او و خانواده اش او را و خود را حرفه ای” Zovatto گفت. “بزرگراه شد و نوع نگهداری این گروه از مردم در برخی از مناطق به طوری که آنها نمی تواند حرکت در اطراف شکستن محله. پس از آن تکان دهنده بود و چشم باز برای من است.”

ناتالی دورمر به ارمغان می آورد در supernatural جنبه Penny Dreadful به عنوان تاریکی الهه Magda. ماگدا با استفاده از روانی اجبار به تحریک خشونت و تغییر ظاهر خود را به صورت های مختلف برخورد. Dormer نمی خواهید به از بین بردن Magda تحولات او را به تصویر بکشد فراتر از آنهایی که معرفی شده در سری برتر.

“هر شخصیت [نیاز به] یک کلاه گیس های مختلف, مختلف صوتی, مختلف فیزیکی” Dormer گفت. “این است که سلنیوم به یک بازیگر. این یک رویا است. هر شخصیت نیاز به یک آنتاگونیست و من فقط باید یک مقدار زیادی از سرگرم کننده interweaving با تمام بازیگران بودن چندین آنتاگونیست.”

اعضای مکزیکی محله خود را دارند فوقالعاده باورهای استفاده از آنها برای مبارزه با ماگدا و انسان شر از شهرستان. Adriana Barraza نقش ماریا وگا یک “bruja” که دعا به Santa Muerte محافظ از رفتگان در راه خود را به زندگی پس از مرگ.

“او مثل یک جادوگر, اما این نوع از جادوگر است که شما می ترسند از” Barraza گفت. “من فکر می کنم ماریا فرصت برای باز کردن برخی از درب. جان لوگان ایجاد این زن فوق العاده است که به من این فرصت را به تحقیق Santa Muerte. Santa Muerte یک فرشته مقدس که به شما طول می کشد تا سریع و راهنمای ما برای خدا زمانی که شما می میرند. این معنی برای ماریا.”

کینر بازی ویکتور فرانکشتاین است موجودی در اولین Penny Dreadful سریال و خوشحال به کار با لوگان دوباره.این بار کینر در نقش دکتر پیتر هنر و صنعت یک انسان با هیچ زخم یا پروتز اما او اشاره کرد موضوعی شباهت بین هر دو سری.

“همه شخصیت های بودند که در دولت اخلاقی بحران” کینر گفت. “ساخته شده است که بسیار روشن به خصوص از طریق ناتالی شخصیت های که او با قرار دادن این شخصیت به آن بحران اخلاقی.”

هنر و صنعت است که یک پزشک متخصص اطفال و رئیس آلمانی-آمریکایی بوند. لوگان مجموعه شهر فرشتگان در سال 1938 به طوری که او می تواند مقابله با شروع جنگ جهانی دوم است.

“بزرگترین وحی من تا به حال تحقیق در این سال تحقیق این بود که میزان رایش سوم نفوذ لس آنجلس در اواخر 30s” لوگان گفت. “نیویورک بسته شد به آنها به دلیل شهردار لاگاردیا بود نیمه یهودی بنابراین او اجازه آلمانی ها در.

“کالیفرنیا به خصوص لس آنجلس بود مانند غرب وحشی” لوگان ادامه داد. “این هواپیما در کارخانه محور شد اینجا تسلیحات کارخانه های استودیو فیلم, پس از آن واقعا زیاد برای خرابکاری و به صورت مخفی فعالیت رایش سوم.”

شهر فرشتگان است یک داستان جدید در عصر جدید با شخصیت های جدید و متفاوت فوقالعاده اشخاص. هنوز لوگان افتخار آن را بخشی از Penny Dreadful به عنوان مخالف به یک کاملا جدید سری.

“تا آنجا که این است که آن جانور خود به خود DNA همان چشم انداز خلاق است که در پشت آن” لوگان گفت. “من بسیار افتخار از اولین Penny Dreadful. یکی از بزرگترین تجربه زندگی من ایجاد شد آن شخصیت و آن جهان. بنابراین برای حمل آن انرژی مثبت رو به جلو در این نمایش لذت بخش بود برای من.”

Penny Dreadful: شهر فرشتگان برای اولین بار روز یکشنبه در 10 p. m. EDT در Showtime.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im