پنتاگون منصوب مایکل Kratsios به بالا دفتر فناوری

جولای 13 (UPI) — کاخ سفید افسر ارشد فناوری Michael J. K. Kratsios خواهد بود که اقدام رئیس پنتاگون تحقیقات و مهندسی, مهندسی وزیر دفاع روز دوشنبه گفت:.

“در به دنبال پر کردن این موقعیت ما می خواستیم کسی با تجربه در شناسایی و توسعه فن آوری های جدید و همکاری نزدیک با طیف گسترده ای از شرکای صنعت” گفت: وزیر دفاع علامت Esper در بیانیه ای. “ما فکر می کنم مایکل فرد مناسب برای این کار و ما هیجان زده به او در تیم است.”

تبلیغات

Kratsios خواهد بود که اقدام وزیر دفاع برای طراحی و تحقیق و موقعیت ایجاد شده در سال 2018 است. او قبل توسط مایک گریفین که استعفا پست در روز جمعه آیا به عنوان معاون خود را, لیزا پورتر منجر به یک ویرجینیا-شرکت بر اساس Logiq Inc.

گریفین گفت که “بخش خصوصی فرصت های ارائه شده خود را به ما ارائه فرصت ما تصمیم گرفته اند به دنبال هم.”

به عنوان مدیر ارشد فناوری افسر Kratsios توصیه رئیس جمهور “در طیف گسترده ای از فن آوری مسائل مربوط به سیاست و ایالات متحده فناوری اولویت ها و طرح های استراتژیک” کاخ سفید در بیانیه ای گفت:.

“تحت رهبری او به کاخ سفید راه اندازی طرح های در هوش مصنوعی کوانتومی محاسبات 5G و پهنای باند ارتباطات خودروهای تجاری هواپیماهای بدون سرنشین بنیادی آموزش و پرورش و پیشرفته ساخت.”

Kratsios نیز به رهبری ایالات متحده در هیئت بین المللی G7, G20 و سازمان همکاری و توسعه اقتصادی همایش.

ثبت نام برای انتخاب صنایع دفاعی عضویت در خبرنامه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>