مردم: “ما نیاز به کنگره برای گرفتن”

واشنگتن – مردم اکشن کارگردان جورج Goehl منتشر شد بیانیه زیر را در پاسخ به خانه عبور از H. R. 266 این coronavirus موقت اضطراری بسته است.

این لحظه نیاز به عظمت یک کشور است که با ارسال اولین کسی که به ماه و ایجاد پیشرفت باور نکردنی در پزشکی, مهندسی و صنعت.

من حاضر به این باور است که این لایحه این است که بهترین ما می توانیم در مواجهه با این بحران است.

میچ مک کانل و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تلفنی آن را در حالی که این بیماری همه گیر باعث افسردگی می شود. مک کانل در حال صحبت کردن در مورد اجازه دادن به کشورهای ورشکسته به جای سرمایه گذاری در صرفه جویی در آنها را. انجام این کار خواهد خرد ما آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و پاسخ سیستم است. زندگی روزمره مردم ریشه و تمام جمهوری خواهان می توانید در مورد فکر می کنم دهنی, انگشت کردن در موضوعات.

سخنران پلوسی, و دموکرات ها را ساخته اند وعده های بزرگ برای آینده نجات بسته است. مردم این کشور نشان داده اند صبر باور نکردنی اما این صبر است که با پوشیدن لباس نازک. هنگامی که ما به آینده اهمیت عمل در آن بهتر بود یک جهنم از یک بسته چون این یکی یک مقدار اولیه که ما باید بعد از معامله جدید است.

حداقل کنگره باید فورا عبور یک نفر را نجات, از جمله:

  • Rep. Omar لایحه برای لغو اجاره و پرداخت وام مسکن برای مدت بحران
  • تشکر. Jayapal لایحه برای ارائه به اورژانس پوشش مراقبت های بهداشتی در طول همه گیر
  • این لایحه توسط مظنونان حمله به دانشگاه Jayapal و Tlaib به ارائه 2.000 دلار کمک نقدی به هر فرد در هر ماه برای مدت بحران

ما باید در کنگره به گرفتن. ما انجام داده ایم بخشی از ما هستند و پناه در محل شخصی و اقتصادی هزینه. در حال حاضر کنگره باید سهم خود را بنابراین ما می توانید زنده ماندن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de