فرد در زندگی UC Irvine, مسکن آزمایش مثبت برای coronavirus

UC Irvine, مقامات روز شنبه, مارس 21 گفت: یکی از ساکنان زندگی در این دانشگاه را دانشجویان تحصیلات تکمیلی مسکن آزمایش مثبت برای coronavirus.

در یک صدای جیر جیر UCI پلیس گفت: resident جدا شده است. خطر از دیگران در تماس با این ویروس از رزیدنت کم است بخش گفت. ساکن است که یک دانش آموز است که اعتقاد بر این بود که برای اولین بار زندگی در UC Irvine دانشجویی مسکن به آزمایش مثبت برای coronavirus.

در مارس 10, UCI اعلام کرد مقامات امتحانات نهایی و اکثر کلاس ها برگزار خواهد شد از راه دور برای جلوگیری از گسترش coronavirus. مراسم فارغ التحصیلی برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 12-15 لغو شده است به عنوان یک احتیاط اگر چه مقامات در حال بررسی جایگزین مانند مجازی شروع.

UCI معاونت پژوهشی Pramod Khargonekar همچنین اعلام کرد که محققان باید توقف همه غیر مهم پژوهش است که نمی تواند در خانه انجام می شود.

به عنوان جمعه, مارس 20 اورنج کانتی مراقبت های بهداشتی آژانس گزارش 65 تایید موارد coronavirus از نزدیک به 1000 نفر تست شده است. از 65 موارد 26 پخش شد به صورت محلی.

یکی از این موارد تایید شده است اورنج کانتی, آتش سوزی سازمان آتش نشانی کار در آتش نشانی ایستگاه شماره 4 در نزدیکی UC Irvine.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im