مزاحم طوفان به حفظ و جنوب شرقی ما آغشته به اواسط هفته

پیش بینی با دقت نظارت آهسته حرکت طوفان سیستم به ارمغان آورده است که تکرار بارندگی به جنوب شرق از هفته گذشته. گسترده رگبار و رعد و برق ادامه خواهد داد و روزانه به وسط هفته — و هواشناسان می گویند گرمسیری توسعه این ویژگی را نمی توان به طور کامل رد آن را به عنوان سرگردان به سمت ساحل.

ساکنان و بازدید کنندگان ممکن است همچنان به تلاش برای پیدا کردن به اندازه کافی خشک می شکند به خارج و لذت بردن از تابستان فعالیت خود را از قبیل ماهیگیری, گلف و شنا. AccuWeather را MinuteCast ابزار می تواند به شما دقیقا بگویید که باران خواهد رسید در منطقه خود و چه مدت از آن خواهد داشت.

تبلیغات

“رگبار و رعد و برق خواهد بود گسترده از افراطی شرق تگزاس و لوئیزیانا به جورجیا و کارولینای جنوبی از طریق سهشنبه به عنوان یک منطقه کم فشار به سمت شرق منحرف از پایین دره می سی سی پی به جنوب Appalachians,” AccuWeather ارشد هواشناس جو Lundberg گفت.

این مناطق شده اند فرو برد و با تکرار بارندگی از هفته گذشته پس از هرگونه بارندگی ممکن است در تلاش برای خیس خوردن به اشباع زمین. به عنوان یک نتیجه, خطر سیل فلش بالا خواهد بود.

“بسیاری از نقاط در سراسر جنوب و جنوب شرقی را دریافت 1-2 اینچ اضافی بارندگی از طریق پنج شنبه اما جدا مقدار تا 5 اینچ امکان پذیر است” Lundberg, گفت:, و اضافه کرد که در فلوریدا تکدی جورجیا و کارولینای جنوبی ممکن است سخت ترین-آمار مناطق در نیمه اول از هفته است.

رانندگان در امتداد interstates 10, 20, 55, 65, 75, 85 و 95 به احتمال زیاد به صورت آهسته تر از حد معمول زمان سفر با توجه به بارندگی و کاهش دید و ایجاد افزایش خطر وسایل نقلیه hydroplaning در سرعت بزرگراه.

به یاد داشته باشید هرگز درایو را از طریق سیلاب و به جای به نوبه خود در اطراف و پیدا کردن یک امن تر از مسیر جایگزین.

“این پایین meanders را به آرامی به سمت جنوب شرقی سواحل این منطقه از افزایش بارندگی را تغییر بیشتر به Carolinas شاید حتی شدید جنوب شرقی ویرجینیا در طول نیمه دوم هفته” Lundberg گفت.

“مقدار باران در طول نیمه دوم از هفته ممکن است وابسته به پتانسیل سطح توسعه این سیستم و توانایی خود را به منظور جلب و حتی بیشتر رطوبت داخلی خاموش آبهای گرم خلیج فارس در جریان” Lundberg اضافه شده است.

بدون در نظر گرفتن AccuWeather هواشناسان انتظار چند اینچ از بارش باران به douse اقیانوس اطلس جنوبی حاشیه در میانه و اواخر هفته است.

کلید برای اینکه گرمسیری توسعه رخ می دهد با استفاده از این سیستم در هفته بعد نهفته است که چگونه شرق دور مرکز طوفان می توانید آن را در سواحل کارولینا با توجه به AccuWeather ارشد هواشناس دن Pydynowski.

“اگر طوفان همچنان در خشکی و یا در آغوش گرفتن خط ساحلی تعامل آن با زمین می تواند محدود کردن شانس خود را برای توسعه و سازماندهی بیشتر است. اگر پایین مرکز می تواند رانش به اندازه کافی دور شرق سواحل کارولینا بعد شنبه یا یکشنبه پس از آن شانس خود را برای توسعه و سازماندهی بیشتر افزایش خواهد یافت به خصوص اگر آن را می شود بیش از آبهای گرم خلیج فارس در جریان” Pydynowski گفت.

باید گرمسیری توسعه رخ می دهد و این امر موجب افزایش خشن گشت و گذار و ساحلی سیل نگرانی و همچنین پتانسیل برای بادهای توفانی از کارولینای شمالی به Delmarva شبه جزیره.

حتی در غیاب گرمسیری توسعه پیش بینی می گویند طوفان باقی خواهد ماند یک اختلال برای کسانی که با سفر تعطیلات و طرح در سراسر منطقه به عنوان بارندگی باقی بماند.

صعودی به stormier الگو خواهد بود عدم وجود گرمای شدید است که می تواند نمونه ای از این منطقه در طول ماه های تابستان.

در حالی که گرما bakes مناطق از غرب به اقیانوس اطلس, آن را در واقع می تواند یک بیت زیر به طور متوسط در سراسر جنوب شرقی با توجه به گسترده بارندگی با توجه به Lundberg.

برای مثال آتلانتا تنها ممکن است در پایین به اواسط 80s در طول نیمه اول این هفته که بیشتر در نمونه بالا برای اوایل ماه جولای در حدود 90.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>