پیت Buttigieg تایید جو بایدن از رئیس جمهور در دالاس تجمع

2 مارس (فردا) — پیت Buttigieg حمایت جو بایدن از رئیس جمهور در یک تجمع در دالاس در دوشنبه شب پس از تعلیق او 2020 کمپین در روز یکشنبه.

Buttigieg — شهردار سابق South Bend, Ind. — ایستاده بود کنار معاون رئیس جمهور سابق به او گفت: پرتاب حمایت خود را پشت بایدن کمک خواهد کرد که برای تحقق این هدف از مبارزات انتخاباتی خود به تجمع در این کشور با یکدیگر برای شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

“این بود که همیشه یک هدف بود که خیلی بزرگتر از من تبدیل شدن به رئیس جمهور است. و آن را به نام که همان هدف است که من خوشحال هستم به حمایت و پشتیبانی جو بایدن برای رئیس جمهور ایالات متحده,” او گفت:.

Buttigieg شروع ابتدایی فصل را با پیروزی باریک در آیووا انجمن بیش از برنی ساندرز که او به دنبال یک دوم-پایان محل پشت سناتور ورمونت در نیوهمپشایر. اما او روز یکشنبه گفت که مبارزات انتخاباتی خود را “راه تنگ است به یک نزدیک است.”

Ctq سه دوره سناتور ایالت مینه سوتا که به دنبال متحد کردن حزب دموکرات در پشت یک عملگرا بود نیز کاهش یافته است این مسابقه روز جمعه و انتظار می رود که به تایید بایدن.

سی ان ان, ان بی سی نیوز و شبکه خبری ABC ذکر کمپین منابع عنوان کرد و گفت Klobuchar خواهد پرواز به دالاس برای پیوستن به بایدن در یک تجمع که در آن او را به حالت تعلیق در مبارزات انتخاباتی خود را و او را او را تایید یک روز قبل از حیاتی سه شنبه مقدماتی.

“با تشکر از کار سخت تیم ما ساخته شده است یک کمپین است که معتقد است در گرد هم آوردن مردم و نادیده گرفتن انتظارات هر مرحله از راه” Klobuchar در توییتر نوشت. “یک چیز است برای برخی: ما همچنان به ساخت یک ائتلاف برای پیروزی در ماه نوامبر است.”

او سومین دموکراتیک ریاست جمهوری امیدوار به رها کردن مسابقه در دو روز پس از Buttigieg در یکشنبه میلیاردر و فعال تام Steyer اوایل روز دوشنبه.

59-ساله Klobuchar وارد مسابقه در فوریه 2019 در طول یک توفان برف در مینیاپولیس. دوست خوب در دولت خانه که در آن او نورد به سه متوالی کج سنا پیروزی او مواجه قابل رقابت در میانه خط از بایدن و Buttigieg.

او دوخته زیادی از او امید همسایه, آیووا صرف وقت و منابع قابل توجهی در دولت که در آن او تنها نامزد حزب دموکرات برای بازدید از تمام 99 از آن شهرستانهای استان است. Klobuchar اما نا امید شده بود با یک پنجم پایان وجود دارد.

او به دست آورد برخی از حرکت به یاد ماندنی عملکرد در بحث دموکراتیک قبل از نیوهمپشایر اولیه اهمیت حیاتی یک مقام سوم به پایان برسد. اما او نمی تواند ترجمه که به دست انداز پایدار در روند در آینده ششم در هر دو نوادا قفقاز و جنوب کارولینای اولیه.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>