پیت Buttigieg تعلیق انتخابات ریاست جمهوری

1 مارس (فردا) — پیت Buttigieg اعلام کرد یکشنبه شب او تعلیق خود را در سال 2020 انتخابات ریاست جمهوری پس از اتمام چهارم در کارولینای جنوبی اولیه بیش از آخر هفته.

قبل از اینکه هواداران در ساوث بند, Ind., خود شهردار سابق گفت: مبارزات انتخاباتی خود تا به حال انجام شده بسیار بیش از سال گذشته است اما آن که “راه تنگ است به” تعهد به انجام همه چیز را در قدرت خود را به اطمینان حاصل شود رئیس جمهور بعدی است که یک دموکرات است.

او گفت که او پیوست نژاد به شکست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و به طلیعه چیزی بودن در یک “نوع جدیدی از سیاست” هدایت مجموعه ای از ارزش ها که شامل احترام کار تیمی جسارت شادی و حقیقت است.

یکی از کسانی که ارزش او گفت مسئولیت که مورد نیاز او را به در نظر گرفتن اثرات باقی مانده در مسابقه را در دستیابی به اهداف خود از کمک به متحد کردن آمریکایی ها و شکست مغلوب ساختن پیشی جستن.

“بنابراین ما باید درک کنیم که در این نقطه در مسابقه بهترین راه برای نگه داشتن ایمان با آن اهداف و آرمان ها است و در کنار و کمک به حزب ما و کشور ما هم” او گفت:. “پس امشب من این مشکل تصمیم به تعلیق مبارزات انتخاباتی برای ریاست جمهوری است.”

Buttigieg را اعلام و پس از او به پایان رسید چهارم پشت سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن, ورمونت, سناتور برنی ساندرز و میلیاردر تام Steyer در کارولینای جنوبی بیش از آخر هفته سود 8.2 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید.

مبارزات انتخاباتی خود را شروع اولیه فصل را با یک شروع قوی در نظر گرفتن آیووا با باریک ترین حاشیه بیش از ساندرز که او به دنبال یک دوم-پایان محل پشت سناتور ورمونت در نیوهمپشایر. او سوم به پایان رسید و در هفته گذشته در نوادا و سپس چهارم در کارولینای جنوبی است.

Buttigieg شد اولین همجنسگرا به اجرا برای رئيس جمهور زمانی که او اعلام کرد نامزدی خود را مارس 14 ترسیم سه رکن اصلی مبارزات انتخاباتی خود را به عنوان امنیت و دموکراسی و آزادی است.

افغانستان جانباز برنامه ریزی شده بود به کمپین در دالاس تگزاس در یکشنبه, اما جایگزین او اجاره هواپیما برای جنوب خم که در آن او به پایان رسید او پیشنهاد ریاست جمهوری.

قبل از اینکه هواداران خود را یکشنبه شب شعار “2024” او خواست آنها را به ادامه کار آنها آغاز شده است.

“وجود دارد به سادگی بیش از حد در معرض خطر به عقب نشینی و به حاشیه,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>