PFAW: Facebook باید متوقف ترویج گسترش نژادپرستی و نفرت

واشنگتن – به عنوان بخشی از #StopHateforProfit ائتلاف خواستار تبلیغ به توقف همه هزینه تبلیغات در Facebook مردم برای راه آمریکا رئیس جمهور بن حسادت منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“برای مردم آمریکا راه می ایستد در همبستگی با تایید #StopHateforProfit مبارزات انتخاباتی. اجازه دهید روشن است: برای بیش از حد طولانی Facebook سیستم عامل انجام داده اند بسیار کمی برای جلوگیری از گسترش نفرت و نژاد پرستی. آنها شده اند سکوت در قاچاق مواد خطرناک تئوری های توطئه و اطلاعات غلط با هدف سرکوب رای دهندگان. Facebook است که اجازه می دهد گسترش نفرت پیام است که حمله به قلب دموکراسی ما در حالی که تولید میلیاردها دلار سود. هیچ شرکت باید خوب با ترویج نفرت و تعصب و نژاد پرستی و یهود ستیزی و خشونت است. ما به طور کامل انتظار Facebook برای دیدار با #StopHateForProfit ائتلاف خواسته های جلوگیری از دروغ های سیاسی, تبلیغات, بسته گروه های مرتبط با خشونت و اجازه می دهد قربانیان آزار و اذیت شدید بلافاصله پس از رسیدن به یک زندگی Facebook نماینده برای کمک به. Facebook باید متوقف ترویج گسترش نژادپرستی و نفرت نژادی و خشونت است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>