PFAW در پاسخ به تصمیم دیوان عالی کشور در DACA

واشنگتن – با دادگاه عالی 5-4 تصمیم گیری است که ارج نهادن به حقوق معوق برای ورود دوران کودکی (IF) در گیرندگان در اوایل امروز مردم برای راه آمریکا رئیس جمهور بن حسادت و سیاسی مدیر Lizet اکمپو منتشر شده عبارات زیر:

“حداقل در حال حاضر امروز حاکم بر DACA به پایان می رسد جهنمی عدم اطمینان است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن مجبور بر صدها هزار نفر از مردم جوان در این کشور است. آن را نیز به ما نشان می دهد چقدر موضوع انتخابات به این دلیل که دو مغلوب ساختن پیشی جستن قاضیان – Gorsuch و Kavanaugh – در طرف اشتباه از این حکم و در طرف اشتباه تاریخ است. این به راحتی می تواند رفته اند راه دیگر. در حالی که یک تهدید فوری برداشته شده است ما هنوز هم نیاز به اطمینان حاصل شود خیال محافظت در آینده است. ما باید در ذهن نگه دارید که در ماه نوامبر هنگامی که ما رای برای رئیس جمهور و سناتور” گفت: حسادت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

“خیال آمریکایی ها که هرگز شناخته شده هر یک از خانه های دیگر. آنها همسایگان و اعضای نیروهای مسلح ما و خط مقدم کارگران مانند آتش نشانان و کارکنان مراقبت های بهداشتی و فروشگاه های مواد غذایی کارکنان. ما هنوز نیاز به کار بیشتر به اطمینان حاصل شود که خیال’ وضعیت در اینجا این است که محافظت و تضمین و تعهد باید در مجلس به آمده تا با یک راه حل قانونی برای حفاظت از خانواده های مهاجر. اما امروز حداقل ما می توانید آه امداد تنفس” گفت: اکمپو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de