PFAW: سناتورها باید رای بدون در جمهوریخواه پلیس لایحه

واشنگتن – پیش از این هفته برنامه ریزی شده سنا رای در یک جمهوری خواه-نویسنده policing لایحه PFAW رئیس جمهور بن حسادت و مدیر ارشد توسعه و تعامل دیللو بروکس منتشر شده عبارات زیر:

“این است که در آن لاستیک جاده بازدید. اگر دموکرات جدی در مورد پایان دادن به پلیس به قتل آنها رای خواهد داد ‘هیچ’ در حال حرکت به ادامه در این سیراب به پایین نیم و اندازه گیری قرار داده و رو به جلو توسط خواهان—و در لایحه خود را اگر آن را به رای می دهند. مردم در سراسر کشور هستند خواستار واقعی و مهم اصلاحات و آنها انتظار سناتور خود را به ارائه. آنها را به یاد داشته باشید در زمان انتخابات بود که اصولی به اندازه کافی برای ایستادن برای آنچه حق گفت:” حسادت.

رفته به ادامه مطالب

قدرت غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک از طریق بقیه از این چرخه انتخابات

سخاوت شما بسیار مهم است برای نگه داشتن رویاهای مشترک زنده و در حال رشد است. لطفا برای حمایت از غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

“این جمهوری خواه ‘اصلاحات’ لایحه شم و حزب دموکرات باید در بازی همراه است. این لایحه را ندارد تغییرات اساسی به شکسته پلیس و سیستم نمی end استفاده از chokeholds بود که به کشته شدن جورج فلوید و بدون دست کشیدن حکم مانند است که منجر به Breonna تیلور کشتن. آن را نشانی از هیچ چیز به پایان واجد شرایط ایمنی یک راه گریز است که اطمینان خشونت آمیز ماموران آنها نمی تواند پاسخگو به کسانی که آنها صدمه دیده است. دموکرات ها نیاز به مطابقت اقدامات خود را به کلمات خود را. اگر آنها می گویند که آنها ایستاده برای پایان دادن به نژادپرستی پلیس و پلیس آنها را به رای ” نه ” در این لایحه گفت:” بروکس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de