PGA Tour اعلام گسترده و نه ماه معامله رسانه

9 مارس (فردا) — PGA Tour اعلام گسترده و نه ماه حقوق رسانه مقابله دوشنبه از جمله دو شبکه های تلویزیونی و یک جریان خدمات.

PGA Tour وارد موافقت نامه های جدید با شرکای موجود ویاکام (CBS) و Comcast (NBC/Golf Channel) و تاسیس جدید رابطه بلند مدت با دیزنی (ESPN+). نه سال قرارداد آغاز و در سال 2022.

PGA Tour همچنین مذاکره حقوق قرارداد تور LPGA. که توافق نگه می دارد تور LPGA به عنوان لنگر برنامه نویسی در گلف کانال و شامل گسترش قرار گرفتن در معرض تور LPGA حوادث در NBC و CBS.

“نه سال تخفیف خواهد ما را در یک موقعیت به طور قابل توجهی افزایش می دهد بازیکن درآمد ارائه ارزش بیشتر به ما مسابقات و حامیان مالی و در نهایت اجازه می دهد تا ما را به ادامه به رشد خیریه ما رد پای” PGA Tour کمیسر جی موناهان گفت: در انتشار اخبار.

“علاوه بر این ما در حال حاضر قادر به سرمایه گذاری مجدد در ورزش ما در راه پیش از این هرگز امکان پذیر است از جمله تولید پرسنل و فن آوری و به خوبی می چرخاند به بهترین خدمت و رشد ما fanbase در سال به آمده است.”

شرایط مالی از معاملات اعلام نشده است. منابع گفته CNBC و وال استریت ژورنال حقوق بسته به ارزش کل حدود 700 میلیون دلار در سال است. PGA Tour شد ساخت 400 میلیون دلار سالانه از آن قبلی پخش حقوق می پردازد.

“این توافق یک نقطه عطف مهم در همکاری استراتژیک بین LPGA و PGA Tour و یک مثال عالی از این همکاری اتفاق می افتد در میان گلف بزرگترین ذینفعان” تور LPGA کمیسر مایک Whan گفت.

“با تشکر از پیشرفته توافق با گلف کانال و افزایش پوشش شبکه در NBC و CBS بیشتر بینندگان در آمریکا و در سراسر جهان را تجربه کیفیت و تنوع تور LPGA. این به ما می دهد یک داخلی پخش شریک برای کمک به ارائه یک دهه دیگر از رشد بی سابقه ای را فراهم می کند و یک پایه است که تخته شیرجه زنان در بازی به آینده است.”

ESPN+ برنده حقوق به PGA Tour Live. جریان شبکه را از ویژگی های چهار زنده کانال های از جمله برجسته جفت برای نشان دادن کل دور از ستاره گلف بازان در طول مسابقات.

“ما به دنبال به جلو به کار با PGA Tour را در حال حاضر و آینده طرفداران گلف نسل بعدی تور پوشش” ESPN رئیس جمهور جیمی Pitaro گفت. “ESPN+ ارائه خواهد شد طرفداران گلف دسترسی بی سابقه و داستان سرایی در ارزش باور نکردنی در این صنعت پیشرو در ورزش جریان پلت فرم.”

CBS به طور متوسط 19 رویدادها و NBC به طور متوسط هشت حوادث در هر فصل. یکی از شبکه های خواهد televise هر سه FedExCup برگشتی رویدادهای سالانه با شروع NBC در سال 2022 قبل از متناوب به فردا.

PGA Tour قبلا به توافق تا 12 سال 2 میلیارد دلار قرارداد با کشف در سال 2018 است. که پیمان می دهد کشف (GolfTV) رسانه ها حقوق به PGA Tour برنامه نویسی در خارج از ایالات متحده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de