فیلادلفیا دستور دادگاه COVID-19 تست برای درمان والتر Ogrod

مارس 21 (UPI) — پنسیلوانیا دادگاه در روز شنبه دستور داد یک محکوم زندانی آزمایش coronavirus به عنوان او نشسته اعدام با وجود دادستان اظهارات که او به احتمال زیاد بی گناه است.

فیلادلفیا دادگاه از موضع مشترک گفت: دولت و وزارت اصلاحات باید حمل و نقل والتر Ogrod, 55, به یک بیمارستان محلی برای آزمایش و درمان است.

Ogrod تا به حال نشانه های سازگار با COVID-19 از جمله سرفه و مشکل در تنفس و 106 درجه تب. وکلای او خواسته دادگاه به او اجازه می دهد برای حمل و نقل کردن اعدام برای درمان پزشکی.

“ما سپاسگزار است که دادگاه دستور داده است که وزارت اصلاحات اجازه می دهد تا والتر Ogrod برای دریافت تست و درمان ممکن است COVID-19 خارج از زندان” وکیل جیمز رولینز گفت. “به یک مرد بی گناه باقی می ماند و حتی یک روز اضافی اعدام ناعادلانه است. به ترک او را اعدام نشان دادن علائم COVID-19 بدون کافی پزشکی درمان بی وجدانی خواهد بود.”

در ماه فوریه فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه ثبت دادخواستها در دادگاه گفت Ogrod است “به احتمال زیاد گناه” از آزار و قتل 4 سال در سال 1988. آنها گفتند: او به اعدام محکوم شده در ناقص شواهد از جمله عباس اقرار و شهادت از بی اعتبار jailhouse خبرچینان.

براده به نام Ogrod اعتقاد یک “ناخالص سقط جنین از عدالت” و درخواست خود را در سال 1996 محکومیت خالی بود و او بود از زندان آزاد شد. Ogrod صرف 23 سال در انتظار اعدام برای محکومیت.

در اوایل این هفته فیلادلفیا دادگاه شهرستان از مشترک درخواست را رد کرد و دفاع وکلا’ درخواست برای تسریع دادرسی در پرونده های خود را در نور از دادستان’ براده و Ogrod بیماری.

“هر روز یک تصمیم و/یا شنوایی تاخیر روز دیگری است که آقای Ogrod همچنان در انتظار اعدام برای یک جرم را مرتکب نشده و در قبر خطر به زندگی خود” رولینز گفت: در اوایل این هفته.

دادگاه نظم شنبه می آید پس از یک تگزاس دادگاه تجدید نظر صادر شده باقی می ماند اعدام برای دو زندانیان محکوم به اعدام با استناد به این اختلال ناشی از COVID-19 بیماری همه گیر. وکلا برای آن دسته از زندانیان — جان هامل و تریسی بیتی — گفت: شیوع بیماری محدود کرده است توانایی خود را برای انجام تحقیقات در روز قبل از مشتری خود را اعدام های برنامه ریزی شده.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de