Philadelphia Eagles مجازات DeSean Jackson برای پیام های ضد یهودی

جولای 10 (UPI) — فیلادلفیا ایگلز جریمه standout گیرنده گسترده DeSean Jackson برای “رفتار مخل به تیم” سازمان جمعه اعلام کرد.

عقاب فاش نمی جکسون دقیق مجازات اما گفت: wideout نمی توان از این تیم برای به اشتراک گذاری پیام های ضد یهودی در رسانه های اجتماعی این هفته است. لیگ منابع ESPN گفت: و NFL رسانه ای است که جکسون جریمه شده مقدار نامعلومی برای این حادثه.

تبلیغات

در علاوه بر این به خوب جکسون قصد دارد به کمک یک مقدار قابل توجهی به جامعه یهودی تلاش با توجه به ESPN.

“ما تا به حال تعدادی از سازنده مکالمات در طول چند روز گذشته نه تنها با DeSean Jackson, بلکه با بسیاری از بازیکنان دیگر اعضای این سازمان و رهبران در جامعه” عقاب در بیانیه ای گفت. “که باعث شده است تا ما را به نقطه ای که ما و او آماده برای مراحل بعدی.

“امروز ما باید جریمه DeSean برای انجام مخل به تیم. از او پذیرفته شده و این عواقب و عذرخواهی کرد. ما در بسیاری از مکالمات با آن نیز ساخته شده است روشن است که این تنها آغاز است. ما در مورد بتن ریزی برای چگونه ما و او می تواند التیام حرکت رو به جلو.

“او می داند که به منظور باقی ماندن در این تیم او نیز باید متعهد به حمایت از سخنان خود با اقدامات است. ما تشویق شده اند توسط تمایل خود را به آموزش خود را, اما همه ما درک می کنیم که هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از کار انجام می شود.

“ما ادامه خواهد داد برای کمک به DeSean در این روند و ما همچنین می دانیم که همه ما در سازمان ما نیاز به گوش دادن و یادگیری بیشتر در مورد چیزهایی که نا آشنا هستند و یا ناراحت کننده برای ما.

“ما باید همچنان به مبارزه با یهودی ستیزی و همه اشکال تبعیض در حالی که از دست دادن بینایی از مهم نبرد علیه نژادپرستی نظاممند.”

روز دوشنبه جکسون نوشته شده یک تصویر از یک نقل قول به دروغ نسبت داده شده به آدولف هیتلر. او نوشته شده اضافی پیام های حمایت از ملت اسلام رهبر لوئیس فرخ که شناخته شده است به عنوان ضد سامی و ضد همجنس ضد افترا لیگ و قانون فقر جنوب مرکز.

جکسون عذرخواهی کرد برای رسانه های اجتماعی پست های شنبه. عقاب به نام جکسون پیام های “توهین آمیز مضر و کاملا هولناک” و وعده داده شده را به “اقدام مناسب” در برابر او.

جکسون ملاقات با عقاب صاحب جفری Lurie و مدیر کل Howie Roseman — هر دو از آنها یهودی — در روز سه شنبه. گیرنده پس از متعهد به آموزش خود را در موضوع و قبول دعوت به تور هورویتز-واسرمن یادبود هولوکاست پلازا در فیلادلفیا.

New England Patriots گیرنده گسترده جولیان ادلمن که یهودی نیز رسیده به جکسون پس از این حادثه و دعوت او به ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست در واشنگتن روز جمعه Edelman گفت که او و جکسون صحبت کرد.

عقاب امضا جکسون به یک قرارداد سه ساله در مارس 2019. این دومین روی لئامت دادن با حق رای دادن پس از گذراندن قبلی در پنج فصل با Washington Redskins و Tampa Bay Buccaneers.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>