فیلادلفیا قاضی exonerates والتر Ogrod پس از 3 دهه در زندان, 23 اعدام

11 ژوئن (فردا) — یک فیلادلفیا قاضی به طور کامل تبرئه مردی که در خدمت نزدیک به سه دهه در زندان — از جمله 23 سال در انتظار اعدام-برای قتل یک پسر 4 ساله دختر.

والتر Ogrod را exoneration جمعه آمد روز بعد او از زندان آزاد شد.

تبلیغات

مشترک درخواست قاضی دادگاه لئون تاکر گفت: فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه می تواند رها کردن پرونده Ogrod, 55, بدون یکی دیگر از دادگاه.

Ogrod وکیل اندرو گالو گفت: در Philadelphia Inquirer که او را شاد و مورد حل و فصل شد به سرعت. او گفت: موکل وی “بسیار خوشحالم که این فصل از زندگی خود را پشت سر او.”

مورد سوم اعدام exoneration در فیلادلفیا از دسامبر با توجه به مجازات اعدام مرکز اطلاعات. فیلادلفیا دادستان منطقه لری Krasner گفت: این 13th کلی exoneration در 2 1/2-سال دولت.

“پیگیری عدالت به معنی ایستادن در گذشته اشتباهات” Krasner گفت. “ممنون به کار من اعتقاد یکپارچگی واحد در حمایت از والتر Ogrod 28-سفر سال به آزادی است.”

این exoneration به پایان می رسد ماه از jostling بین دادگاه و Ogrod وکلای که به دنبال تسریع دادرسی در مورد او پس از مشتری خود را بیمار شد با نشانه های سازگار با کروناویروس بیماری است. وکلای او به دنبال او منتشر شده برای آزمایش و درمان.

در ماه فوریه فیلادلفیا دفتر دادستان منطقه ثبت دادخواستها و گفت Ogrod شد “به احتمال زیاد گناه” از کشتن 4 ساله Barbara Jean شاخ و محکوم شد در ناقص شواهد از جمله عباس اقرار و شهادت از بی اعتبار jailhouse خبرچینان.

“این یک مورد که در آن هیچ شواهد پزشکی قانونی گره خورده است آقای Ogrod به جرم و جنایت که در آن شاهدان عینی توصیف مطابقت ندارد آقای Ogrod و که در آن پلیس مجبور نادرست اعتراف از آقای Ogrod است که بسیاری از حقایق نادرست درباره جرم او گفته متعهد” جیمز رولینز یکی از Ogrod وکلای گفت: در اوایل این ماه.

شارون فهی, Barbara Jean مادر در هفته گذشته گفت: او را باور نمی کند Ogrod کشته شدن دختر او اضافه کرد که او “عصبانی که کسی که در زمان دختر من در زندگی این است که به احتمال زیاد پیاده روی رایگان.”

یک DPIC تجزیه و تحلیل نشان می دهد فیلادلفیا تا به حال بیشتر قتل exonerations در سال 2019 از هر شهر یا شهرستان در ایالات متحده است. مرکز — فراهم می کند که منابع در مجازات نیست یک موقعیت در این موضوع — سرزنش بالاتر تعداد exonerations در سابقه دادستانی سوء رفتار و Krasner تلاش برای اصلاح آن صورت گرفته است ،

“والتر Ogrod مورد است و در عین حال یکی دیگر از یادآوری از آنچه اتفاق می افتد زمانی که فساد و بی اعتنایی به قانون تبدیل شدن به بخشی از فرهنگ اجرای قانون است. شش نفر در حال حاضر شده است تبرئه از فیلادلفیا به اعدام و در اکثریت قریب به اتفاق از در حال حاضر 169 مرگ-ردیف exonerations در آمریکا هر یک از این موارد درگیر نوعی از جدی پلیس یا دادستانی سوء” DPIC مدیر اجرایی رابرت Dunham گفت آپی در ایمیل.

“اینها مسائلی است که می توان با سرهم بند در اطراف لبه های جنایی قانون اصلاحات. آنها باید سر در. این مورد بود فاسد به هسته و تا زمانی که اجرای قانون و دادستان پاسخگو هستند برای خود سوء و تا زمانی که پوسیدگی است که به طور سیستماتیک ریشه ما خاص برای دیدن ادامه بی عدالتی از این نوع رخ داده است که در آقای Ogrod است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de