فیلادلفیا مقامات می گویند هیچ طرفداران مجاز در عقاب فیلیز بازی در سال 2020

جولای 14 (UPI) — فیلادلفیا اعلام کرد که هیچ طرفداران خواهد بود و مجاز به حضور در عقاب و فیلیز بازی ها در این سال با استناد به نگرانی های ایمنی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

“عقاب هنوز هم برای رفتن به مجاز به بازی اگر چه بدون جمعیت,” شهر, مدیر عامل, برایان Abernathy گفت: در Philadelphia Inquirer. “فیلیز ادامه خواهد داد و اجازه داده می شود به بازی اگر چه بدون جمعیت.

تبلیغات

“ما شده اند در ارتباط با عقاب. ما باید به آنها گفت که انتظارات ما هستند که آنها لازم نیست که طرفداران.”

فیلادلفیا کمیسیون بهداشت و درمان توماس Farley گفت: اگر چه MLB NFL و پروتکل های ایمنی “نگاه بسیار خوب” داشتن تماشاگران در عقاب’ Lincoln Financial Field یا فیلیز’ شهروندان بانک پارک ناامن خواهد بود.

“من فکر نمی کنم که آنها می تواند تماشاگران در آن بازی. وجود دارد هیچ راهی برای آنها را به امن داشتن یک جمعیت وجود دارد” Farley گفت. “من نمی توانم بگویم که چه برنامه هایی در این لیگ اما از دیدگاه ایمنی آنها می توانید بازی بازی اما [باید] جمعیت.”

NFL سخنگوی برایان مک کارتی گفت: آنچه اتفاق می افتد در فیلادلفیا نمی خواهد تحت تاثیر لیگ تصمیم گیری برای NFL دیگر 31 franchises.

“ما در حال جمع آوری اطلاعات در فیلادلفیا” مک کارتی در بیانیه ای گفت. “تصمیم گیری در تعدادی از طرفداران در استادیوم مشخص خواهد شد در بازار-با-اساس بازار است.”

NFL گفت: از همان ابتدا که ایمنی تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده مطابق با محلی و ایالتی دستورالعمل و در رابطه با راهنمایی از کارشناسان بهداشت عمومی.

مقامات شهرستان تصمیم به ممنوعیت طرفداران از حضور در ورزش حرفه ای بازی در سال 2020 می آید در همان روز شهردار جیم کنی اعلام کرد که تمام حوادث در مقیاس بزرگ در فیلادلفیا لغو خواهد شد از طریق فوریه 2021.

فیلیز قبلا اعلام کردند که بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب در این فصل است. هفته گذشته عقاب مطلع نجومی-دارندگان بلیط که آنها تا به حال انتخاب تعویق انداختن بلیط خود را برای سال 2020 فصل است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>